Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(sobieska @ 2012 06 14, 13:34)
...

Moterys, Jums tikrai patinka, ar giriat bile tik daug pritepliota? Nu man čia toks bet koks darbas. Sakytum ant greitųjų, nu bet visą tą kompoziciją suklijuoti turėjo užtrukti. Tų "debesėlių" spalvos tokios nenatūralios. Štampukai juodi irgi netinka. Negana to, dar ir matosi akivaizdžiai, kad prištampuota - labai pigina. Bent jau kryptį reikėjo pakeisti. Suprasčiau, jei čia šiaip koks pradedantysis būtų padaręs, bet kai toks jau su patirtimi žmogus daro... Na bet ką čia, jei perka, vadinasi reikia ir tokių...
Atsakyti
QUOTE(saule#15 @ 2012 06 14, 15:48)
Moterys, Jums tikrai patinka, ar giriat bile tik daug pritepliota? Nu man čia toks bet koks darbas. Sakytum ant greitųjų, nu bet visą tą kompoziciją suklijuoti turėjo užtrukti. Tų "debesėlių" spalvos tokios nenatūralios. Štampukai juodi irgi netinka. Negana to, dar ir matosi akivaizdžiai, kad prištampuota - labai pigina. Bent jau kryptį reikėjo pakeisti. Suprasčiau, jei čia šiaip koks pradedantysis būtų padaręs, bet kai toks jau su patirtimi žmogus daro... Na bet ką čia, jei perka, vadinasi reikia ir tokių...

Turbūt nori man įtikt lotuliukas.gif ...ir dar miela ponia, panele...ten TIKRAI ne štampukai...siek tiek technikos nusimanyt būtų pravartu apart rėžti savas tiesas...o ta rožinė spalva, tai tikrai neturėta minty debesėlių, kur aš apie tai užsiminiau...ten tik norimos spalvos fonas padarytas...
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 06 14, 14:53)


Aš tai Jūsų vietoje nei teisinčiaus, nei atkomentuočiau į tokias labai subjektyvias pastabas smile.gif Akivaizdu, kad komentuojančioji šiaip kažką pikto norėjo leptelt. Na gal žmogui bloga diena buvo, o kur daugiau savo blogą energiją išlieti nei SM ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesta1234 @ 2012 06 14, 15:58)
Aš tai Jūsų vietoje nei teisinčiaus, nei atkomentuočiau į tokias labai subjektyvias pastabas smile.gif Akivaizdu, kad komentuojančioji šiaip kažką pikto norėjo leptelt. Na gal žmogui bloga diena buvo, o kur daugiau savo blogą energiją išlieti nei SM ? smile.gif

Žinau lotuliukas.gif ...nepykstu, pačiai juokas ima ...nu karts nuo karto turi kažkas išlyst, bet sakau ...gal pasiteisinsiu, juk žmogus visiškai kitaip inskriminuoja mano TECHNIKĄ...štampukai, debesėliai
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 06 14, 14:34)

labai labai graži dėžutė... Aplamai Jūsų darbai ypač man prie širdies..
O tuos juodus ale štampukus turiu ir aš biggrin.gif Servetėlėje ..
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 06 14, 15:02)
Žinau lotuliukas.gif ...nepykstu, pačiai juokas ima ...nu karts nuo karto turi kažkas išlyst, bet sakau ...gal pasiteisinsiu, juk žmogus visiškai kitaip inskriminuoja mano TECHNIKĄ...štampukai, debesėliai


Tokias pikčiurnas ant laužo biggrin.gif
Atsakyti
Viskas OK thumbup.gif , gerbiu ir tokią nuomonę, juk ne doleris/svaras ar kita piniginė valiuta esu, kad visiems įtikčiau biggrin.gif ir....ko vertas vien žinojimas, kad mane stebi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 14 birželio 2012 - 15:12
QUOTE(sobieska @ 2012 06 14, 14:53)
Turbūt nori man įtikt lotuliukas.gif ...ir dar miela ponia, panele...ten TIKRAI ne štampukai...siek tiek technikos nusimanyt būtų pravartu apart rėžti savas tiesas...o ta rožinė spalva, tai tikrai neturėta minty debesėlių, kur aš apie tai užsiminiau...ten tik norimos spalvos fonas padarytas...

štampukas, servetėlė, debesėliai, koks skirtumas? Negi taip svarbu, kokia technika atlikta ar kaip pavadinta? Esmė juk galutinis vaizdas, o jį mes puikiai matome!
Atsakyti
QUOTE(saule#15 @ 2012 06 14, 16:19)
štampukas, servetėlė, debesėliai, koks skirtumas? Negi taip svarbu, kokia technika atlikta ar kaip pavadinta? Esmė juk galutinis vaizdas, o jį mes puikiai matome!

Tai gal, tamsta, savo grozybiu parodykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule#15 @ 2012 06 14, 16:19)
o jį mes puikiai matome!

...o ...kiek JŪSŲ yra blush2.gif ... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 06 14, 15:21)
...o ...kiek JŪSŲ yra blush2.gif ... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tikrai neatsakysiu, kiek asmenų žiūri į Jūsų darbo nuotrauką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saule#15 @ 2012 06 14, 15:48)
Moterys, Jums tikrai patinka, ar giriat bile tik daug pritepliota? Nu man čia toks bet koks darbas. Sakytum ant greitųjų, nu bet visą tą kompoziciją suklijuoti turėjo užtrukti. Tų "debesėlių" spalvos tokios nenatūralios. Štampukai juodi irgi netinka. Negana to, dar ir matosi akivaizdžiai, kad prištampuota - labai pigina. Bent jau kryptį reikėjo pakeisti. Suprasčiau, jei čia šiaip koks pradedantysis būtų padaręs, bet kai toks jau su patirtimi žmogus daro... Na bet ką čia, jei perka, vadinasi reikia ir tokių...

O Jums, moterie, nepatinka, ane? wink.gif A mes tai čia ant bajerio giriam ir giriam, bile girti biggrin.gif Mestelkit savo "šedevrų" ir girsim apsiseilėję cool.gif Aikčiosim, kaip gražu gražu viskas...
O jei rimtai - SKONYJE DRAUGŲ NĖRA!!! Ir nebus ir nereikia.
Ir dar... Temos pavadinimas KOKS? PAGYRŲ PUODAS. Vadinasi, čia giriamasi... giriama. Jei nepatinka... Galima subtiliai patylėti. Čia gi ne "DERGIMO PUODAS" wink.gif
Atsakyti