Įkraunama...
Įkraunama...

IVF * Pavasarinis gėliuku laukiamasis

[quote=_Brashke_,2012 04 12, 15:56]
[/quote]

Citai TSH pas mane apie 1,7 , kazkada buvo 2,36 . Kairysis kiausintakis visai nepraeinamas, desinysis abejotinai. Padaryta spalio menesi laparaskopija, kiausintakiai atverti. ATpo skaydliaukes harmonas (Antikūnų prieš skydliaukės peroksidazę (anti-TPO)). Nezinau ka daryti gal konsultacijai nuvaziuoti pas ta pacia bykova ? Snaigutes planuojame deti po siu bei dar kitu mmmm. mintys siandien padrikos visai. Noriu kazka padayti, butu pinigu lekciau pas ta Jurgi smile.gif, bet tokiu pinigu nera, tad sioms snaigutems pasitelksiu lengvesne artilerija smile.gif. Planuose numesti svori, gal ir testosteronas sumazes. Kiek konsultacija pas ta Bykova kainuoja? Ar vizito ilgai reikia laukti? Bet is kitos puses mano drauge labai stipraus imuniteto, bet du vaikiukus turi, pastojo be problemu. Nezinau....
[/quote]

Nesuprasi kartais kas realiai čia įtakos turi...o dėl svorio, tai brrrr doh.gif per šią stimuliaciją plius 3 kg doh.gif jaučiuosi kaip 3 mėn neiščia, pilvukas išsipūtės...bet taip norisi,kad nenukristų blush2.gif bent jau 9 mėn, o po to jau kibsiu į sportus ar dar kažką...noriu vėl būti plona kaip liepa lotuliukas.gif graži mamytė wub.gif
Atsakyti
[quote=_Brashke_,2012 04 12, 15:56]
[/quote]

Citai TSH pas mane apie 1,7 , kazkada buvo 2,36 . Kairysis kiausintakis visai nepraeinamas, desinysis abejotinai. Padaryta spalio menesi laparaskopija, kiausintakiai atverti. ATpo skaydliaukes harmonas (Antikūnų prieš skydliaukės peroksidazę (anti-TPO)). Nezinau ka daryti gal konsultacijai nuvaziuoti pas ta pacia bykova ? Snaigutes planuojame deti po siu bei dar kitu mmmm. mintys siandien padrikos visai. Noriu kazka padayti, butu pinigu lekciau pas ta Jurgi smile.gif, bet tokiu pinigu nera, tad sioms snaigutems pasitelksiu lengvesne artilerija smile.gif. Planuose numesti svori, gal ir testosteronas sumazes. Kiek konsultacija pas ta Bykova kainuoja? Ar vizito ilgai reikia laukti? Bet is kitos puses mano drauge labai stipraus imuniteto, bet du vaikiukus turi, pastojo be problemu. Nezinau....
[/quote]

TSH geras. Bet va (Antikūnų prieš skydliaukės peroksidazę (anti-TPO)) tyrima Gorgis man tikrai dare, vadinasi tai labai reiksminga IVF-ui g.gif neatsimenu rezultatu, koks pas tave skaiciukas sito? Pabandysiu surinkti tau kokios info apie tai.
O kiausintakiai tik uzake, ar rasta hidrosalpingso????
Pas bykova ilgai nereikia laukti, nebent ji kur isvykus buna kokiai savaitelei. kai nuvaziuoji pirmai konsultacijai ji parenka kokius tyrimus daryti (as nusiveziau visus darytus pas gorgi, tai kai ko Bykovai nereikejo daryti) tai mokejom tik uz tyrimus, konsultacija kaip ir iejo i tyrimu kaina kaip supratau.
Atsakyti
Betuk, tu geriau dazniau apsireisk, gal uzsikresim, nu bent as tai jau labai noriu uzsikresti ir kuo stipriau. biggrin.gif wub.gif 4u.gif Kaip jus augat? wub.gif 4u.gif

QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 04 12, 15:15)
Triumfane, nigavari, kaip man šitas klausimas neduoda ramybės...man embriologė irgi siūlė laukti iki brastocitų, o aš nekantravau, norėjau mažylių greičiau į pilvelį (galvojau,už mamytės pilvelį nieko geriau nėra)...bus matyti kaip čia geriau 20d smile.gif


Cia sakyciau man pats svarbiausias klausimas, nes gal net nebus sodinimo iskart, todel itin svarbus leliuku gyvibingumas, kad butu tvirti kaip tetis ir uzsispyre optimistai kaip mama. Kiek skaitau, 5 dienu ir atsildyma atlaiko geriau.
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 12, 16:36)
Betuk, tu geriau dazniau apsireisk, gal uzsikresim, nu bent as tai jau labai noriu uzsikresti ir kuo stipriau.  biggrin.gif  wub.gif  4u.gif Kaip jus augat?  wub.gif  4u.gif
Cia sakyciau man pats svarbiausias klausimas, nes gal net nebus sodinimo iskart, todel itin svarbus leliuku gyvibingumas, kad butu tvirti kaip tetis ir uzsispyre optimistai kaip mama. Kiek skaitau, 5 dienu ir atsildyma atlaiko geriau.


