Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

Tai viskas aisku, pas mane DVD ROM, snipstas gaunasi verysad.gif
Tad belieka paciai konstruot is sugedusio kompo det i veikianti doh.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 07 26, 10:35)
kiek supratau prieš įrašą konvertuoji filmą (jei jau laikas toks nežmoniškas)?
Aš rašau kaip paprastą DATA failą ,-dabar daugelis DVD plejeriukų suka ir DiVX ir Xvid-taigi verst failą į DVD nėr prasmės....na tikrai nebent DVD grotuvas senokas g.gif

Na plejeris tai senokas, ir DiVX neskaito, todėl ir konvertuoju... bet esmė tame kad viskas gerai, tik pabaigoj strigt pradeda... o gal čia diskuose problema? naudoju dažniausiai ACME...
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2007 07 26, 16:31)
Na plejeris tai senokas, ir DiVX neskaito, todėl ir konvertuoju... bet esmė tame kad viskas gerai, tik pabaigoj strigt pradeda... o gal čia diskuose problema? naudoju dažniausiai ACME...

hm.. Dažniausiai siūlau naudoti Verbatim, FujiFilm
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 07 19, 09:26)
Galima. Tik NeroVision Express reikia tureti. Pasirenki Make your own DVD-Video. Kazkur temoje jau apie tai buvo kalbeta.
Papildyta:
O kokie diskai dar tame teste buvo g.gif . Man kazkaip atrodo, kad disku kokybe dabar suprastejo. Pries kokius 5 metus pirkti DVD-RW labai ilgai tarnaudavo. Paskutini pirkau pries 2 savaites ir vakar jau ismeciau  doh.gif .

TDK PIRMA V., INTENSO 2 - JŲ RŪŠIŲ ANTRA-TREČIA, PHILIPS KETVIRTA, FUJIFILM 2-JŲ RŪŠIŲ PENKTA ,SEPTINTA, VERBATIM ŠEŠTA , MEMOREX AŠUNTA.

GAlutinė išvada, kad rezultatas nuvylė- Lietuvoje parduodamų diskų kokybė prasta.

Tai kaip supratau avi formatą nepasimoka rašyti kaip DATA DVD? nerodys per DVD - DivX skaito grotuvas.
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 07 26, 13:30)
Jei dėsite iš kito kompiuterio yra svarbu "Jumper" nustatymas.


Reikia pasižiūrėti kur jumper uždėtas dabartiniam įrenginiui, ir keičiant taip pat reikia uždėti ir tam kurį įdėsite.

Instaliuoti nieko neturi reikėti. Nebent pas jus Windows 98.



Na, as vel su savo bedom ax.gif Nieko man nesigauna doh.gif tas jumperis yra kaip ir sename irenginy,bet i ji laidas nesikisa joks, ane g.gif rolleyes.gif
Ir dar ax.gif ne i tema cia, bet tuo paciu taip sakant ax.gif Ka reiskia, jei mano kompas ijungus pastoviai restartuojasi g.gif ar pades, jei perrasysiu winadausus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelle: 31 liepos 2007 - 14:01
Padėkit man parsisiųst Nero programą 4u.gif turėjau kažkokį, bet nepamenu kokį, gavau Nero7, tai aną ištryniau, o Nero7 man persudėtinga unsure.gif nieko neįrašau schmoll.gif sakykit kokią versiją parsisiųst, kad būtų paprastesnė, dabar kur einu, visur tą Nero7 kiša verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2007 07 31, 14:59)
Na, as vel su savo bedom ax.gif Nieko man nesigauna doh.gif tas jumperis yra kaip ir sename irenginy,bet i ji laidas nesikisa joks, ane g.gif  rolleyes.gif
Ir dar ax.gif ne i tema cia, bet tuo paciu taip sakant ax.gif  Ka reiskia, jei mano kompas ijungus pastoviai restartuojasi g.gif ar pades, jei perrasysiu winadausus g.gif

Restartavimo problemų gali būti nemažai. Nuo aparaturinės yrangos iki programinės įrangos problemų.
O kompas persikrauna tik ijungus, ar padirbus kurį laiką?
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 08 01, 13:11)
Padėkit man parsisiųst Nero programą 4u.gif turėjau kažkokį, bet nepamenu kokį, gavau Nero7, tai aną ištryniau, o Nero7 man persudėtinga unsure.gif nieko neįrašau schmoll.gif sakykit kokią versiją parsisiųst, kad būtų paprastesnė, dabar kur einu, visur tą Nero7 kiša verysad.gif

Nero 6 ir dar vaistukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 08 01, 14:42)

labai labai ačiū 4u.gif atleisk kad aš tokia nemokša, bet ką su vaistukais daryt? blush2.gif

beinsatliuojant prašo "company name" ir "serial number" ką ten rašyt blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddaivux: 01 rugpjūčio 2007 - 15:25
QUOTE(Taktas @ 2007 08 01, 13:16)
Restartavimo problemų gali būti nemažai. Nuo aparaturinės yrangos iki programinės įrangos problemų.
O kompas persikrauna tik ijungus, ar padirbus kurį laiką?


Tik ijungus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 08 01, 14:57)
labai labai ačiū 4u.gif atleisk kad aš tokia nemokša, bet ką su vaistukais daryt? blush2.gif

beinsatliuojant prašo "company name" ir "serial number" ką ten rašyt blush2.gif  unsure.gif


padėkit labai prašau 4u.gif skubiai reikalinga Nero programa unsure.gif
Atsakyti
Gal man kas galėtų patarti? Įsijungus Nero Expres- toliau video/pictures- toliau Video CD meta lentelę Runtime eror! This apllication has requested the runtime to terminate it in an unusual way. Please contact...ir t.t Gal ir čia kokie "vaistukai pagelbėtų"?

Pas mane Nero 7 ax.gif jei ką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crocus: 01 rugpjūčio 2007 - 17:14