Įkraunama...
Įkraunama...

Vištos ir viščiukai

Pas mus kažkiek išsišėrė vištos,bet kažkiek sumažėjo kiaušinių.Neseniai papildus lesėme,tai gal dar veikia? g.gif Šiandien viena senutė krito jau gal prieš savaitę matėme kad jai jau nelabai gerai,tupi,užsimerkusi.Šiandien krito.
Broileriams statėme šiandien ventiliatorių ,toks karštis,tik lekioja išsižioja.
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2014 07 29, 15:23)
Sveikos- ar nepuola vistu parazitukai? tokios mazos mazos vos iziurimos blusytes?  g.gif



jaučiu žinau apie ką šnekat. vištos turėtų būti biški plikos g.gif sunku su šitais parasitais, reikia patalpas išvalyti išdezinfekuoti ir ne vieną kartą, tris kokius kas savaitę ir vištas išmaudyti neostomozano (kažkaip pan)tirpale. bet ir tai jokios garantijos kad paskui vėl neatsiras unsure.gif mano draugė jau du metus kovoja su tais parazitais, apmažina, lyg ir išnaikina, ir vėl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2014 07 29, 15:31)
o vistos turi kur pasiperti??? pelenu pvz??? musiskes kai pasiperia pasipurto tai debsis aplink... taip jos valosi  rolleyes.gif

musiskes nustojo det  blink.gif  kaip ir ankstoka butu pertraukai, nors ka as zinau... turim 14 vistu visada budavo apie 12 kiausiniu...paskui sast ir sustojo..kokia savaite buvo po 2-3  blink.gif dabar jau savaite kaip 4-6 buna g.gif  ieskojom kad gal kur slepia, bet nieko...lesalas nepasikeite...tai kazi kas cia per bedos  g.gif  nu kad nuo karscio irgi nenoriu tiket.. o gal???

Pelenu dabar nelabai turi- bet zemiu-smelio-zvyro i valias.Duobes lauke isvanotos nuo ju prausimosi.
Internete raso, kad liepa-rugpjutis vistoms poilsio metas. Keista ane? Bet pas mane irgi kai kuriom dienom is 8 buna 3 kiausiai.

QUOTE(Aryvle @ 2014 07 30, 13:26)
jaučiu žinau apie ką šnekat. vištos turėtų būti biški plikos  g.gif  sunku su šitais parasitais, reikia patalpas išvalyti išdezinfekuoti ir ne vieną kartą, tris kokius kas savaitę ir vištas išmaudyti neostomozano (kažkaip pan)tirpale. bet ir tai jokios garantijos kad paskui vėl neatsiras  unsure.gif  mano draugė jau du metus kovoja su tais parazitais, apmažina, lyg ir išnaikina, ir vėl  doh.gif

Plikos tik 3, bo "viršininkės" pradžioj palei uodegas pakapojo. Gal aš tuo neostomozanu ir purškiau g.gif Amplule skiedziau su litru vandens ir purškiau purškiau purškiau. doh.gif blink.gif jopapaaaa tai teks vargti.Skaičiau kad karštis ir drėgmė labai palanki terpė parazitams veistis. Teks laukti atšalimo unsure.gif
Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, pirkčiau gražias tvarkingas bet kokių paukščių plunksnas. Siūlyti į A.Ž. su nuotraukom.
Atsakyti
Laba.Ar yra kas isigyjusias nusidevejusias dedekles is fermu.Pradziai jos apiplike,bet po 3sav.plunksnos atauga.
Atsakyti
kas parduoda? aš pirkčiau
Atsakyti
As uzsipirkau pries savaite po 1€ Rokiskio raj..Bet matyt ne visom patiko tokios permainos.Is 31vistos,keturios sauksta padejo.Na mano pirmi metai ukininkavimo ax.gif .Kolkas duodu kvietiniu grudu,visaverciu pasaru.Kas netingi iseina i voljera darzinej pasikapstyt. Gaila butu,jei daugiau ju nugaistu.Kiausinius nemazus deda smile.gif .
Atsakyti
varšės vištelės nors normaliau pagyvens. o su pašaru turbūt reik atsargiai iš pradžių...
Atsakyti
chi chi, mes pamate kad vista peret nori suorganizavom jai perejimo vieta ir va ka turim smile.gif)))
user posted image

dejom 14 kiausiniu... 2 sudauze, bet as ta pastebejau tik pabaigoj... tai turim 9 visciukus, vienas kiausinis buvo tuscias, o du kazkodel neptasikale visciukai sad.gif gal per daug ziurinejom kai jau pradejo ristis ir tie atsalo... nzn... na bus pamoka... dabar dar viena peri smile.gif))) ziuresim kas gausis smile.gif)) na bet smagumelis tai nerealus wub.gif o ziurint kaip vista visciukais rupinas tai medituot galima smile.gif
Atsakyti
Ar būna tų lempų pirkti, kad viščiukus šildyti? Tėvai atsimenu turėjo biggrin.gif Norim pirkti visčiukų auginimui, mėsiškų. Bus pirmi metai ax.gif užsiimsim auginimu, nusirodo valgyt muilą, o tuo labiau dabar, kai turim vaiką, nesinori maitinti vaiką parduotuvine hormonine vištiena. Ir kur tų lempų būna? Senukuose? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurutexxxx: 25 gegužės 2015 - 14:33
Gal kas zinot kokios veisles pereksles geriausios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2015 05 13, 12:47)
ir va ka turim smile.gif)))

Mes gal 30 viščiukų turim, virš 20 padovanojom, dabar dar dvi vištos atsibudo - po geros savaitės dar mažiukų bus laugh.gif
Atsakyti