Jei pačiai tokio sprendimo nereiktų priimti, aš linkusi būčiau už blastocitas...jos stipresnės ir jau tikrai praėjusios gerą konkursą...na bet kai reikėjo nuspręsti, labai bijojau, kad neliks nieko.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Brashke_ @ 2012 04 12, 13:43)
Sveikos Merginos,
As siandien irgi suzinojau savo pirmo nepavykusio IVF rezultata. Hcg maziau 1 sad.gif. Liko 6 snaigutes. Visos viltys i jas. Ivf atliktas LV pas dr. Vitols, buvo isodinti 3 dienu embrionukai labai geros kokybes, tokius pacius uzsalde. Sakykit gal ka rekomenduotumte pagerti pries snaigiukus, ar papildomai issitirti, nezinau net ka daryti. Problema yra su kiausintakiai + lengva policistoze,. Labai pergyvenu kad mano imunitetas stiprus, nepamenu kada sirgau net silpniausia sloga.  Beje mano labai padidejes ATPO, L-tirohsinas nepadeda, kaip kilo taip ir tebekyla. Gydytoja sako nieko cia baisaus, svarbu kiti skydliaukes harmonai normose, bet ar tai tiesa nesuprantu.



Mergyt laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
kitty kitty - sveikit greiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaitės matėt? : http://beta.lt/vilni...aign=Infoblokas rugsejis - gal kuriai pravers pasidaryti pigiau skydliaukės tyrimą... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 12, 14:12)
Cituli, pagal kazkada Warwaros pasiulyta tikimybiu teorijos modeli, tai dabar jau tuoj tuoj, turetu prasideti kita banga - teigiamu testu  mirksiukas.gif  O i ta banga taikosi visai jau nemaza man rupinciu tetuliu sutve hihihi.gif  Pernai birzelio menesio kompanija prisikarksejom stebuklinga birzeli, taigi damos noriu ri jus paskatinti daugiau optimizmo, ruosiames dideliam nestukiu antpludziui, bo man jau atsibodo su jumis cia sedet  biggrin.gif  Nu niekaip is cia neisienu nors nusauk  doh.gif Va ir dabar.Vaikas miega, griuciau ir as nusnaust, bet ne.Reikia gi paciokint kas vyksta sitam skyreli  tongue.gif
Tu klausyk nekartok mano klaidu  tongue.gif  Man po pirmo nepavykusio IVF suo ar kate buvo per mazas issukis, taigi uzsinorejau sesko  doh.gif  Vyras vaziavo pirko, dabar gyvena vargsas katilinej, nes musu charakteriai nesuderinami  biggrin.gif Gal susikaupiam ties butiniausiais darbais, paskui as taves paklausiu kokio gyvuliuko noretum  biggrin.gif

Visos kitos mergiotes, as vis dar su jumis, kas mane pamena  blush2.gif  O ir nauju veidu matau.......Laikytes visos is vien ir ziurekit i viska aukstai iskeltom galvom ir pabandykit net nezinau kaip pasakyt......pabandykit ramiau, optimistiskiau, kartais net linkmiau i viska ziuret.Durnai cia atrodau su savo absurdiskais patarimais tokiais, bet pernai pavasaris-vasara cia skambejo nuo musu klykimu is juoko.Kartais vien del to daugiau pozityvo atsirasdavo reikiamu momentu.

tu saunuole su tokiu savo optimizmu, thumbup.gif ir gerai kad jo cia inesi,nes jau cia jo tikrai reikia... thumbup.gif tik va matai tau lengviau apie tai sneketi kai jau tau viskas pasiseke,as ir laukiu nesulaukiu kol visa sita sauksiu is savo lupu... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 04 12, 16:00)
ir pati zinau kad tai beveik neimanoma su mano charakteriu  biggrin.gif


Nu kur jau, pabandytum tu cia i pogrindi sulyst, tai uzsiblokuotu AZ nuo laisku biggrin.gif Vien jau as kiek parasyciau hihihi.gif

QUOTE(Triumfante @ 2012 04 12, 16:36)
Betuk, tu geriau dazniau apsireisk, gal uzsikresim, nu bent as tai jau labai noriu uzsikresti ir kuo stipriau.  biggrin.gif  wub.gif  4u.gif Kaip jus augat?  wub.gif  4u.gif


