Įkraunama...
Įkraunama...

Gaila

sveikos,
mano drauge ruosiasi savo dukra pavadinti Gaila. kaip jums? as bandau ja atkalbeti, nes man tai visiska nesamone...kokia Jusu nuomone?
Atsakyti
Vaikystės kaime gyveno moteris, vardu Gaila. Bet draugės ją vadino Gailute biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tevu fantazijai ribu nera!!!
nu jei jau to vaikucio jai taip gaila, tai tegu ir pavadina GAILA lotuliukas.gif
nesamone ir tiek
Atsakyti
Gerai, jei visi šitą vardą tartų tai pkaip reikia, t.y. A ilga.
Geriau jau Gala ar Gaivilė.
Į vardą Gaila reikia dar kokią raidę įterpt ar jį sutrumpint, nes besąlygiškai vaikas bus lyginamas su šiuo nelinksmu žodžiu, o gal dar ir Gailiše vėliau vaikai vadins. blink.gif
Atsakyti
tikrai nesamone g.gif schmoll.gif
Atsakyti
Gal geriau Gailė? g.gif
Atsakyti
Nors ir zinau, kad reiktu skaityti Gaila, bet vis tiek kyla asociacijos su Gaila blink.gif
Atsakyti

Ne vardas žmogų puošia , žmogus vardą smile.gif Turėjau grupiokę tokiu vardu ir nieks jos vardo niekaip nekraipė bigsmile.gif
Atsakyti
niu nea schmoll.gif
Atsakyti
Negi tau g a i l a, kad mergaitei toki varda duos? lotuliukas.gif
Atsakyti
Jeigu tėvai labai jau nori tokio vardo, tai gal geriau Gailute tegul pavadina, tokiu atveju vardas bus normalesnis vaikui, o tėvai vis tiek galės jį trumpinti ir vadinti Gaila. Nors man tai labai kvailai skamba toks vardas.
Atsakyti
Iškart ir klausimas - o ko gi gaila? ax.gif Pritariu kitai mamytei, kad gal geriau Gailė. smile.gif
Atsakyti