Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

[quote=pirmokiukė,2012 04 04, 19:32]
[quote=Jaša,2012 04 04, 11:16]
Buvo tokios skaidres vaizdzios su tekstiniu uzdaviniu, parodyta salyga , klausimas, sprendimas. Na gal rasiu kaip nors.

4u.gif Gal šios skaidrės?
http://www.slideboom...Matematika-1-kl.

Labai šaunios skaidrės. Tikiuosi, jų autorė labai nesupyks? blush2.gif Bet kadangi jos viešojoje interneto erdvėje lotuliukas.gif , tai rekomenduoju 4u.gif
[/quote]
O taip valio aciu clap.gif
Atsakyti
turiu klausimą blush2.gif Tos kurios buvot smarto seminare, gal galit paaiškint, kaip ekrano šešėlį uždėt ant atskirų stačiakampių. Turiu galvoj pašte esančius klausimo ką? ir sk iki 100 pristatymus. Ten visos vietos, kurias reikia vaikams įrašyti, pasakyti yra uždengtos tuo šešėliu. Kaip tai padaryti?
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2012 04 04, 20:19)
Age-melage, ar jau sveikutė? Gal ryt būsi?

Ne-a nebūsiu ax.gif Bet sveika. Tiesiog perpykau ant valdžios. Neapmoka kelionės, jei neturi autobuso bilietų. Galima pamanyt, kad jei ne autobusu, tai tik su sparnais galiu nuskrist į vilnių (kad nieko nekainuotų). Kad tik neapgaučiau... neapvogčiau... O mano kišenės irgi nebegalinės. Visgi apie 120 litukų kurui pakločiau... Tai ir apsisprendžiau nevažiuot. O iš jūsų nemažiau išmoksiu nei seminare mirksiukas.gif
Atsakyti
o pas mus nieko nebeapmokės. Jei nori į seminarą, apsimokėk pati ir seminarą, ir kelionę g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 04 04, 20:29)
o pas mus nieko nebeapmokės. Jei nori į seminarą, apsimokėk pati ir seminarą, ir kelionę  g.gif

Nu ir apsieisiu be tų seminarų blink.gif Mes mokykloje šiemet gal 5 europinius turėjom. Tai valandų užtektinai... O pribumbasų čia pas jus PILNA thumbup.gif Tik spėk suktis biggrin.gif Todėl esu nuoširdžiai laiminga patekus pas jus thumbup.gif AČIŪ thumbup.gif
Atsakyti
pastebėjau, kad mūsų forume daugiau vertingos informacijos, neik seminaruose. Ir dar nemokamai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 04 04, 19:20)
O taip valio aciu clap.gif




lotuliukas.gif thumbup.gif Aš taip pat po atostogų naudosiuos šiuo lobiu. Ačiū jo kūrėjai lotuliukas.gif thumbup.gif


[quote=agė-melagė,2012 04 04, 19:27]
turiu klausimą blush2.gif Tos kurios buvot smarto seminare, gal galit paaiškint, kaip ekrano šešėlį uždėt ant atskirų stačiakampių. Turiu galvoj pašte esančius klausimo ką? ir sk iki 100 pristatymus. Ten visos vietos, kurias reikia vaikams įrašyti, pasakyti yra uždengtos tuo šešėliu. Kaip tai padaryti?
Papildyta:

drinks_cheers.gif ir man tai aktualu, nes ax.gif gausiu Smart lentą clap.gif clap.gif
Atsakyti
Kažkaip apleidau Smartą, bet po seminaro pažadu pasitaisyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokiukė @ 2012 04 04, 20:37)
drinks_cheers.gif ir man tai aktualu, nes  ax.gif gausiu Smart lentą  clap.gif  clap.gif

AŠ LENTOS NET NESAPNUOJU... BET IR BE JOS PROGRAMA NAUDOJUOSI LABAI LABAI SĖKMINGAI biggrin.gif
O PREZI MAN DABAR PRADĖJO LABAI STRIGTI. Ir nelabai man ji patiko. Krapštytis kaip ir su kitom programom reikia. Kad įdėt paveikslėlius reikia naršyti, paprastai įkelt man nepavyko. Animuotų irgi nesugebu įkelt. Naudot tinka tik demonstracijai, kaip supratau... Tiesa, patiko tai, kad patogu įdėt į savo tinklapį. Ir pasimandrint prieš kitus gali, pakeri tas perėjimų lankstumas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 04 balandžio 2012 - 19:52
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 04, 19:46)
Kažkaip apleidau Smartą, bet po seminaro pažadu pasitaisyti  biggrin.gif


