Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

Sakykite, jei i Juodaji miska deciau pieniska sokolada, o ne juodaji ar nesugadinsiu sito sokoladinio sluoksnio?
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 05 08, 08:19)
Sakykite, jei i Juodaji miska deciau pieniska sokolada, o ne juodaji ar nesugadinsiu sito sokoladinio sluoksnio?

o aš darau visai be šokoladinio sluoksnio blush2.gif taip pat skanu ir be jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RIMULIUX @ 2012 05 08, 08:58)
Sveikos merginos, nezinau ka darau ne taip, jau antra karta darau snikersa ir man tas sluoksnis su riesutais gaunasi skystas ir net pastovejus saldytuve jis man bega. Patarkit merginos, ka darau ne taip. Aciu

Jeigu dedate produktus kurie nurodyti recepte, jis tiesiog negali gautis skystas: sviestas turi būti 82% riebumo, Rududu karamelizuotas sutirštintas pienas, ne pieno gaminys.
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 05 08, 07:41)
as turtinga kavos deciau i pirma auksta  rolleyes.gif

O laikytu normaliai kitus aukstus jis? Neturiu patirties su daugiaauksciais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2012 05 08, 09:44)
o aš darau visai be šokoladinio sluoksnio blush2.gif taip pat skanu ir be jo smile.gif

Man dar skaniau be to šokoladinio sluoksnio.Aš visus tris sluoksnius pertepu kremu su vyšniom.Kai dariau su šokoladu-per saldu man buvo
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 05 08, 10:05)
Man dar skaniau be to šokoladinio sluoksnio.Aš visus tris sluoksnius pertepu kremu su vyšniom.Kai dariau su šokoladu-per saldu man buvo

Vat as irgi bijau, kad bus labai saldu. Ir dar nepatinka nuodas sokoladas (nebent pieniskas skanu) Gal reikes bandyti be jokio sokolado daryti g.gif Bet tuomet reiketu turbut 1,5 normos grietineles daryti g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Atsiprasau jei ne toj temoj rasau, blush2.gif bet man 05-19 dienai reikalingas tortas krikstynoms apie 2 kg. Gal kas galite pagelbeti ir iskepti. Miestas Kaunas. I AZ. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2012 05 08, 10:16)
Vat as irgi bijau,  kad bus labai saldu. Ir dar nepatinka nuodas sokoladas (nebent pieniskas skanu) Gal reikes bandyti be jokio sokolado daryti  g.gif Bet tuomet reiketu turbut 1,5 normos grietineles daryti  g.gif

Taip mirksiukas.gif
Atsakyti
AS net pasimeciau i tikra juoda miska neieina joks sokoladinis sluoksnis, apie koki "juoda miska " jus kalbat?
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri kepate tortus pagal uzsakymus Kaune?
I az.
Atsakyti
QUOTE(elishka @ 2012 05 08, 14:59)
Sveikos,

Gal kuri kepate tortus pagal uzsakymus Kaune?
I az.

APIE TAI KALBĖTI NEGALIMA
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 05 08, 13:56)
AS net pasimeciau i tikra juoda miska neieina joks sokoladinis sluoksnis, apie koki "juoda miska " jus kalbat?

o kas yra tikras? biggrin.gif net tikrų napoleonų, medučių receptų galima priskaičiuot visą krūvą biggrin.gif O jau atrodytų šie tortai yra klasikų klasika.
tiesiog Juodojo miško recepte, kuris populiarus šiame SM forume, vienas iš sluoksnių yra šokoladinis. Asmeniškai man tas šokoladas ten tinka ir patinka.
Atsakyti