Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

Ir dar vienas svarbus dalykas,kad mano dukryte pas drauge po kelias valandas zaidzia su tokiu suniuku ir neturime jokiu reakciju del alergijos,o nuvaziavus pas seseri kur kambaryje gyvena vienas paprastas suniukas ir musu buves dobermanas,ji net nesiliecia prie ju nes dobermano bijo o tas kita nesileidzia jos,bet vos po pusvalandzio mergytes kunelis visas israusta ji ima kasytis rankytes ir jau vakare visas kunelis buna ismetytas raudonais pletmais,pas mano mamyte po vizito bunatas patsnes ji turi du suniukus paprastus...tai va pasirodo pasitvirtina kadijorkuti musumazoji nereaguoja,vadinasi jieistiesu nealergizuoja odos... thumbup.gif
Atsakyti
[quote=ERA,2013 02 21, 18:45]
Mergaites, as skaitau skaitau sia temute, bet kai nemoku ikelti savo grazuolio nuotrauku, tai nedrasu net bendrauti. biggrin.gif
[/quote]
[/quote]
AI tu nepergyvenk ,as ir nemoku kelt nuotrauku ax.gif ,gerai kad mano panos yra ,tai jios migom sutvarko ta reikaliuka ,jos kazkaip per ciahttp://www.imageshack.us/?no_multi=1 ,įkelia ,nors as ir pati nesu bandzius ,kol yra kas uz mane padaro ,tai per daug ir nebandau ax.gif smile.gif
o del erkiu tai man atrodo ,tie patys lasiukai nuo blusu tinka ,kur men galioja ,mes ir tarp misku gyvenam,tai ta problema tikrai bus , nes vokeciu aviganiai ,net nepadejo tie lasai ,erkes vistiek siurbes ,ismidavau net po 30vienu momentu ,po to veterenare ,patare nelaukt men ,kartot dar kart ,nes sako jie tik raso ,kad men o veikia ,gal tris sav,tai matysim ,kaip cia vasara bus , g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelykute @ 2013 02 22, 12:59)
islas,bet manau sunku joms tai irodyti kai galvoje smegenu tiek kiek pas vistas,jei mano kad vaikas vietoj pliusinio zaisliuko suniuka naudos...

Pilnai pritariu mirksiukas.gif ,as va kad ir turiu tu pinigeliu lisnu ,tikrai nelakstau ir nesivaikau suns madu ,suo yra suo ,ir nereik nereik ,cia jau visko taip sureiksmint mirksiukas.gif
O mano mazaja va butent vaikai ir nupirko ,ir nematau cia nieko blogo ,o kaip tik vaikai ir turi atsakomybe ,ir prieziura rupinasi ,daznai jos sukuoja ,o ir dresuros mokina tik mano merginos ,jei ne jos ,as turbut isvis patingeciau taip su ja uzsiimt smile.gif ,ismokino sedet,duot labas,gulet ,verstis,o daba jau ismoko 4katus iskart verstis,o daba dar mokina sokinet ant dvieju kojyciu ir duot penkis ,tai juokinga ziuret ,kaip ji jau zino ko is jos reikalaus ,sudaro visus pratimus iskart ir laukia skanestuko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cola @ 2013 02 22, 13:01)
oksanele, ar visi jie gyvena kartu patalpoj? ar skiriasi lytis?
as dabar pergyvenu kaip priims 5 metu kale naujaja kalyte?