4u.gif O mes kantriai lauksim pamokėlių ax.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=agė-melagė,2012 04 04, 19:47]
AŠ LENTOS NET NESAPNUOJU... BET IR BE JOS PROGRAMA NAUDOJUOSI LABAI LABAI SĖKMINGAI biggrin.gif

Aš kol kas užsiimu savamoksliais pabandymais kompiuteryje bigsmile.gif smagumėlis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokiukė: 04 balandžio 2012 - 19:57
QUOTE(pirmokiukė @ 2012 04 04, 20:32)
4u.gif Gal šios skaidrės?
http://www.slideboom...Matematika-1-kl.

Labai šaunios skaidrės. Tikiuosi, jų autorė labai nesupyks?  blush2.gif  Bet kadangi jos viešojoje interneto erdvėje  lotuliukas.gif , tai rekomenduoju  4u.gif


Sveikutės smile.gif Nesupyksiu tikrai, naudokitės jei tik tinka ir patinka. Vieną talpyklą jau pripildžiau, pradėjau krauti jau kitą smile.gif

Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 04, 21:27)
turiu klausimą blush2.gif Tos kurios buvot smarto seminare, gal galit paaiškint, kaip ekrano šešėlį uždėt ant atskirų stačiakampių. Turiu galvoj pašte esančius klausimo ką? ir sk iki 100 pristatymus. Ten visos vietos, kurias reikia vaikams įrašyti, pasakyti yra uždengtos tuo šešėliu. Kaip tai padaryti?

Seminare nebuvau, bet manau, kad galiu atsakyti smile.gif Tas šešėlis dedamas ant lentelės langelių. Jei reikia langelio vieno, tai ir braižyti lentelę iš vieno langelio. O tada ant to langelio spustelti pelės dešiniuoju mygtuku ir pasirinkti užrašą "pridėti elemento šešėlį". Štai ir viskas 4u.gif
O demonstruojant, kai ant jo paspaudžiame, jis atsidengia.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 04, 06:58)
Labutis visoms  4u.gif . Mergaitės, pas mane tam prezi kažkodėl neleidžia rašyti lietuviškom raidėm  g.gif , kaži kas čia yra? Gal yra kokie nustatymai? Šiaip kalba būna nustatyta lietuvių (kompiuteryje), o ten neleidžia lietuviškai kalbėti, reikia švepluoti  blink.gif .

Nu man leidžia lietuviškas raides...

QUOTE(Mergelė @ 2012 04 04, 09:40)
Man  neleidžia prisiregistruoti. Rašo, kad kažkodėl netinka mano paštas

Va tą atsimenu, kad ne visi paštai tinka. Tik nežinau kodėl.

QUOTE(pirmokiukė @ 2012 04 04, 19:37)
Tos kurios buvot smarto seminare, gal galit paaiškint, kaip ekrano šešėlį uždėt ant atskirų stačiakampių. Turiu galvoj pašte esančius klausimo ką? ir sk iki 100 pristatymus. Ten visos vietos, kurias reikia vaikams įrašyti, pasakyti yra uždengtos tuo šešėliu. Kaip tai padaryti?

Šiandien tik pradėjau seminarą. Ryt tęsinys.
Šešėlius ant atskirų stačiakampių eis uždėt, jei darysiu lentelę. Tada ant kiekvieno po šešėlį.
Kol kas pati nebandžiau. Kol kas tik ką atsimenu iš teorijos. Gal Daivajazz daugiau bus pabandžius...
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 04, 23:18)

Šešėlius ant atskirų stačiakampių eis uždėt, jei darysiu lentelę. Tada ant kiekvieno po šešėlį.
Kol kas pati nebandžiau. Kol kas tik ką atsimenu iš teorijos. Gal Daivajazz daugiau bus pabandžius...

Bandžiau ir ne kartą, naudoju šią funkciją smile.gif Galima šešėlius ir ant bet kurių lentelės langelių uždėti, jei lentelė didesnė, o ne iš vieno langelio.
Atsakyti