Įkraunama...
Įkraunama...

Sportuojame BodyGym klube

Sveikos,
Vilma B kuri pervede pinigus, prasau brukstelekite man nes kaina jau du men kita neitrauksiu Jusu su senaja.

Del vakaru viskas aisku, megisniu nulekti pas Aurelija sia ar ateinancia savaite, dar bijau nes man nerekomenduotinos grupines bet pameginti jau taaaip norisi blush-anim-cl.gif
Atsakyti
jei kam idomu ismatavau Jurgos bodysculpt treniruote: kcal 535, vid.pulsas 118, auksciausias 150
Atsakyti
geraso kaip ismatavai? su kakzokiu spec aparaciuku smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 05 01, 13:07)
Del vakaru viskas aisku,  megisniu nulekti pas Aurelija sia ar ateinancia savaite, dar bijau nes  man nerekomenduotinos grupines bet pameginti jau taaaip norisi blush-anim-cl.gif


Saunuole kokia clap_1.gif Manau, kad pati pajausi, kiek jau gali daryti ir viskas bus gerai.
Atsakyti
ui yra gi dabar tos aparaturos matuoti, buna kaip laikrodziai tokie matuokliai, yra nike+, adidas micoach, zodziu tik pirk tongue.gif
Atsakyti
pma mesk prasau nuoroda kaip atrodo kad zincoiau, ne spirma syk girdziu blush-anim-cl.gif

o tu juos LT pirkai ar siunsteisi?
kokia kaina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingakalnis: 03 gegužės 2012 - 21:23
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 05 03, 21:12)
pma mesk prasau nuoroda kaip atrodo kad zincoiau,  ne spirma syk girdziu blush-anim-cl.gif

o tu juos LT pirkai ar siunsteisi?
kokia kaina  blush2.gif

Sportiniai laikrodžiai ir siųstuvai
http://www.st-sport....t=Polar&lang=lt
Atsakyti
Gal kas nors jau buvote pas Ilona funkcineje ir galit pasakyt kaip ji vyksta.. ax.gif Beja, kaip jos body sculptas, ar dar vis tas pats stilius "kaip noriu/moku" taip ir darau...??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrebum @ 2012 05 05, 14:38)
Sportiniai laikrodžiai ir siųstuvai
http://www.st-sport....t=Polar&lang=lt

nu ir kainos, geriau tada parsisiusti, per pus minimum, pigiau biggrin.gif
Atsakyti
Tik dabar šitą temą radau - galvoju, ko visas BG nutilęs biggrin.gif
Pas Iloną buvau vieną kartą, nepatiko, visiškai nekas... Jau Aurelijos treniruotės daug geresnės smile.gif
O Idalija - visai šaunuolė, dedu viltis į ją. Penktadienį buvau jos funkcinėje, tai tikrai gerai pasportavau thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa, negirdėjot - ar Jurga šiandien jau step'ą ves? Kaip ten jos trauma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 07 gegužės 2012 - 08:32
del kainu (tu matuokliu) nelabai zinau, gavau dovanu. Gali but kad apie 300-400 kainuoja, bet man patinka, gal jie aktualiau tiem kas laksto,nes ismatuoja atsuma, greiti, nupaiso diagrama sirdies pulso.. super. nebereik google maps skaiciuotis keik gi kilometru nubegai smile.gif
ei kazkoks liudnokas tvarkarastis sios savaites... Jurga, Aleksandras traumuoti..kaip cia bus dabar.
Atsakyti
Aleksandras irgi??? blink.gif O kas jam nutiko?
Jurga tai vargšiukė, matyt, jau rimtai, jei po savaitės vis dar šokti negali...
Tai gal žinot, ar ryt pavaduos kas Alekso step'ą, ar bus kitokia treniruotė?

Papildyta:
Užtat 4adienį būtinai pas Martyną šokt reiks eiti thumbup.gif
Atsakyti