Įkraunama...
Įkraunama...

Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros

QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 14, 10:47)
Jeigu moki,kito sutuoktinio saskaitos neturi teises uzblokuoti,vat jeigu nemokesit,tada taip,gali ir iki juo daeit.
Mano drauges vyras nemokejo,uzblokavo jos saskaita,kai tik pirma inasa jis padare,iskart atblokavo.

moketi tai moku,dar klausima turiu,ydomu,kiek skaiciau jei yra bendra suktuotiniu nuosavybe,tai arestuoja,bet mano vardu tik 50aru zemes yra ir ja arestavo,o kita dalis 50aru yra vyro vardu ir namas,situ kas ne mano vardu jie neliete,dar jei atskaiciuoja is darbo uzmokescio,tai ir skaitosi mokejimas jiems,bet ne dar papildomai turi moketi nu nesamones kazkokios.
Atsakyti
gali anstoliai arestuoti naslaiciu pensija?
Atsakyti
gal kas zino, jei uzblokuoja anstolis saskaitas uzsieni, tai pinigai atskaiciuojami ar uzsaldomi pagal tos salies istatymus ar pagal LT?
nes jei litais versti tai uzdirbu lietuviska minimuma ir netgi biski virs, o jei tos salies mastai, tai net puse minimumo nesiekia.
Gal kas zino kaip ieskoti googlej nfo apie taip? nemoku blush2.gif tiksliau nezinau frazes pagal kuria galima rast kazkoki dokumenta apie uzsienio saskaitu blokavimus
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2012 04 15, 20:15)
gal kas zino, jei uzblokuoja anstolis saskaitas uzsieni, tai pinigai atskaiciuojami ar uzsaldomi pagal tos salies istatymus ar pagal LT?
nes jei litais versti tai uzdirbu lietuviska minimuma ir netgi biski virs, o jei tos salies mastai, tai net puse minimumo nesiekia.
Gal kas zino kaip ieskoti googlej nfo apie taip? nemoku  blush2.gif tiksliau nezinau frazes pagal kuria galima rast kazkoki dokumenta apie uzsienio saskaitu blokavimus


Aš galiu klysti, bet kiek man žinoma tai LT antstoliai neturi įgaliojimų įlysti į kitos šalies sistemą, ta prasme blokuot sąskaitas ir pan..Bet kartoju, galiu klysti, nes taip buvo ankščiau, dbr gal jau gavo tokius įgaliojimus.. g.gif
Atsakyti
Pranešame, kad remiantis 2004 m. balandžio 21 d. Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentu (EB) Nr. 805/2004 BANKAS turi galimybę kreiptis į teismą dėl Europos vykdomojo rašto išdavimo, kuris vėliau gali būti persiųstas vykdyti atitinkamam antstoliui skolininko rezidavimo valstybėje.

na, as toki gavau pranesima. kazkaip nepastebejau reglamento numerio pries tai biggrin.gif bet vistiek pagal gugle nieko nesuspratau. malta, primalta, o niekas neaisku
Atsakyti
Jau mane piktumas ima anstoliai daro ka nori,is pirmo israse lapa,kad nuimamas arestas saskaitos nunesiau y banka,kad atbluokuotu,gryzau namo laimynga,ir ka jus manot? Ne tik,kad neatblokavo,bet dar ir 6000lt minusa yrase,buvo 2500lt o dabar jau 6000lt susidare,paaiskino,kad viena byla buvo atkeliavus jau 2011m,gruodi,bet iki siol anstoliai tylejo,o va dabar priaugino palukanu ir se tau kad nori.
Atsakyti
Laba diena,
Norejau paklausti ar gali anstoliai isskaiciuti pinigus is senatves pensijos.Kalba eina apie skola uz buta ,o pensija nesiekia 600 lt ?Jei gali tai kokia suma ?

Buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
KLAUSIMAS: gal kas susidūrė su antstolio kvietimu į namus / įmonę? Reik užfiksuoti faktą privačioj valdoj esančioj kontoroj, tik neįsivaizduoju ką kviest į rajoninį miestelį ...
Atsakyti
Gal kas galit patart?
Bankas pateike vykdomaji rasta antstoliams, taciau su banku susitarta ir pasirasyta sutartis apie imokas kas menesi. Taciau antstolis vis tiek nori uzblokuoti saskaitas to asmens (skolininko). Ar antstoliu veiksmai teiseti.. g.gif
Atsakyti
Laba diena,
norėjau paklausti dėl kreipimosi į anstolius dėl alimentų nemokėjimo.Kai kreipiausi buvo labai maloni anstolė,laikas bėga jokių žinių negaunu,šiandiena paskambinau,anstolė paprašė netrūkdyti,bylų nekelinės,neturi laiko žiūrėti,žodžiu jokios informacijos neteikia doh.gif Tai taip ir sedėti nežinioje,ar privalėjo suteikti nors kokią informaciją,ar vaiko tėvas dirba,ar jam išsiųstas koks laiškas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2012 05 08, 09:23)
Laba diena,
norėjau paklausti dėl kreipimosi į anstolius dėl alimentų nemokėjimo.Kai kreipiausi buvo labai maloni anstolė,laikas bėga jokių žinių negaunu,šiandiena paskambinau,anstolė paprašė netrūkdyti,bylų nekelinės,neturi laiko žiūrėti,žodžiu jokios informacijos neteikia doh.gif Tai taip ir sedėti nežinioje,ar privalėjo suteikti nors kokią informaciją,ar vaiko tėvas dirba,ar jam išsiųstas koks laiškas g.gif

Geriau nuvykti pas ta anstole.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 08, 08:25)
Geriau nuvykti pas ta anstole.

Anstolė kitame mieste,pagal vyro registraciją.
Atsakyti