Įkraunama...
Įkraunama...

Mano veja - 3

QUOTE(Streamy @ 2012 05 16, 15:29)
Starane nekenkia, nes jinai naikina dviskiltes piktzoles  4u.gif

Be starane, dar galima naudoti Banvelą, Banvelasmaišant su MCPA.
Laikantis rekomenduotų normų vienaskiltėms nekenkia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dajulita: 16 gegužės 2012 - 16:56
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 16, 17:54)
Be starane, dar galima naudoti Banvelą, Banvelasmaišant su MCPA.
Laikantis rekomenduotų normų vienaskiltėms nekenkia.


Vien Banvelu pernai keliose vietose purkstelejau, tai ten veja nugelto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2012 05 17, 08:15)
Vien Banvelu pernai keliose vietose purkstelejau, tai ten veja nugelto  g.gif

Gal būt per didelę koncentraciją panaudojot. Tokiu atveju, nuo bet kurių nugels. Arba geltoną įspūdį sudarė gelstančios dviskiltės. Aš pastaruoju metu tik jį ir naudoju, nes gavau pirkti 1 litro talpą - žymiai mažesnė kaina išeina, nei mažais buteliukais.
Atsakyti
Sveiki, pradėjo dygti naujai pasėta veja, bet pastebėjome, kad joje šeimininkauja skruzdėlės. Išrausti takeliai. Ir jų gana nemažai per visą plotą. Kaip su jomis kovoti?
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2012 05 17, 15:37)
Sveiki, pradėjo dygti naujai pasėta veja, bet pastebėjome, kad joje šeimininkauja skruzdėlės. Išrausti takeliai. Ir jų gana nemažai per visą plotą. Kaip su jomis kovoti?

Pas mane taip pat g.gif
Atsakyti
Skruzdėlės sugadins jauną žolytę. barstykit priemones.
user posted image
arba METTOX (Tokie)
Yra pirkt ir Senukuose, ir vet vaistinėse. Ir net Norfoj bei Maximoj mačiau. Aišku barstyti tuos miltelius reikia ištisai. Nėra jie stebuklas. bet turint kantrybės - padeda.

Labai gerų buvau pirkus Lenkijoje, brangesni, nei šitie, bet daug geresni. Lietuvoje tokių neradau verysad.gif
Atsakyti
Na va, ispurskiau jau veja su Starane ir MCPA misiniu, ziuresiu, kas cia gausis. Baisu, kad visa veja nenugelstu, bet lieka tiketis, kad viskas bus gerai biggrin.gif

O po kiek laiko jau turetu matytis rezultatai - pasekmes?

KAzi po kiek laiko dabar galima kirpti veja gal kas zinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gusha: 19 gegužės 2012 - 19:47
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 17, 17:00)
Skruzdėlės  sugadins jauną žolytę. barstykit priemones.
user posted image
arba METTOX  (Tokie)
Yra pirkt ir Senukuose, ir vet vaistinėse. Ir net Norfoj bei Maximoj mačiau. Aišku barstyti tuos miltelius reikia ištisai. Nėra jie stebuklas. bet turint kantrybės  - padeda.

Labai gerų buvau pirkus Lenkijoje, brangesni, nei šitie, bet daug geresni. Lietuvoje tokių neradau  verysad.gif

Labai aciu uz patarima del skruzdziu naikinimo, rytoj jau isbandysiu 4u.gif
Atsakyti
Na va, jau galiu pasidalinti purskimo rezultatais biggrin.gif . Dobiliukai susiraite jau, taip pat ir pienes bei usnys thumbup.gif Veja kol kas lyg ir nepakeite nei spalvos nei dar ko nors, toliau graziai zelia rolleyes.gif Garsvos kol kas kaip buve g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

o gal kas turit patirties kaip "krapus" is vejos isvaryti g.gif na ten laukines ramunes ir dar kazkokie zemesni su geltonais bumpulais buna g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2012 05 21, 11:01)
Sveiki  4u.gif

o gal kas turit patirties kaip "krapus" is vejos isvaryti  g.gif  na ten laukines ramunes ir dar kazkokie zemesni su geltonais bumpulais buna  g.gif  Aciu  4u.gif

Tuo pačiu storane, banvelu - kaip ir bet kurias kitas dviskiltes.
Atsakyti
Jau pradėjo dygti žolytė wub.gif
su ja - ir ne tokie mieli padarėliai lotuliukas.gif Kada jau galima bus purkšt nuo tų nepatinkančių žalumynų veją? Ar po pirmo pjovimo, ar iki? Ar dar vėliau?
Atsakyti