Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Dėl atestacijos, tai yra visokių nuomonių, bet jeigu jau suteikia šansą, tai manau, kad reikia pasinaudoti, nes ateityje visiška nežinomybė. Ruošiuosi atvirom pamokom. Gal turite matematikai apie matus ir matavimo vienetus įdomesnių užduočių. . Būčiau dėkinga.
Atsakyti
Sveikutės skruzdėlytės darbštuolytės 4u.gif
ax.gif Baigėsi jau atostogos.....

Reikia pagalbos - patarimo help.gif help.gif help.gif
KAS DIRBATE SU "PUPOS" TESTAIS
Na žinokit taisiau taisiau visus metus ir tik dabar susimąsčiau, kad nežinau, kaip perskaityti testų gale esančia pupų diagramą. Ta prasme, jei nuspalvintas pupas reiktų paversti pažymiais ar lygiais, tai kiek nuspalvintų pupų reikštų aukštesn., kiek pagr. ir kiek paten. lygį.
Bandžiau visą rytą ir taip ir kitaip skaičiuot - nieko nesigauna fool.gif
Patarkite please ax.gif
Atsakyti
Gal yra kolegių, turinčių Riešuto 4 kl. mokytojo knygą 3 d. ir galinčių nukopijuoti temos „Matai ir matavimai“ 40-41 psl. Labai smalsu pamatyti, ką siūlo šiai pamokai, nes aš neturiu mokytojo knygos, o šią pamoką vedu atvirą. Būčiau labai dėkinga.
Papildyta:
[quote=Vildinga,2012 04 15, 11:40]
Sveikutės skruzdėlytės darbštuolytės 4u.gif
ax.gif Baigėsi jau atostogos.....

Reikia pagalbos - patarimo help.gif help.gif help.gif
KAS DIRBATE SU "PUPOS" TESTAIS
Ta prasme, jei nuspalvintas pupas reiktų paversti pažymiais ar lygiais, tai kiek nuspalvintų pupų reikštų aukštesn., kiek pagr. ir kiek paten. lygį.

Mano nuomone, tai paversk pažymiais, už kiek pupų rašytum 10, už kiek 9 ir taip su lygiais. Jei vertas 9,10 tai aukštesnysis lygis ir t.t. Čia mano nuomonė.
Papildyta:
Kažką negerai padariau su Vildingos žinute, tai labai atsiprašau. Nesuprantu, kaip ją įkėliau prie savo žinutės. Norėjau atsakyti, bet gavosi, kad tai mano žinutė. Atsiprašau už klaidas.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 04 15, 12:02)
Mano nuomone, tai paversk pažymiais, už kiek pupų rašytum 10, už kiek 9 ir taip su lygiais. Jei vertas 9,10 tai aukštesnysis lygis ir t.t. Čia mano nuomonė.
[


Bandžiau, bet nelabai pavyko. Ten galima surinkti 25 pupas. Kažkur skaičiau, nors nepamenu kur, kad nuo 21 iki 25 pupos laikomas aukstesnysis lygis. Tai jei sakičiuoti tokiu būdu, gaunasi:
5-15 patenkinamas
16-20 pagrindinis
21-25 aukštesnysis.
O man atrodo, kad pagindinio lygio turėtų būti didžiausia amplitudė.
Tai gal kas dirbate ir turite aiškią testų verinimo sistemą?
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2012 04 15, 12:13)
Bandžiau, bet nelabai pavyko. Ten galima surinkti 25 pupas. Kažkur skaičiau, nors nepamenu kur, kad nuo 21 iki 25 pupos laikomas aukstesnysis lygis. Tai jei sakičiuoti tokiu būdu, gaunasi:
5-15 patenkinamas
16-20 pagrindinis
21-25 aukštesnysis.
O man atrodo, kad pagindinio lygio turėtų būti didžiausia amplitudė.
Tai gal kas dirbate ir turite aiškią testų verinimo sistemą?

Aš nedirbu su PUPA, bet pritariu, kad pagrindiniam lygiui turėtų būti skirta didžiausia balų apimtis drinks_cheers.gif . Čia kažkaip mažoka atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2012 04 15, 12:13)
Bandžiau, bet nelabai pavyko. Ten galima surinkti 25 pupas. Kažkur skaičiau, nors nepamenu kur, kad nuo 21 iki 25 pupos laikomas aukstesnysis lygis. Tai jei sakičiuoti tokiu būdu, gaunasi:
5-15 patenkinamas
16-20 pagrindinis
21-25 aukštesnysis.
O man atrodo, kad pagindinio lygio turėtų būti didžiausia amplitudė.
Tai gal kas dirbate ir turite aiškią testų verinimo sistemą?