Nu kaip kaip, augam, zyziam, neleidziam teveliam miegoti ir t.t. ir t.t. Pamatysi pati netrukus mirksiukas.gif

Uij kaip laukiu jusu visu stebuklingo geguzes-birzelio rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Citas,2012 04 12, 16:04]
Citai TSH pas mane apie 1,7 , kazkada buvo 2,36 . Kairysis kiausintakis visai nepraeinamas, desinysis abejotinai. Padaryta spalio menesi laparaskopija, kiausintakiai atverti. ATpo skaydliaukes harmonas (Antikūnų prieš skydliaukės peroksidazę (anti-TPO)). Nezinau ka daryti gal konsultacijai nuvaziuoti pas ta pacia bykova ? Snaigutes planuojame deti po siu bei dar kitu mmmm. mintys siandien padrikos visai. Noriu kazka padayti, butu pinigu lekciau pas ta Jurgi smile.gif, bet tokiu pinigu nera, tad sioms snaigutems pasitelksiu lengvesne artilerija smile.gif. Planuose numesti svori, gal ir testosteronas sumazes. Kiek konsultacija pas ta Bykova kainuoja? Ar vizito ilgai reikia laukti? Bet is kitos puses mano drauge labai stipraus imuniteto, bet du vaikiukus turi, pastojo be problemu. Nezinau....
[/quote]

TSH geras. Bet va (Antikūnų prieš skydliaukės peroksidazę (anti-TPO)) tyrima Gorgis man tikrai dare, vadinasi tai labai reiksminga IVF-ui g.gif neatsimenu rezultatu, koks pas tave skaiciukas sito? Pabandysiu surinkti tau kokios info apie tai.
O kiausintakiai tik uzake, ar rasta hidrosalpingso????
Pas bykova ilgai nereikia laukti, nebent ji kur isvykus buna kokiai savaitelei. kai nuvaziuoji pirmai konsultacijai ji parenka kokius tyrimus daryti (as nusiveziau visus darytus pas gorgi, tai kai ko Bykovai nereikejo daryti) tai mokejom tik uz tyrimus, konsultacija kaip ir iejo i tyrimu kaina kaip supratau.
[/quote]
pas mane 1300 kai norma 35 sad.gif. Paziurek prasau jei gali kazkokios informacijos, nulekciau i kitus lietuvos miestus, bet nezinau gero endikrinologo, kuris butu susidures su vaisingumu. O del Bykovos pagalvosiu noriu bent jau konsultacijos
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 04 12, 17:03)
Nu kur jau, pabandytum tu cia i pogrindi sulyst, tai uzsiblokuotu AZ nuo laisku  biggrin.gif  Vien jau as kiek parasyciau hihihi.gif


Nu kaip kaip, augam, zyziam, neleidziam teveliam miegoti ir t.t. ir t.t. Pamatysi pati netrukus  mirksiukas.gif 



lotuliukas.gif Vadinasi nelysiu, beprasmiska lotuliukas.gif

Fainuolis, nieko, teveliai pamiegos kai pasens thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 04 12, 16:56)
Jei pačiai tokio sprendimo nereiktų priimti, aš linkusi būčiau už blastocitas...jos stipresnės ir jau tikrai praėjusios gerą konkursą...na bet kai reikėjo nuspręsti, labai bijojau, kad neliks nieko.... blush2.gif


Dabar sedi sitai jie ten ir dziaugiasi. mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 04 12, 17:03)
Nu kaip kaip, augam, zyziam, neleidziam teveliam miegoti ir t.t. ir t.t. Pamatysi pati netrukus  mirksiukas.gif 

Uij kaip laukiu jusu visu stebuklingo geguzes-birzelio  rolleyes.gif


Fainai. wub.gif O pamiegoti, kaip Citas sako, prisimiegosit senatveje. tongue.gif

As jauciu mamos dienai bus daug graziu naujienu. wub.gif smile.gif
Atsakyti
Prisiduodu mirksiukas.gif
Sestadieni punkcija. Auginu 9, visi sake dideli ir geri. Kaip supratau, nei vienas negli ovuliuoti iki to, nes viska sugadins. O jums buvo kuriai, kad nieko nedarė, nes buvo ovuliave? Nes man ta punkcija darys lygiai po 36 val kai suleistas Ovitrelis bus g.gif

Kas juokinga, kad ji bus 13 CD, o as pastojau būtent kai darė IUI 13 CD, tad gal man laimingas sitas skaiciukas lotuliukas.gif Dar jei būtų istaikę penktadienį, tai jauciu tikrai trynukus gauciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magreco: 12 balandžio 2012 - 20:04