Nee vokeciai lauke ,o pekine namie ,pradzioj buvo atsiviepus ,senute tingine ,o daba jau nuo ju siutimo pablust baigiu ,siunta ir siunta doh.gif ,ir is kur tiek kantrybes siust g.gif
o vokeciu kale tai pradzioj lauke koja uzdedavo ir prispausdavo mazaja ,tai buvo gerokai sudrausminta ,tai daba mazoji ant jos puola ,luoja ,vejasi ja be perstojo,o juokingiausia ,kai katinelio nepalieka ramybej uz pakarpos ir velka per visa kiema biggrin.gif ,o tas jau paprato nesipriesina schmoll.gif
Atsakyti
Butent,mano mazoji jau 2,5 metuku bet labai skiriasi nuo savo bendraamziu,zinau vaikuciu kurie kur kas vyresni o su gyvuneliais nemoka elgtis na gal neispiktos valios gal taip isreiskia meilia bet tiesiog spaudzia sunuka griuva ant jo,o mano mergyte supranta kad galima tik glostyti negalima skriausti,turime mes triusiuka mazyti kuri ji pati paseria kai tik skutu morkas praso duoti triusiukui,arba papraso nulupti obuoliuka kad galetu duoti skurute,ji labai rupestinga,ir tikrai labai moka elgtis neskriaudziant gyvunelio,pas mamyte suniukus glosto bet ju nespardo kaip giminaites mergaite,ji zino kad suniukui bus skauda... blush2.gif kadangi ji pas mane jau pilnai kalba,tai paklausta ar maitins suniuka atsako kad duosiu suniukui mamam rolleyes.gif ,labai liudna buna pas mamhte kai jinori zaisti su jais glostyti,o deja del to kad ja veliau isberia negali ju net paglostyti tiek kiek ji nori... schmoll.gif bet va pas draugekainueiname nu ten tai atsizaidzia,meto kamuoliuka kad atnestu jai tiek buna juoko o drauges suniukas net nusikala nuo lakstymo :supernu zodziu geru emociju buna pilna visa diena,tik labai nuliusta kai tenka vaziuoti namo ir palikti suniuka...
Atsakyti
lelykute,gaila kad negaliu jums nieko patart ,del elergijos ,bet kiek esu girdejus ,tai sako kad nuo Jiorkiuku elergijos nebuna ,bet aisku cia jau is praktikos ,gali kazkas kitas pasakyt,o ir jus pati jau isbandet ,pas drauge kad mazajai jiokiu pokyciu nera ,tai gal butent šis suniukas jums ir tiks,bet aisku dar su seilem kaip ten ,gal tik Jiorkuciu plaukas neelergizuoja ,o seiles neaisku ,na bet jus visgi jau pamatet skirtuma ,tikiuosi kad viskas bus gerai ,ir mazajai nekils jiokiu problemu ir tures savo dziaugsmeli ,jug suniuka ar bet koky kitoky gyvunely perkam ,ne tik del saves ,bet ir del vaiku ,kad visai seimynai butu dziaugsmo smile.gif
Atsakyti
Butent kad nerizikuociau vaiko ir vyro sveikata vien tam kad isitikinti,mes ismeginome,juk drauges jorkute laizo rankyte mergytei ir nieko jau puse metu,as net pas medike klausiau kaio tai gali buti,o ji man atsake kad elergija mano seimynai yra ne nuo pacio gyvunu o nuo jo kailio,pavyzdziu triusiukui ji neelergizuoja jo daznai neturi rankose bet juk glosto ja ir nieko,merytemano maziau elergiska nes ji paveldejo tai is tecio,ova vyras alergiskas daugiau,bet ir jam kiek drauge pas mus atsiveza jorkute nieko,...o pas seseri dar yra katiniukas taimano vyra net dusina bunant toje patalpoje...nu zodziu...manau kad ne seipsau si veisle pabreziama kaio saugi elergiskiems zmonems....kitas klausimas,ziurejauyoutube kaip jorkuciam pesa plaukucius is ausyciu,kazin ar jiems neskauda,beje maciau ir priemoniu pirkti ausim ir akims valyti,ar jos butinos
?
Atsakyti
Ir del dantuku aktualus klausimas,skaiciau "turtuoliu" forume uzsimine viena nariu apie soda,bet kadangi tame forume as nemielas svecias,tai kaip ir savo nuomonesnegaliu ten reiksti,neturiu nieko pries sodosnaudojima,nespatijau daugmetu karta i savaite pasivalau dantisbaltumopalaikymui nes kaip zinia soda pasizymi balinamaisiais elementais,beda tikva kame,man asmeniskai nuo sodos ima kilti rugstys,kais sakoma edaremui,galvojau galtikman paprasiau vyro pasivalyti dantis taip,jam aplamai izoga buvo,nes jamnet nuo kepiniu sus oda pradeda esti skrandi,tai dabar galvoju mestai zmones valome dantis ir turini isspjauname,o suniukas kaip irvaikai jiejuk nurys,o jorkuciai kiek sako pasizymi itin jautriu skranduku,kazin ar verta rizikuoti tokiomis priemonemis kai yra jiems skirtu spec. priemoniu,o gal aplamai neverta...as savo kadais dobermanui pirkdavau maista sausa butent skirta dantu valymui,nu geras buvo taiziauriai,dantys balti grazus,kvapo jokio neturejo aplamai suo,nes niekada jokio maisto apart jo sauso ir konservu kai kada pasigardzivimui neduodavau,net is lauko parejus neturedavo kvapo kaip kadkiti suniukai turi ypackai sulyja....dar jamduodavau tokiu zvaigzdes formos ilgu lazdeliu metu kvapo bet koki karta i menesi...ir tikrai sunio dantys idealus buvo....
Atsakyti
QUOTE(lelykute @ 2013 02 22, 15:04)
klausimas,ziurejauyoutube kaip jorkuciam pesa plaukucius is ausyciu,kazin ar jiems neskauda,beje maciau ir priemoniu pirkti ausim ir akims valyti,ar jos butinos
?

