Įkraunama...
Įkraunama...

Mantu mėginys

Mums taip pat paraudo ranka po skiepo ir siuncia i santariskes, kur galetumeme pasidaryti quantiferono testą ?
Atsakyti
QUOTE(Sandriuka @ 2015 10 23, 22:56)
Mums taip pat paraudo ranka po skiepo ir siuncia i santariskes, kur galetumeme  pasidaryti quantiferono testą ?

http://www.sosdiagno...tb-gold-tyrimas
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuka @ 2015 10 24, 22:45)
Ačiū labai 4u.gif



Geriau darykite Santariškėse ten ir pigiau ir manau į tyrimą kitaip žiūrės juk pas juos bus daryta. mirksiukas.gif Reikia registruotis iš anksto
MOKAMŲ TYRIMŲ KABINETAS (E208 kab.) dirba:
darbo dienomis 7.30 – 17.00 val.
šeštadieniais 9.00 – 14.00 val.
Telefonas: (8 5) 236 5130
El. paštas: tyrimai.ldc@santa.lt
Atsakyti
QUOTE(Mumukas @ 2015 10 25, 19:05)
Geriau darykite Santariškėse ten ir pigiau ir manau į tyrimą kitaip žiūrės juk pas juos bus daryta.  mirksiukas.gif  Reikia registruotis iš anksto
MOKAMŲ TYRIMŲ KABINETAS (E208 kab.) dirba:
darbo dienomis 7.30 – 17.00 val.
šeštadieniais 9.00 – 14.00  val.
Telefonas: (8 5) 236 5130
El. paštas: tyrimai.ldc@santa.lt

kiek aš domėjausi, tai kaina prieš du metus tokia pati buvo.
Atsakyti
Gal galite patarti , ar jau iškarto daryti tyrimus, ar laukti konsultacijos su Ftiziatre?
Atsakyti
QUOTE(Sandriuka @ 2015 10 26, 15:53)
Gal galite patarti , ar jau iškarto daryti tyrimus, ar laukti konsultacijos  su  Ftiziatre?

Aš nepamenu kiek turėjo laiko praeiti po mantu, bet quantiferono neleido iškarto daryti. Kad nebūtų klaidingas atsakymas laukėm kažkiek laiko.
Atsakyti
Supratau. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuka @ 2015 10 26, 23:59)
Supratau. Ačiū  4u.gif



Mes darėme po mėnesio kažkur, jau apsilankius pas ftiziatrę nes labai sunervino ji mane, bet jau žinojau apie qantiferoną kai pas ją ėjome ir pasakiau, kad mes jį darysime. Pasidarėme,nunešiau padaviau jai ir daugiau nebesilankėme,nors siuntime išvadose parašė kad ateiti po pusmečio. Tiesa išvadose visgi parašė, kad quantiferono testas neigiamas. Beja atsakymą quantiferono nunešiau be dukros (sakė nesivesti) bet vistiek reikėjo užsiregistruoti priėmimui nors užtrukau minutę-dvi.
Atsakyti
Gal kas tiksliau zinosit...
Is kliniku pulmonologe siuncia mus i 2-a ligonine pas kita pulmonologa +pasidaryt plauciu foto (kazkoki nusedima, ko klinikose nedaro del perdideles apsvitos)
Ar bus ir Laisves al. Skyriuje tie patys tyrimai?
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2015 11 09, 10:17)
Gal kas tiksliau zinosit...
Is kliniku pulmonologe siuncia mus i 2-a ligonine pas kita pulmonologa +pasidaryt plauciu foto (kazkoki nusedima, ko klinikose nedaro del perdideles apsvitos)
Ar bus ir Laisves al. Skyriuje tie patys tyrimai?

o gal telefonu galima paskambinti ir išsiaiškinti?
Atsakyti
Sveiki. Mane domia toks dalykas-is kur reiia suzinoti ar galima mantu daryti vaikui dar serganciam ir gerianciam antibiotikus? Gyd sake jog galima nes ne skiepas. Bet man keista???
Atsakyti