Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Selga @ 2009 08 26, 13:42)
Ale Jums ir pasisekė! bigsmile.gif Tie paminėti litai tai -asmeninio mokęstis, kiek suprantu, o kaip Jums pavyko dar tas 8val. gaut? Sutartis turbūt pas Jus ar kas, jei ne paslaptis? bigsmile.gif

Pas mane asmeninis planas.Kol jo nebuvo ,kalbejau 5 val uz 24 ir kazkiek ct.O kai planus keite ,tai gavosi 7 val, po to nuejau i Omnitel ir ten dar pasiule galimybe prisidet 60 min metams nemokamai.Pasinaudojau as ta galimybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(watashi @ 2009 08 26, 14:41)
Pas mane asmeninis planas.Kol jo nebuvo ,kalbejau 5 val uz 24 ir kazkiek ct.O kai planus keite ,tai gavosi 7 val, po to nuejau i Omnitel ir ten dar pasiule galimybe prisidet 60 min metams nemokamai.Pasinaudojau as ta galimybe smile.gif

Šaunu, kad tas asmeninis nelabai didelis-pas mane daug didesnis, paskaičiuotas pagal tuos mėnesiu, kai teko gulėt ligoninėj, o šiaip aš tokiais kiekiais neprakalbu schmoll.gif . Manau, kad eisiu į Tele 2 MINI planą. Nepatiks-grįšiu atgal, jug ten sutarties nėra, o tada gal ir Omnitel naujiems kientams bus dosnesnis biggrin.gif
Atsakyti
ne visai į temą, bet kad Omnitelio darbuotojai doh.gif klounai, tai nenutylėsiu


užeinu šiandien kortelę nusipirkt, po kelių berniukų blaškymosi pagaliau vienas atsirakina stendą, atsineša, ir krapštosi 10 min.... o paskui išstena kainą, 15 proc. didesnę nei parašyta ant prekės pakuotės stende...

- WTF????

- eee...eee meee...tokią kainą sistemą duoda...

- tai negali lipdukų perklijuot????? kodėl klaidinat???

- eeee....

nu ką, teko pasiųsti nafig.

Omnitelis kaip ryšio tiekėjas pasiųstas jau pavasarį.

kitur sąskaitos tenkina, 5 abonentai tarpusavy kalba visiškai nemokamai
Atsakyti
Laba diena visiems,
Sprendziu tokia dilema. Baigesi visi isipareigojimai Omnitel Ten jau daugiau kaip 10 metu esame.4 abonentai. Dabar prakalbame tiek, kad ustenka pilnai 400-450 min. vienam abonentui. Iki siol saskaitos buvo dideles. Planuojame keisi mob. rysio tiekeja. Gal Tele2? Bet kazkaip neramu del rysio kokybes. Kas seniai naudojasi Tele2 gal galite patarti, ar visur Lietuvoje geras Tele2 rysys? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nmergyte @ 2009 11 18, 08:15)
Laba diena visiems,
Sprendziu tokia dilema. Baigesi visi isipareigojimai Omnitel Ten jau daugiau kaip 10 metu esame.4 abonentai. Dabar prakalbame tiek, kad ustenka pilnai 400-450 min. vienam abonentui. Iki siol saskaitos buvo dideles. Planuojame keisi mob. rysio tiekeja. Gal Tele2? Bet kazkaip neramu del rysio kokybes. Kas seniai naudojasi Tele2 gal galite patarti, ar visur Lietuvoje geras Tele2 rysys? ax.gif

Man tai visokių "grybų" su Tele2 ryšiu yra buvę, tik nežinau Tele2 kaltė ar telefonas jau "pavargęs" buvo. Pvz. : guli namie ant stalo ir ryšio nulis, sms po poros h ateidavo, arba šiaip užplaukdavo, kad ryšio negaudo ir viskas ( miesto centre, ne kaime kokiam ar duobėj), neišeidavo niekaip "pramušt". Po kurio laiko susitvarkė viskas. lotuliukas.gif

Pabandykit dar Omnitel paklaust geresnių tarifų, 10 metų labai ilgai, tai gal ką nuolatiniams klientams, kad nepabėgtų pasiūlys ax.gif
Atsakyti
Tai siulo visokiu tokiu tarifu, bet Tele2 gaunasi pigiau daug.
Atsakyti
QUOTE(Nmergyte @ 2009 11 18, 13:53)
Tai siulo visokiu tokiu tarifu, bet Tele2  gaunasi pigiau daug.

6 metai esu Tele2 abonentė ir niekur bėgti nežadu smile.gif teisybės dėlei pasakysiu, kad buvau Bitėje, Omnitelyje, bet sąskaitos buvo ženkliai didesnės. Dabar visa šeima Tele2 ir nesiskundžiam. biggrin.gif Dėl ryšio nusiskundimų taip pat neturiu. Prieš kokius 3m būdavo, kad su MB stovim šalia, jis su ryšiu, o aš be, pasirodo mano telefonas buvo kaltas, kai tik telefoną pakeičiau visos problemos baigėsi, nors ir kaime būnam kartais , viskas thumbup.gif
Tokia mano patirtis, spręsti Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nmergyte @ 2009 11 18, 09:15)
Laba diena visiems,
Sprendziu tokia dilema. Baigesi visi isipareigojimai Omnitel Ten jau daugiau kaip 10 metu esame.4 abonentai. Dabar prakalbame tiek, kad ustenka pilnai 400-450 min. vienam abonentui. Iki siol saskaitos buvo dideles. Planuojame keisi mob. rysio tiekeja. Gal Tele2? Bet kazkaip neramu del rysio kokybes. Kas seniai naudojasi Tele2 gal galite patarti, ar visur Lietuvoje geras Tele2 rysys? ax.gif



jau keli metai kai turiu Tele2 Pildyk kortelę ir Omnitel planą. omnitel ryšiu patenkinta labai, jokių problemų. su Tele2 patirtis ne tokia gera: nei namie, nei darbe jokio ryšio nerasta. iš pradžių maniau, kad telefonas kaltas, tačiau pasirodė, kad bendradarbėm, kurios naudojasi Tele2, lygiai tokios pačios problemos. aš jau ir pareiškimą tele2 rašiau, bet jokio pasikeitimo nėra. o mano draugei Tele2 ryšys labai patinka, ji sako, kad jai visur traukia.
o šiaip mano patarimas būtų paimti jų bandomąją kortelę ir pažiūrėti, ar jums tiks jų ryšio kokybė.
Atsakyti
Labai aciu jums uz patarimus. Tikrai tokiu atsiliepimu man labai reikejo. Teks paimti bandomaja kortele. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(F=ma @ 2009 11 18, 13:30)
Pabandykit dar Omnitel paklaust geresnių tarifų, 10 metų labai ilgai, tai gal ką nuolatiniams klientams, kad nepabėgtų pasiūlys ax.gif


Omnitel klientu ilgai buvau, bet jokių nuolaidų ar mažesnių tarifų nesulaukiau schmoll.gif Kai išeidinėjau ir pasakiau, kad dėl didelių sąskaitų, sulaukiau tokio atsakymo: Užtat mūsų ryšys pats tobuliausias biggrin.gif Turiu kitą operatorių jau keli metai ir problemų su ryšiu nebuvo schmoll.gif Ir sąskaitos 4 kartus mažesnės thumbup.gif
Atsakyti
Upoksni - slapuk tu. Isduok gi ta kito operatoriaus pavadinima smile.gif Ir be saskaitu sumazejimo kistus privalumus rolleyes.gif
Aciu
Atsakyti
4u.gif Ka kiti manot?
Atsakyti