Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-20

QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 05 09, 19:22)
Mano pirmas bandymas išsikepti naminį Napoleoną ir baigėsi tokiu pat rezultatu.Ir net ketvirtą parą lakštai buvo nesumirkę  unsure.gif  Neatsimenu,kokį aš jį kepiau,bet receptą tikrai ėmiau SMe.Ir va dabar jau kokie 3 ar 4 metai tik pirktinius lakštus naudojau,bet vėl jau "audžiu" mintį bandyt . Tik nežinau kurį  g.gif  Kažkaip tas iš vaikystės traukia.Dar ir Vienuolių..Nu bet sugalvosiu dar,kai pribręs reikaliukas  smile.gif


Tikrasis napoleonas ir yra trapus.
Papildyta:
QUOTE(rivera @ 2012 05 09, 20:18)
Tamsia kakava ant LT zemes zinau tik sita
user posted image

Su kitom dek nedejes sviesus kepiniai gaunas. Nebent kazkas gali uzrodyti kitokia  g.gif , buciau dekinga 4u.gif


As Delonoj perku. Puiki kakava.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 09, 21:21)

As Delonoj perku. Puiki kakava.

Aciu merginos, zinosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 09, 20:21)
Tikrasis napoleonas ir yra trapus.
Papildyta:
As Delonoj perku. Puiki kakava.

O kokia kaina? Pigiau nei maximoj ar assorti?
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2012 05 09, 12:23)
Aciu labai, bet jei pasidaryciau pries pora dienu turbut jam irgi nieko nenutiktu, taip? Nes paskutinem valandom neturesiu laiko...


Na aš tortą valgiau antrą ir trečią dieną, tai kuo vėliau, tuo jis man skanesnis buvo ax.gif Bet žinoma reikia žiūrėti į produktų galiojimo laiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 05 09, 18:22)
Mano pirmas bandymas išsikepti naminį Napoleoną ir baigėsi tokiu pat rezultatu.Ir net ketvirtą parą lakštai buvo nesumirkę  unsure.gif  Neatsimenu,kokį aš jį kepiau,bet receptą tikrai ėmiau SMe.Ir va dabar jau kokie 3 ar 4 metai tik pirktinius lakštus naudojau,bet vėl jau "audžiu" mintį bandyt . Tik nežinau kurį  g.gif  Kažkaip tas iš vaikystės traukia.Dar ir Vienuolių..Nu bet sugalvosiu dar,kai pribręs reikaliukas  smile.gif

Labai siulau asseni is vaikystes 4u.gif kiek kas valgo, visiem laaabai patinka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Alexi9 @ 2012 05 09, 17:14)
4u.gif
Neiseina iskepti Napaleono, kazka turbut ne taip darau paploteliai gaunasi kieti  verysad.gif

jie ir turi but kieti, nuo kremo kazkiek suminksteja, bet ne visai minksti, trapus lieka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2012 05 09, 19:22)
Tik nežinau kurį  g.gif

blush2.gif Perku šaldytą sluoksniuotą bemielę tešlą,nes ...kiek bandžiau pati minkyt-kieti lakštai lieka net su kiaušinių trynių kremuku...o pirktiniai taip nuo jo suminkštėja,kad tirpsta burnoje wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos 4u.gif gal kuri turit torto " kankorezis" recepta? Visur ieskau, bet kad rezultatu nulis.. Man toks skanus jis gulbinienes arba.viktorijos saldumynuose, bet va recepto nerandu. Ar bent ka panasaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(BP84 @ 2012 05 09, 20:48)
Na aš tortą valgiau antrą ir trečią dieną, tai kuo vėliau, tuo jis man skanesnis buvo  ax.gif  Bet žinoma reikia žiūrėti į produktų galiojimo laiką  4u.gif

taip, del produktu galiojimo laiko tai zinoma, kad reik ziuret. Tik mastau, kad tie tortai, kuriu kremas turi isigerti i biskvita, turi pora dienu stoveti, o tie, kuriu kreme yra zelatinos, juk neisigeria i biskvita, todel jiems pastoveti gal ir nereikia smile.gif Tai suabejojau savo tokiu pamastytmu, todel ir klausiau smile.gif
Na, tuomet jei ir antra, ir trecia diena jis skanus buvo, as kepsiu snd, o valgysim sestadieni smile.gif
Atsakyti
norėčiau pasisakyti dėl biskvito spalvos:) esu mačius konditerijos gaminių laida, kur paaiškinta,kad jei nori tamsesnio biskvito, kakava tiesiog reikia sumaišyti su nedideliu kiekiu aliejaus,gaunasi toks kai išlydytas juodas šokoladas o tada įmaišyt i biskvitą, jis tada būna tamsesnis, taip aš ir darau, ir iš tikrųjų jis yra tamsesnis nei tokį pat kakavos kieki dėti iš karto į biskvitą. Naudoju pigesne kakava.aišku ta kur milteliai ir skirta kepiniams:). gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
...laba diena...pagalbos reikia...kaip išplakti skanią,gerą grietinėlę ax.gif ....dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2012 05 10, 19:15)
kaip išplakti skanią,gerą grietinėlę ax.gif ....dėkui 4u.gif

ta prasme..?
Atsakyti
Niu,išvažiuojam mažiaus parsivežt iš tėvų...trūksta triukšmo namuose wub.gif .Vakar buvom laidotuvėse kartu tai niekaip nenorėjo išsiskirt su močiute-tai ir išvažiavo pas senelius.(Įsivaizduoju,kad rasiu tik akis blizgančias,bus murzinas kaip velniūkštis lotuliukas.gif )

Ikiukas,mergaitės,daug plepsėkit,kad ryt grįžusi turėčiau ką skaityti biggrin.gif
Atsakyti