tikrai tinka iš krano.
nebūtinai į 1,5litro buteliuką - apskaičiuokite kiek jums reikia išgerti vandens per dieną pagal savo svorį, t.y. 30-40ml vandens kiekvienam savo kilogramui. Arbatos, kompotai, sultys nesiskaičiuoja- tik VANDUO!
Galima 30-45 minučių prieš visus valgius išgerti 1 stiklinę vandens. Pvz., prieš gaminant valgį, išgerti stiklinę. Kol valgis bus paruoštas, jau ir bus praėjęs tas laikas. Ypatingai svarbu koralinio vandens stiklinę prieš valgį gerti žmonėms su padidintu skrandžio rūgštingumu, esant opoms ar viršsvoriui. Žmonėms su viršsvoriu patartina papildomai:
1) 20 minučių prieš valgį suvalgyti vingrūnės (spirulinos)
2) Arba 1 val prieš valgį išgerti Bioshape
Nes abu šie produktai mažina alkio jausmą.
Po valgio gali kilti noras atsigerti po kokių 45 minučių ar net iškart. Tuomet galima išgerti 1-2 gurkšnelius, bet didesnį kiekį patartina gerti ne anksčiau kaip po 1-1,5 ar net 2 valandų. Kuo suvalgytas maistas turi daugiau baltymų, tuo ilgiau negalima gerti didelio kiekio vandens, nes baltymai (mėsa, kiaušiniai, sūris) virškinami skrandyje ir išbūna ten iki 2 val. Jei gersime tuo metu šarminį vandenį, tiesiog praskiesime skrandžio sultis ir sutrikdysime virškinimo procesą. Jei valgomi vaisiai, gurkšnoti vandenį galima ir po 30 minučių, nes vaisiai, ypač saldūs, po kokiu 20-30 minučių jau būna žarnyne.
Tarp valgių patartina gurkšnoti vandenį kas kiek laiko nedideliais gurkšneliais.
Einant miegoti irgi patartina išgerti stiklinę vandens, kad organizmas galėtų naktį tęsti apsivalymo ir maistinių medžiagų įsisavinimo procesus, nes be gero vandens nevyksta geras medžiagų įsisavinimas ir toksinų šalinimas. Vandens trūkumas gali būti ir nemigos priežastimi. Jei šlapimo pūslė yra silpnesnė, kad nereikėtų naktį keltis, galima vandens išgerti 1 valandą priš miegą, kad dar prieš gulant būtų pašalintas skysčių perteklius arba išgėrus vandens suvalgyti kelis (2-3) grūdelius rupios nevalytos jūros druskos.
Mokantis labai gerai gerti vandenį, nes smegenų darbo pajėgumai priklauso nuo vandens kiekio. Smegenys - pats jautriausias vandens trūkumui organas. Jei paskaitų metu žmogus gurkšnoja vandenį, jo smegenys geriau aprupinamos deguonimi, o tuo pačiu mažiau pasireiškia mieguistumas. Kuo vanduo šarmiškesnis - tuo daugiau jis prisotintas deguonimi.
Per karščius ir sportuojant dėl sustiprėjusio prakaitavimo, sutirštėja kraujas, eritrocitai sulimpa - padidėja insultų, infarktų tikimybė. Tuo pačiu sumažėja kraujo takumas, mažiau pernešama deguonies, todėl apie vandens bei deguonies trūkumą smegenys signalizuoja nuovargiu, silpnumu. Išeitis - gerti daugiau koralinio vandens.
Dėmesio! Koralinio vandens nemaišykite su metaliniais įrankiais. Tam tinka plastmasiniai, mediniai ar stikliniai įrankiai.
Esant rimtoms inkstų problemoms ar labai aukštam kraujospūdžiui, reikia gerti
šiltą koralinį vandenį pagal tokią schemą: 2 ar daugiau savaičių matuoti išsiskyrusio šlapimo kiekį ir gerti tiek vandens, kiek šlapimo yra pašalinama, t.y. jei ryte atsikelus išgeriama pašalinama 1 stiklinė šlapimo, tai toks kiekis šilto koralinio iš karto ir išgeriamas. Jei po kiek laiko pašalinama ½ stiklinė vandens, tai ir geriama ½ stiklinė koralinio vandens. Taip palaipsniui inkstai apsivalys ir sureguliuos išgeriamo vandens kiekį.
Jei jaučiami
peršalimo simptomai, reikia užsipilti miltuką 1 stikline karšto vandens ir po minutėlės išgerti. Karštumas turi būti toks, kad būtų įmanoma gerti. Po valandos galima procedurą pakartoti.
Jei šalta, sergant, geriau pasidaryti didesnės koncentracijos koralinį vandenį (užpilti koralų miltuką mažesniu kiekiu vandens, nei įprastai) ir prieš geriant, į koralinio vandens stiklinę, įsipilti karšto vandens. Sergant koralinio vandens galima įsipilti į žolelių arbatą.
Apsinuodijus, esant intoksikacijai (pvz., Colo Vados metu) patartina į burną susipilti visą koralo smėliuką ir užsigerti stikline šilto vandens. Tokiu atveju koralas veikia kaip sorbentas ir sugeria toksinus. Tuo pačiu susidaro nepalankios sąlygos bakterijų veisimuisi.
Paruoštą koralinį vandenį reiktų sugerti per dieną. Jei per dieną nepavyko sugerti, nakčiai geriau palikti šaldytuve. Indą, kuriame ruošiamas koralinis vanduo, reiktų reguliariai praplauti, kad neužsiveistų bakterijos ir vanduo nepradėtų rūgti (joms irgi patinka geras vanduo).
QUOTE(Mėlinakė @ 2012 06 17, 19:36)
Gal galite kas patarti kaip naudoti coralini vandeni, coral-mine. Per seminara sakė, kad galima dėti pakeli į paprasta vandeni ipilta iš krano, o coralinio klubos puslapiuosia rašoma, kad dėti i filtruota arba distiliuota vandeni

taip kaip ji naudoti