Man veterenare parode kaip reik is ausyciu israut su pirstais tuos plaukiukus ,aisku kad jei skauda ,pasimuisto ,galvyte taip graziai priglaudzia,bet as taip negaliu pirstais raut ,man kazkaip bjiaurei,tai pasiimu pinceta ir migom po didesne kruva paimu tu plaukeliu ir israunu,gal jei skaudziau ,bet uztat greiciau ,ir suny trumpiau kankint reik ,o raut reik del to ,kad ten jiokios bacilos nesiveistu ir purvai ten visokie tarp tu plaukuciu smile.gif ,as dar ausyciu nesu valius ,kai pesu pasiziuriu ,nematau ten jiokio purvo ,a ir dar del dantuku ,nesu valius dantu ,kai rove tai ten viska isvale ir pasake jei nera smarves nebutina valyt ,na ka as zinau ,per daug as sakau nesiterlioju su ja ,pedutes nukarpau ,ausytes apipesioju ,y dvi savaites karta ismaudau ,vienintelis dalykas kad kas dien sukuoju,dar karta pabreziu tai suo,buna kita kart ir nesukuota ,nera bedos susukuoju kita diena smile.gif
Atsakyti
Na va ir saunu gavau kol kas i visus dominancius klausimus atsakymus....tikiuosiu kai ja tiresimekils dar ju.... ax.gif o kai mes tik atsikraustysime namo savo princese butinai isikelsime pasirodyti cia mirksiukas.gif ...siandien darnupirkau oas viena mergyte pigiu bet labai graziu kaspineliu,maau ateityje nebus problemu ju pasigaminti paciai,bet labai jau grazus buvo tai pradziai pora nupirkau...o dukryte pamacius iskarto paklause ar cia jai kai pasakiau kad suniukui,tai sako as savo suniukui kaspiniukuduosiu ir atnese sauja is vonios lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,oi kaip cia ramu..noriu jusu paklausti svarbaus klausimo,ar normalu yra ant galiniu kojyciu pas suniuka 5pirsciukas,nu net nezinau kaio uzvardinti zodziu ten kur kojytes su naguciais auksciau dar po pirciuka...labai laukiu atsakymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelykute @ 20x13 03 09, 18:24)
Sveikos merginos,oi kaip cia ramu..noriu jusu paklausti svarbaus klausimo,ar normalu yra ant galiniu kojyciu pas suniuka 5pirsciukas,nu net nezinau kaio uzvardinti zodziu ten kur kojytes su naguciais auksciau dar po pirciuka...labai laukiu atsakymo g.gif

Tokie suniukai skaitosi isbrokuoti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(lelykute @ 2013 03 09, 17:24)
Sveikos merginos,oi kaip cia ramu..noriu jusu paklausti svarbaus klausimo,ar normalu yra ant galiniu kojyciu pas suniuka 5pirsciukas,nu net nezinau kaio uzvardinti zodziu ten kur kojytes su naguciais auksciau dar po pirciuka...labai laukiu atsakymo g.gif

sveika juos reikia naikinti iki 5men nuvesti pas daktara ir graziai juos ten sutvako ,bet butina iki 5men.
Atsakyti