Aukštesnysis lygis, jei vaikas testą padaro be klaidų ir dar atlieka papildomas užduotis (bent jau didesnę jų dalį). O šiaip pagrindinis testas yra pagrindinio lygio. Bent jau taip esu girdėjusi iš mokytojų, kuriuos gerbiu ir laikau pavyzdžiu. Logiškai galvojant, tai kam yra paruoštos papildomos užduotys? Stipriausiems. Jei jų net nebando atlikti, tai apie aukštesnį lygi ir svajoti nereikia. Bet aišku kiekvienas mokytojas vertina pagal save, pagal savo supratimą. Kol nėra vieningos vertinimo sistemos - niekas negali priekaištauti.
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2012 04 15, 13:36)
Aukštesnysis lygis, jei vaikas testą padaro be klaidų ir dar atlieka papildomas užduotis (bent jau didesnę jų dalį). O šiaip pagrindinis testas yra pagrindinio lygio. Bent jau taip esu girdėjusi iš mokytojų, kuriuos gerbiu ir laikau pavyzdžiu. Logiškai galvojant, tai kam yra paruoštos papildomos užduotys? Stipriausiems. Jei jų net nebando atlikti, tai apie aukštesnį lygi ir svajoti nereikia. Bet aišku kiekvienas mokytojas vertina pagal save, pagal savo supratimą. Kol nėra vieningos vertinimo sistemos - niekas negali priekaištauti.

Na o jei vaikas pagrindiniame teste padaro kelias klaidas ir surenka 18 pupų ir padro papildomas užduotis, dar + 5 pupos. Tuomet gaunasi 23 pupos. Visas tas surinktas pupas vaikas spalvinasi gale esančioje diagramoje. Ir pagal šį skaičių - tai jau aukštesnysis lygis.
Na žodžiu nieko nebesuprantu doh.gif
Atsakyti
Ką tik pasidariau skaidres pasaulio paž. „Australija“ ir matematikos „Matai ir matavimai“ 4 kl. Siunčiu, gal pritaikysit.
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2012 04 15, 12:13)
Bandžiau, bet nelabai pavyko. Ten galima surinkti 25 pupas. Kažkur skaičiau, nors nepamenu kur, kad nuo 21 iki 25 pupos laikomas aukstesnysis lygis. Tai jei sakičiuoti tokiu būdu, gaunasi:
5-15 patenkinamas
16-20 pagrindinis
21-25 aukštesnysis.
O man atrodo, kad pagindinio lygio turėtų būti didžiausia amplitudė.
Tai gal kas dirbate ir turite aiškią testų verinimo sistemą?


Skaičiuočiau panašiai, tik patenkinamam lygiui priskirčiau 11-15, o žemiau 10, tai jau būtų nepatenkinamas lygis. Dviejų skirtingų autorių testuose esu mačius, kad patenkinamam lygiui reikia surinkti ne mažiau 50% galimų taškų. Tarp 50% - 75% patenkinamas lygmuo, 76%-90% pagrindinis lygmuo, virš 90% - aukštesnysis lygmuo. Gaila, kad tų testų dabar po ranka neturiu, mokykloj liko.. O kaip su PUPA turėtų būt,tai neaišku, nes niekur panašios informacijos neradau. Neseniai buvo PUPOS seminaras, gal kas buvo ir ką nors naujo sužinojo?.. g.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz patarimus del lietuviu kalbos vadoveliu pasirinkimo, bet apsisprendimas taip ir liko neaiskus blush2.gif Ryt ziuresiu darbe, ka cia pasirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
elimak7,
idomu, ka nuspresi. Man "Pupa" patinka, eilerasciu ir tekstu papildomai parenku.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 04 15, 19:19)
Ką tik pasidariau skaidres pasaulio paž.  „Australija“ ir matematikos „Matai ir matavimai“ 4 kl.  Siunčiu, gal pritaikysit.

Jei išeis įkelsiu filmukus apie koala ir kengūrą, jei ne, tai nuorodas, gal panaudosi (man rytoj apie Australiją auditoriai stebės mirksiukas.gif ).
Atsakyti