Įkraunama...
Įkraunama...

Ryanair

kadangi pirma kart skrendu su ryanair, tai klausimas ar ten skrydzio metu galima bus uzsisakyt kokios kavos ar uzkandziu? ar reikia pasirupinti tuom is anksto (tiksliau su savimi) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 29 kovo 2012 - 16:42
Dabej-galima visko uzsisakyt,tik kainos kandziojasi.Kiek pamenu paprasta arbata apie 3eur.Vaikai visada ima kazka karsto-pica ar burgeri,tai 5eur.O siaip yra visokiu uzkandziu,gali nieko neimt.
Atsakyti
klausimėlis - su azuon man rodo ryanair atskrendi į Oslo 13.10 su ryanair išskrendi 13.55. persėdimui Osle 45min, čia realu?????? registracija baigiama likus 40min iki skrydžio, vartai 20min.. taip kas nors bandėt užsisakinėt?
Atsakyti
pagal toki atvykima/ishvykima, tai nerealu ir nepavyks. reik minimum valandos, jei ne daugiau. tai dar nuo daug ko priklauso

ir taip, gerimu bus tiek lektuve, tiek oro uosto viduj, tik vis laukiu, kada jie atshauks ta nieko nesprendziancia 100ml ir 1ltr maishelio taisykle- nes ji padaryta tik verslininku pinigavimuisi. anksciau galejai alaus/brendzio pasiimt i rankini, dabar nebent tenkina dviguba kaina moket g.gif
maisto gali savo pasiimt, nereiks lektuve ishlaidaut
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 29 kovo 2012 - 18:58
QUOTE(whitey @ 2012 03 29, 19:56)
pagal toki atvykima/ishvykima, tai nerealu ir nepavyks. reik minimum valandos, jei ne daugiau. tai dar nuo daug ko priklauso




tai va, ir aš užmačiau čia klastą, ale gal būna... pasvajot gi galima doh.gif
Atsakyti
konkreciai tu reisu neziurejau, bet jei taip meta azuon, tai jiems reiketu pakeist jungiamuju reisu paieshkos algoritma, uzdedant extra valanda ar pan.
prie to paties, gal kas per skavsta jungima paskutiniu metu daret i stansteda? laiko pakanka pakeist lektuvus? nors man paciam tie jungimai be tranzitiniu zonu nelabai patinka
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2012 03 29, 20:09)
konkreciai tu reisu neziurejau, bet jei taip meta azuon, tai jiems reiketu pakeist jungiamuju reisu paieshkos algoritma, uzdedant extra valanda ar pan.
prie to paties, gal kas per skavsta jungima paskutiniu metu daret i stansteda? laiko pakanka pakeist lektuvus? nors man paciam tie jungimai be tranzitiniu zonu nelabai patinka



aš su jungiamaisiai niekad neskridau, kažkaip iš vyro irgi negirdėjau. tiesiog šiemet buvom Goteborge - ten oro uostas kaip didelis kluonas ir išvaizda ir dydžiu, tai toks juokas suėmė, gal ir Oslo toks pats mažiukas- tai tokiam viskas turbūt įmanoma lotuliukas.gif ne taip kaip Charles de Gaulle iš vieno terminalo į kitą električka veža doh.gif
Atsakyti
Azuone galima paciam nusireguliuoti, kokio min ir max laiko nori tarp persedimu. Pagal nutylejima maziausias yra 45 minutes, bet gali pasididinti
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 03 29, 20:22)
Azuone galima paciam nusireguliuoti, kokio min ir max laiko nori tarp persedimu. Pagal nutylejima maziausias yra 45 minutes, bet gali pasididinti



4u.gif
Atsakyti
ir ypac atidziai tikrinkit Azuon skrydzius su persedimais realiam avia kompanijos (-u) tinklapyje (-iuose). Buna skrydziu laikai pasikeicia, o Azuonas pagal senus skaiciuoja.
Atsakyti
Negi niekas nežino, ką reikia padaryti, kad ryanair kainą skaičiuotų palankiausiu kursu. Taip, kaip anksčiau būdavo, jau nebeišeina.
Atsakyti
turiu klausima, ar i rankini bagaza galima idet vaikiskas nedideles masynites ir pliusini meskiuka?
Atsakyti