Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai, 20 tema

QUOTE(daffni @ 2012 06 01, 10:00)
as ir is pradziu taip galvojau, bet po Mamagabi taiklaus pastebejimo, kad didziausia grozi duoda audiniai, t.y lovatieses, pagalveles, pledai, patalyne ir pan, supratau, kad didziaja dalimi tos lovos net nesimato


QUOTE(mamagabi @ 2012 06 01, 11:08)
Tikrai taip - lovos esme patogus ciuzinys, dekoratyvus, kambario proporcijas, stiliu ir ...

Mergaitės, aš tai visiškai su Jumis sutinku, ale dar reikės "padirbėt" tuo klausimu, kad ir antrą pusę įtikinčiau doh.gif lotuliukas.gif
Man dar lova "Aušra" nebloga pasirodė, bet Daffni lovytė gražesnė smile.gif Mums reikėtų ir spintos su komoda dar.
Daffni, gal galėtum lovos kainytę į AŽ mestelt (nors maždaug) blush2.gif nes neužmigsiu biggrin.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 06 01, 12:52)
Paspalvojau, tik baltumas ne toks gavos  biggrin.gif

Aha, kaip lemputė atrodo biggrin.gif Nors man visgi, gal balto labiau norėtųsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2012 06 01, 20:19)
Daffni, gal galėtum lovos kainytę į AŽ mestelt (nors maždaug) blush2.gif nes neužmigsiu  biggrin.gif

as tau galiu pareferuot, nes sian buvau alksnio balduose Skrajoj..tai lova dvigule apie 2700..klausiau, kiek viengule kainuotu - apie 1700..na lovu kainos dar dar, masyvas ir t.t. ale spintos kaina mane sokiravo doh.gif dvieju duru spinta is tos serijos 5000 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvietkas: 01 birželio 2012 - 19:40
QUOTE(kvietkas @ 2012 06 01, 20:39)
as tau galiu pareferuot, nes sian buvau alksnio balduose Skrajoj..tai lova dvigule apie 2700..klausiau, kiek viengule kainuotu - apie 1700..na lovu kainos dar dar, masyvas ir t.t. ale spintos kaina mane sokiravo doh.gif dvieju duru spinta is tos serijos 5000 blink.gif



Nu ne, zinok musu kainavo ne daugiau kaip 2000 lt, gal 1900, nepamenu, nes gamino gal 8 savaites doh.gif
sita sveciu 160x200
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 06 01, 23:03)
Nu ne, zinok musu kainavo ne daugiau kaip 2000 lt, gal 1900, nepamenu, nes gamino gal 8 savaites doh.gif

bet as butent tokia kaina siandien maciau ekspozicijoj..tiesa, gal ten stovejo labiau dekoruota ir israizyta..neatkreipiau demesio, nes man pardaveja sake, kad jos brangesnes..
bet bent jau viengule paprasciausia Banga (tokia kaip tavo) tai 1700 kainuotu
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 05 30, 23:21)
Tiupis, ano vonia ikelei biggrin.gif

kas domina biggrin.gif kriaukle is celsio pirkta, a firmos db jau nepaslenku is lovos keltis eit ziuret smile.gif  ryt 4u.gif

O kede is kur pirkta ? blush2.gif
Atsakyti
Daffni, kvietkai - ačiū biggrin.gif 4u.gif Aš vakar žiūrinėjau jų puslapį, tai ten tų "Bangų" kelios rūšys yra. Matyt, kuo gražesnė, tuo kaina didesnė biggrin.gif Spintos kainos vyrui geriau nesakysiu kol kas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake* @ 2012 06 02, 05:58)
O kede is kur pirkta ?  blush2.gif


Sendaikciuose Klaipedoj nukoviau 4u.gif

RK. as dedu pliusa uz balta burbula smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2012 06 01, 14:36)
Siuo metu vyras islekes uzsienin, tai negaliu duot  kontaktu.Yra kas Siauliuose juos platina. As pati keliolika pavyzdziu profiliu turiu, bet galvoju, kad nebedesiu. Nebent aplink paradines duris toki simbolini. smile.gif


Nagi mergyt - klok visa tiesa, kodel apvadu nebedesi? bigsmile.gif

Rytine kava - grazus tie tavo azuoliniai burbuliukai, tik kad jie sakyciau siek tiek zaismingi, o stai laiptai tavo solidus "karaliski", todel to zaismingumo cia kaip ir nesiprasytu smile.gif
Ale neskubek, pagyvenk su tokiais ir jei kuri laika jie "knis prota" ar vis matysi tik juos - tada meistrai ir nudazys.
Didesnius daryti ar verta abejoju, nes pagrindine balta baliustra graksti ir lengva, todel didesnis rudas burbulas gali atrodyti kaip ciupa ciups smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aciu, Mamagabi, dabar paliksim, tegu mintys susiguli, o siaip, kibsim i kitus darbus ir pamirsim kokios spalvos tas chupa-chups biggrin.gif
MB sake daryt visa didele kolona nedazyta, nepaklausiau doh.gif
Negi rimtai tas burbulas atrodo zaismingai g.gif , kiek pvz perziurejus buvau, nu kad normliai, net mintis tokia nebuvo kilus ax.gif
Papildyta:
Man dabar galvos skausmas del lempu hole ant sienu g.gif , ar atsikisusias ar pusines lekstes (MB taip nori)
Atsakyti
Nieks nemastet apie kiema isbetonuota ax.gif ?
Pigiau, neauga zoles kaip tarp trinkeliu, galim spalva deti, supjaustyti rastais. Kazkada vienas forumietis sake daro tokius kiemus ir net turi formas isspaudyt, atrodo kaip akmenuota tipo g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
[/quote]

Kam idomu, iveskit i google: concrete driveway smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 03 birželio 2012 - 09:41
pas mano tevus pries 15 metu taip buvo smile.gif gi po ziemos tas cementas trukineja , manau nekoks pasirinkimas
Atsakyti
Pas mus terasa isbetonuota ir laiptai i namus. Tai planuojam ateity isdeti plytelem kokiom nors, nes man vaizdas tai kaip nebaigto darbo unsure.gif
Atsakyti