Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikių hemangiomos

QUOTE(Reviv @ 2013 12 13, 16:59)
O tiesa kad privaciai ta lazerio procedura daro be nuskausminimo, o Santariskese su pilna narkoze?

privaciai ne visiems daro smile.gif priklauso nuo vietos.
Santariskes zadejo nauja lazeri isgyti, tai nezinau kaip ten.
O jus privaciai buvot? konsultavotes?
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2013 12 13, 17:50)
privaciai ne visiems daro smile.gif priklauso nuo vietos.
Santariskes zadejo nauja lazeri isgyti, tai nezinau kaip ten.
O jus privaciai buvot? konsultavotes?

Mes santariskese , pas Posiuna
Atsakyti
http://www.tv3play.l...?autostart=true

prisidekime prie akcijos.. mums visoms aktualu sis lazeris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2013 12 13, 20:58)
http://www.tv3play.l...?autostart=true

prisidekime prie akcijos.. mums visoms aktualu sis lazeris  4u.gif

sutinku su Jumis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 19 gruodžio 2013 - 15:11
Sveikos merginos,
Mano vaikelis irgi turi sia bedele. Hemangioma ant kakliuko, tiesiai per viduri. Pirma karta pas Strumila GK klinikoj apsilankem 1,5 men kai ji buvo visai maziuke (as jau tada norejau lazeruot:) ), bet gydytojas sake, kad dar nereikia. Antra karta atejom 3 men - hemangioma jau buvo paaugusi ir 1 mm pakilusi, bet vel gi mediciniskai gydymo dar nereikejo. Neseniai buvom 3 karta (vaikui beveik 5 men) - pakilo dar 1 mm (pati hemangioma nediduke (nors mano akim atrodo didele) 1 kv. cm gal.) Tai buvo du keliai - arba nieko nedaryt, nes ir augimo periodas i pabaiga, arba uzlazeruot ir nesukt sau galvos. Pasirinkau pastaraji. Procedura tetruko gal 10-15 sekundziu, be narkozes, buvau salia. Vaikiukas pradejo verkt, bet viskas greitai, paimtas ant ranku iskart aprimo. Po menesio turim pasirodyt kontrolei. Strumila pasake, kad vienos proceduros pilnai turetu uztekti, tikiuos taip ir bus smile.gif

O jusu vaikiukams ar buvo kokios reakcijos? Pvz temperatura, jautresni ir pan
Atsakyti
QUOTE(SweetTalk @ 2014 01 09, 17:47)
Sveikos merginos,
Mano vaikelis irgi turi sia bedele. Hemangioma ant kakliuko, tiesiai per viduri. Pirma karta pas Strumila GK klinikoj apsilankem 1,5 men kai ji buvo visai maziuke (as jau tada norejau lazeruot:) ), bet gydytojas sake, kad dar nereikia. Antra karta atejom 3 men - hemangioma jau buvo paaugusi ir 1 mm pakilusi, bet vel gi mediciniskai gydymo dar nereikejo. Neseniai buvom 3 karta (vaikui beveik 5 men) - pakilo dar 1 mm (pati hemangioma nediduke (nors mano akim atrodo didele) 1 kv. cm gal.) Tai buvo du keliai - arba nieko nedaryt, nes ir augimo periodas i pabaiga, arba uzlazeruot ir nesukt sau galvos. Pasirinkau pastaraji. Procedura tetruko gal 10-15 sekundziu, be narkozes, buvau salia. Vaikiukas pradejo verkt, bet viskas greitai, paimtas ant ranku iskart aprimo. Po menesio turim pasirodyt kontrolei. Strumila pasake, kad vienos proceduros pilnai turetu uztekti, tikiuos taip ir bus  smile.gif

O jusu vaikiukams ar buvo kokios reakcijos? Pvz temperatura, jautresni ir pan

Mums du kartus darė, nebuvo jokios reakcijos absoliučiai smile.gif
Atsakyti
O po lazeravimo gali kaip tik padidet? Praejo 2 sav, o man paranoja, kad dideja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(SweetTalk @ 2014 01 22, 13:37)
O po lazeravimo gali kaip tik padidet? Praejo 2 sav, o man paranoja, kad dideja wink.gif

tai gal ir didėja smile.gif mums pvz sustabdymui neužteko 1 procedūros, darėm 2, tada sustojo. O kas ten žino, gal ir pati būtų sustojus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2014 01 22, 14:51)
tai gal ir didėja smile.gif mums pvz sustabdymui neužteko 1 procedūros, darėm 2, tada sustojo. O kas ten žino, gal ir pati būtų sustojus  rolleyes.gif


Strumila dar patikino, kad vieno lazeravimo tikrai uzteks..wink.gif sian nufotkinsiu, jei per sav dides - iskart leksiu. Nors vis tiek antro lazeravimo nedarytu kol nepraeis menuo nuo pirmos proceduros..
Atsakyti
QUOTE(SweetTalk @ 2014 01 22, 15:18)
Strumila dar patikino, kad vieno lazeravimo tikrai uzteks..wink.gif sian nufotkinsiu, jei per sav dides - iskart leksiu. Nors vis tiek antro lazeravimo nedarytu kol nepraeis menuo nuo pirmos proceduros..

aš irgi siunčiau nuotrauką lygiai taip pat, gavau atsakymą kokį ir jūs gausite garantuoju, kad didėjimas neženklus ir kad kitą procedūrą galima atlikti ne anksčiau kaip mėnuo nuo buvusios smile.gif
Atsakyti
Labas, mamytes 4u.gif

Jungiuosi prie jusu, nes mano 2 men sunelis turi hemamgioma prie pat akytes ant apatinio voko. Prieš savaite Pošiunas pašalino lazeriu, iš pradziu buvo maža blanki demele, paskui atsirado puslytes, veliau šašiukai, dabar man vyras vis sako, kad hemangioma vel "išsipute" ir pradejo augt, nors aš nematau ryškaus augimo, tik kad ta demele ryškesne pasidare. Praradau ramybe, pad Pošiuna tik vasario 17 d.
Norejau paklaust, kaip jusu vaikučiu "hemangiomos" elgesi po laserio proceduros iki apsilankymo pas gydytoja?

Ačiu labai 4u.gif
Atsakyti

Sveiki.
Žinant koks didelis kiekis mažųjų pacientų, dėl hemangiomų ir kitų chirurginių susirgimų negali patekti pas vaikų chirurgus, Vaikų ligoninėje pradedamos teikti nuotolines konsultacijas. Dėl konsultacijų skambinti tel.869778460 arba elektroniu paštu vaiku.chirurgas@santa.lt.

Su pagarba,
Vaikų chirurgijos skyriaus vedėjas
Dr. Arūnas Strumila

www.vaikuligonine.lt/…/ligonines-veiklos-apribojima…/

Atsakyti