Įkraunama...
Įkraunama...

Gerumo akcija "Spalvotas pavasaris"

QUOTE(Naistė @ 2014 03 23, 12:00)
Sveikos. Šilutėje taškelio, įtariu, nebus. Tada kur galėčiau išsiųsti?

Tepavyko sužinoti, kad Šilutė turi savo "Spalvotą pavasarį" (kasmet (?) mezga kepurytes globos namų vaikams) ir nesinorėtų dubliuoti ax.gif

Naiste, parašau adresą siuntimui 4u.gif
Atsakyti
Čia vienas rajono laikraštis organizuoja. Prieš kelis metus jie buvo surinkimo tašku šitoje akcijoje, o paskui sugalvojo globos namų vaikams kepurytes rinkti. Aš spėju ir ten, ir ten sudalyvauti. Aš galiu pabūti surinkimo tašku Šilutėje. Dar mūsų mokyklos darbų mokytoja su mokinėmis neria, tai turėtų susidaryti krūvelė.
Atsakyti
Taip, prieš pora metų jūsų laikraščio redakcija labai daug kepuryčių surinko 4u.gif Šaunu, kad patiko mintis, patiko puošti vaikučius smile.gif ir tęsia gerus darbus jau savo iniciatyva..
Ačiū, Naiste, kad suspėjat tiek daug ir ... labai ačiū, jei ir kitų savo kraštiečių kepurytes priimsit į siuntinuką wub.gif
Atsakyti
Aš siuntinuką jau baigiu suruošti, tad norėčiau gauti adresiuką, kur ir kam reikia išsiųsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nutty @ 2014 04 04, 23:35)
Aš siuntinuką jau baigiu suruošti, tad norėčiau gauti adresiuką, kur ir kam reikia išsiųsti  4u.gif

Ačiū wub.gif Rašau adresą 4u.gif

O blansytės ir jos draugės veltos kepurytės šiandien jau atkeliavo. blansyte, pasakiškai gražu wub.gif wub.gif Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Ėjau pro šalį, mačiau panevėžiečiai jau pakuoja dovanas, sakė, šiandien jau išsius....

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tarpinį tašką jau kaip ir pasiekė. Na ir operatyvumas. biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gražu wub.gif kaip gausu wub.gif
Ačiū širdingai wub.gif

-----------------
Gavau šiandien siuntinuką ir aš 4u.gif Ačiū nutty už tą nemažą siuntinėlį, už mielas kepurytes ir riešines wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū geraširdėms Klaipėdos darbštuolėms wub.gif - jūsų mezginukus xxxsaulyte man jau perdavė. Džiugina, kad prie daugelio kepuryčių, riešinių, kojinyčių matau prisegtus palinkėjimus vaikučiams. Tai labai svarbu, ačiū jums, šaunuolės wub.gif Ir netgi pledukas neišnešiotukams yra bigsmile.gif Labai bus smagu su lauktuvėmis užsukti ir į tą skyrių, nes po kepuryčių akcijos visada atsiranda kai kas ir tiems mažulyčiams (labai mažų kepurėlių smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2014 04 18, 21:54)
Gavau šiandien siuntinuką ir aš  4u.gif Ačiū nutty už tą nemažą siuntinėlį, už mielas kepurytes ir riešines  wub.gif  wub.gif

Ten dalis nuopelnų ir mano mamytei priklauso, ji šiltesnes kepurėles numezgė, apie linkėjimų prisegimą nesusimasčiau, na bet kitąkart pasitaisysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaunui dovanos perduotos šeštadienį biggrin.gif

noriu padėjoti moterims ir merginoms, kas prisidėjo...

Peckelina, Elbe, Elve, Roma, mano šeima, Loretita2 su kolektyvu, Mamagita
ir dar kelioms mamytės, kurių nežinau nick'ų
o taip pat pastoviam rėmėjui
"Trikotažas visiems" už kepuryčių ir skaryčių gausą

user posted image

nemažas maišas kinderių
http://images19.fotk...IMG_6588-vi.jpg
šviežutėliai saldumynai
user posted image

"Trikotažas visiems" kepurytės su skarelėm
user posted image

user posted image

Ačiū visiems prisidėjusiems - iki sekančių švenčių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2014 04 04, 23:51)
Ačiū  wub.gif  Rašau adresą  4u.gif

O blansytės ir jos draugės veltos kepurytės šiandien jau atkeliavo. blansyte, pasakiškai gražu  wub.gif  wub.gif Ačiū labai  4u.gif

Sveiki, kaip ir kur man perduoti Jonaviečių dovanų krepšelį?
Atsakyti