Įkraunama...
Įkraunama...

Gerumo akcija "Spalvotas pavasaris"

Norėčiau ir aš prisidėti prie šios gražios akcijos. Deja, esu iš Joniškio, taigi jei bus Šiauliuose punktelis, būtų gerai, jog parašytumėt adresą, bandysiu ten pristatyti. O gal būtų galima atsiųsti paštu? Lauksiu duomenų ir kibsiu darbuotis. Daug nepažadu, nes turiu 2 mažus vaikučius, kurie labai reikalauja mano dėmesio, bet bent keletu darbelių tikrai norėčiau prisidėti 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif Marijapolėje priimsime gaminukus Bažnyčios g. 38, PC Maxima patalpose esančioje siūlų parduotuvėje (šalia vaistinės)
Atsakyti
QUOTE(aistikas @ 2012 04 05, 14:50)
Norėčiau ir aš prisidėti prie šios gražios akcijos. Deja, esu iš Joniškio, taigi jei bus Šiauliuose punktelis, būtų gerai, jog parašytumėt adresą, bandysiu ten pristatyti. O gal būtų galima atsiųsti paštu? Lauksiu duomenų ir kibsiu darbuotis. Daug nepažadu, nes turiu 2 mažus vaikučius, kurie labai reikalauja mano dėmesio, bet bent keletu darbelių tikrai norėčiau prisidėti  4u.gif

Šiauliuose kepuryčių surinkimo taškelis tikrai bus - ir "Casa Lana" prisijungia prie akcijos, ir viena mamytė imasi akciją Šiauliuose kuruoti, tai su ja galima bus susisiekti šiaulietėms. Bet jei iš Joniškio jums paštu paprasčiau - galiu parašyti adresą siuntimui į AŽ smile.gif

QUOTE(meskute231 @ 2012 04 05, 21:59)
biggrin.gif Marijapolėje priimsime gaminukus Bažnyčios g. 38, PC Maxima patalpose esančioje siūlų parduotuvėje (šalia vaistinės)

AČIŪ, meskute, už tokią gerą informaciją wub.gif
Atsakyti
Ir šiemet skleidžiu Prienuose žinią apie šią akciją. Pernai keletas darbščių ir norinčių prisijungti mamyčių buvo, tikiuosi ir šiemet atsiras. Vagono kepurių napažadu bigsmile.gif bet bent keletą tikrai atgabensiu i klinikas. Vieną jau nunarpulinau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisy5693: 06 balandžio 2012 - 14:47
Tiesa, truputis pernykštės ataskaitos smile.gif Pernai nuvežę kepures, mes gavom šios akcijos siūlų. Nors nuo chemijos plaukučiai nenuslinko, bet kepurę vistiek nunėriau smile.gif štai įrodymas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Oje, koks Nojus didelis bigsmile.gif Ir kepurytė jo - thumbup.gif Auksarankė mamytė..
Ačiū, kad dalinatės žinia apie akciją, kad prisidedat wub.gif Jūs kaip niekas kitas žinot, kaip tai reikalinga..
Atsakyti
Šiauliuose mielai sutiko "surinkimo taškeliu " pabūti ir siūlų parduotuvė esanti "Lyroje" Lyros g. 13 4u.gif
Atsakyti
As irgi noreciau prisideti tik iskilo klausimai: megzti ar nerti? siltas ar vasarines? kokio dydzio? g.gif
Atsakyti
Panevėžy prie akcijos dedasi miesto biblioteka

http://sveikabibliot...spausk-patinka/

iš jų feisbuko - Šeimininkės straipsnis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2012 04 08, 22:30)
As irgi noreciau prisideti tik iskilo klausimai: megzti ar nerti? siltas ar vasarines? kokio dydzio? g.gif

Vaikams labiau reikalingos vasarinio tipo kepurytės iš medvilninių siūlų. Dydis - maždaug 53-55 cm apimtis ir 36 cm nuo ausytės iki ausytės per viršugalvį. Dar geriau - tamsesnių spalvų ir paprastesniu rašteliu, kad tiktų paaugliams berniukams. Tokio tipo kepuryčių pritrūksta pirmiausiai ax.gif. O ar megzti ar nerti - jūsų pasirinkimas.

QUOTE(Karusia @ 2012 04 09, 12:05)
Panevėžy prie akcijos dedasi miesto biblioteka


Ačiū, Karusia, už gražią iniciatyvą savo mieste 4u.gif O nuoroda į idėjas kepurytėms bibliotekos puslapy - išvis puiki idėja 4u.gif
Atsakyti
Lendu su klausimu pas daisy5693:gal kepuryes bus galima atnešti i siūlų parduotuvę ''Audenė''?Nereikėtų man Jūsų trukdyti.Jau pradžią padariau,visus kitus ''krapštymus''atidedu vėlesniam laikui.
Atsakyti
QUOTE(barboryte1971 @ 2012 04 10, 19:37)
Lendu su klausimu pas daisy5693:gal kepuryes bus galima atnešti i siūlų parduotuvę ''Audenė''?Nereikėtų man Jūsų trukdyti.Jau pradžią padariau,visus kitus ''krapštymus''atidedu vėlesniam laikui.


Smaguma, kad vis daugiau geranoriškų žmonių mūsų kraštuose randasi smile.gif
Na, gal geriau tiesiogiai... Kontaktus atsiųsiu i až. Nieko prieš tą parduotuvę neturiu, bet pernai dėl šios akcijos ten kreipiausi, daviau atspausdintą skelbimą, bet jo pakabinto taip ir nemačiau... Geranoriškumo pernai nesulaukusi, šiemet tiesiog nelindau i akis.
Atsakyti