Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel 2012 (3)

QUOTE(laimuxx @ 2012 06 14, 04:16)
nepamenu tiksliai salygu, manau paprasciau jei tiesiog nueitum i AT&T puslapi wink.gif



tik JAV
Atsakyti
QUOTE(greitaslabai @ 2012 07 11, 00:05)
labai blogai jeigu intrax padaro dissmisal ir prarandu as ten visus tuos J-1 statusus ir pagal viska turiu varyti namo. Ar realybeje taip ir yra ? ar galiu sau ramiai dirbti ar su FTB mane ten gaudys ?


Aš su dragu planuoju:)
Atsakyti
sveiki, kas žino kokį linką kur galima žiūrėt krepšinio varžybas? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(pasvaisste @ 2012 07 31, 07:56)
sveiki, kas žino kokį linką kur galima žiūrėt krepšinio varžybas? smile.gif)

lshunter.tv 4u.gif
Atsakyti
Kas po darbu zadat keliauti i Havajus?
Lauksiu zinuciu i PM.
Atsakyti
Sveiki, neradau kolkas temos apie 2013 work and travel, todel rasau cia, taigi situacija tokia: pastarosiomis dienomis aktyviai gilinuosi i work and travel peripetijas, esu busimas VU komunikaciju fakulteto studentas, taciau teko skaityti labai liudnai nuteikianciu zinuciu apie sesijos ankstinima sio fakulteto studentams. Zinios tokios, kad tarimai yra draudimas ankstinti sesija del isvykimo i JAV ir destytojai ar dekanas yra sunkiai sukalbami. Ar yra komunikacijos fakulteto studento esanciu Amerikoje siuo metu? Ar teko susidurti su sia problema? Ar pavyko pasiankstinti sesija? Dabar tai bergzdzias reikalas gautusi, jei sesijos neina paankstinti o ji baigtusi apie birzelio pabaiga - koks tikslas tada aplamai vykti i JAV del nepilnu 3 ar netgi 2 menesiu?
Atsakyti
Sveiki, kaip laikotes? smile.gif noreciau paklausti, kur New Yorke reikia nuvaryti? Aciu uz atsakymus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Auuudrius @ 2012 08 11, 22:46)
Sveiki, neradau kolkas temos apie 2013 work and travel, todel rasau cia, taigi situacija tokia: pastarosiomis dienomis aktyviai gilinuosi i work and travel peripetijas, esu busimas VU komunikaciju fakulteto studentas, taciau teko skaityti labai liudnai nuteikianciu zinuciu apie sesijos ankstinima sio fakulteto studentams. Zinios tokios, kad tarimai yra draudimas ankstinti sesija del isvykimo i JAV ir destytojai ar dekanas yra sunkiai sukalbami. Ar yra komunikacijos fakulteto studento esanciu Amerikoje siuo metu? Ar teko susidurti su sia problema? Ar pavyko pasiankstinti sesija? Dabar tai bergzdzias reikalas gautusi, jei sesijos neina paankstinti o ji baigtusi apie birzelio pabaiga - koks tikslas tada aplamai vykti i JAV del nepilnu 3 ar netgi 2 menesiu?


as pati esu baigus komunikacijos fakulteta ir galiu pasakyt, kad bent jau kai as mokiausi situacija tikrai buvo liudna. Viena vasara is viso nezinau, kiek nervu susigadinau, naktim nemiegojau ir pan., nes destytojai grieztai pasake, jog ankstintis negalima, teko rasyti darbdaviams ir prasyti, kad leistu atvaziuoti siek tiek veliau. Kita vasara jau susiradau darba, kuris prasidejo tik birzelio pabaigoj, todel ramiai issilaikiau sesija, dar paatostogavau ir isvaziavau. Jau geriau grizti veliau, tik rugsejo pabaigoj ar spalio pradzioj. Ne vienais metais del velyvo grizimo nenukentejau.
Buvo merginu, kurios turejo darbo vietoje buti jau geguzes pabaigoj, tai joms ojojoj kiek tai kainavo, bet visos susitvarke galiausiai. Ejo pas destytojus asmeniskai, taresi, verke ir leido joms laikyti egzamina anksciau. Cia labai priklauso, kokie destytojai tau ta semestra desto. Dazniausiai destytojai supranta, kad studentai nori vasara isvaziuot uzsidirbt, pasaulio pamatyt ir buna sukalbami, bet kaip taisykle visada atsiranda koks vienas kirvis, kuris gyvenima eda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 29 rugpjūčio 2012 - 10:09
hey. o yra isvaziavusiu magistro pirmo kurso studentu? is MRU? ar sunkiai sekesi sesija pasiankstinti? ar grizot rugsejo padzioje ar aukojote mokslus ir grizot veliau?
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2012 08 29, 01:44)
Sveiki, kaip laikotes? smile.gif noreciau paklausti, kur New Yorke reikia nuvaryti? Aciu uz atsakymus wink.gif



As buvau empire state building, time square, kruize iki statulos ;D, vasko muziejuj ir po Manheteno, Bruklino gatves pasivazinejau smile.gif

Gal jau ir per velus atsakymas
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Ar jau pradejote dometis Work and Travel USA 2013? As niekad nebuvau isvykusi, bet sia vasara labai noriu aplankyti Amerika, tuo labiau, kad jau esu antram kurse kolegijoj, tai lieka vienintelis sansas isvykti. Nuo ko reiktu pradeti? Ar geriau ieskotis darbo paciai ar kreiptis i agentura kad viska surastu?
Aciu uz atsakymus wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Užsiregistravau į šios vasaros programą ir dabar po truputį kurpiu savo CV. Iškilo toks klausimas: Ar galima šiek tiek jiems pameluot apie savo darbo patirtį, nes pas mane jos skurdoka, (na ką čia skurdoka, jos iš viso nėra) Ar kas esat bandę jiems pameluot? Ar to daryti tiesiog neapsimoka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auuudrius: 28 rugsėjo 2012 - 12:57