Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Tortai parodo , kur eis tėvų lėšos vaikučiui paaugus , vienų kosmetikai , kiti pirks mašinas , pistoletus , granatas , o kiti šuniukus , kačiukus biggrin.gif .... vat ir sakoma , torte atsispindi žmogaus charakteris , nors nieko blogo tame nematau , tik irgi nelabai nesuprantu , kaip 1 metukų vaikas nori tokio ar anokio papuošimo mastau.gif .

Kažkada viena mamytė prašė pagalvėlės , o ant jos batuko su 12 cm. pakulne , ir butinai , kad butų louboutin ... gražu , bet .... 8 metų mergaitei ... kas bus kai jai bus 14 metų brunette.gif .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 05 05, 20:29)
Tortai parodo , kur eis tėvų lėšos vaikučiui paaugus  , vienų kosmetikai , kiti pirks mašinas , pistoletus , granatas , o kiti šuniukus , kačiukus  biggrin.gif .... vat ir sakoma , torte atsispindi žmogaus charakteris , nors nieko blogo tame nematau , tik irgi nelabai nesuprantu , kaip 1 metukų vaikas nori tokio ar anokio papuošimo  mastau.gif .

Kažkada viena mamytė prašė pagalvėlės , o ant jos batuko su 12 cm. pakulne , ir butinai , kad butų louboutin ... gražu , bet .... 8 metų mergaitei ... kas bus kai jai bus 14 metų  brunette.gif .



zinote is teisu gali ir neiko nebuti, cia pagal save, as pamenu kai buvau vaikas tai visus mamos aukstakulnius nutasydavau namie kai jos nebudavo pasislepusi, o dabar visai ju nemegstu biggrin.gif

Beje jusu tortai nuostabus. visi tobulai isbaigti. O jus papuosimus lipdote is karto kai puosiate ar pasidarote is anksto? nes ju tiek daug ir kada tuomet reik miegoti? nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2012 05 05, 20:43)

Beje jusu tortai nuostabus. visi tobulai isbaigti. O jus papuosimus lipdote is karto kai puosiate ar pasidarote is anksto? nes ju tiek daug ir kada tuomet reik miegoti? nuostabu wub.gif



Man atrodo ji metus sita reikala lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 05 05, 21:34)
Man atrodo ji metus sita reikala  lotuliukas.gif


kad man taip lotuliukas.gif
Atsakyti
@drija nerealiu pridejus- baisu koks islaizymo lygis!!!!!
Nevute, kausriukas... jau ir nebepamenu nicku- puikus tortai!
QUOTE(dzokada @ 2012 05 03, 13:58)
Auksiuke, nekreipk demesio i tokius durnius, viskas ten lb grazu, negaliu pakest kai nieko nesuprantantys pradeda aiskint ko dar reikejo ar nereikejo, tegul patys tada kepasi ir puosiasi.

dzin, nebesinervinu, tik tikiuosi, kad daugiau niekad neuzsisakys, nes kol apsnekejom, ko nori sugaisau 1.5 val, paskui dar "knisosi", kad gal kazkur galejau kazka kitaip padaryti... buciau dar torta per ta laika padarius ir kokio zmogaus nustebusias akis pamacius is malonumo...
cia mano keli:
sesiu dvyniu jungtiniams gimtadieniui (sesem virs 30). Turtingas kavos, 2.6kg
user posted image
o cia Motinos dienai. Svarcvaldo. Absoliuciai valgomas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksiuke: 05 gegužės 2012 - 23:34
Auksiuke mmm tas antrasis,kaip as jo dabar noreciau doh.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos , spėliojat ar aš miegu .... kai tam laiko lieka lotuliukas.gif .

Labai retai ( prieš Kalėdas ) pasidarau lipdinukus iš ankščiau , o taip , papuošiu tortą , ir nulipdau kas reikalinga , matau kiek liko vietos , kokio dydžio reikia .

Kokios skrybelaitės wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

---------------------------------------------------------------------

"Snikersas "

user posted image....user posted image
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 05 06, 08:36)
Labas rytas merginos , spėliojat ar aš miegu .... kai tam laiko lieka  lotuliukas.gif .

Labai retai ( prieš Kalėdas ) pasidarau lipdinukus iš ankščiau , o taip ,  papuošiu tortą , ir nulipdau kas reikalinga , matau kiek liko vietos , kokio dydžio reikia .

Kokios skrybelaitės  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

---------------------------------------------------------------------

"Snikersas "



neturiu ką pasakyti wub.gif
Atsakyti
Adrijos tortai tiesiog tobuli, žiūriu ir negaliu atsižiūrėti kaip šitaip galima padaryti, kad ir paprasčiausias dalykas, atrodo apipjauni lygiai ir vistiek jis toks lygus neatrodo kaip pas jus, tie visi kraščiukai...kur taip išmokt doh.gif matyt niekada nepavyks to padaryt..
Atsakyti
[quote=@adrij@,2012 05 06, 08:36]

---------------------------------------------------------------------

"Snikersas "

tulpes........ blink.gif ...... swoon.gif swoon.gif swoon.gif

tai va del ko as alpstu http://s019.radikal.ru/i617/1205/b4/d938d244d6f7.jpg
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 05 06, 10:36)
Labas rytas merginos , spėliojat ar aš miegu .... kai tam laiko lieka  lotuliukas.gif .

Labai retai ( prieš Kalėdas ) pasidarau lipdinukus iš ankščiau , o taip ,  papuošiu tortą , ir nulipdau kas reikalinga , matau kiek liko vietos , kokio dydžio reikia .

Kokios skrybelaitės  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

---------------------------------------------------------------------

"Snikersas "


Nu jusu tortai tobulybe wub.gif wub.gif wub.gif
Tai jei jus darot lipdinukus iskarto kai jau tortas gatavas tai is to pacio dengimo pastilazo ir visos detales islieka minkstos, ar jos nesubliuksta pavyzdziui bantukai? ar visdelto tam naudojat lipdymui skirta?
-----------------------------------------------------------------------
sitas su tulpem nerealus blink.gif toks jau elegantiskas wub.gif
o sakykit prasau kokia spalva naudojot sitam tortukui kad tokia svelni kremine gautusi?
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2012 05 06, 08:18)
tai va del ko as alpstu http://s019.radikal.ru/i617/1205/b4/d938d244d6f7.jpg


oho....kaip grazu,bet itaru nera labai lengva ir padaryti,kad ir su moldais cool.gif

@adrija nu jus si savaitgali baigiat nuzudyti mane,man tas vestuvinis dar sianakt sapnavosi,o cia dar viena toki nuostabu imetet doh.gif


REIKIA PATARIMO


Jeigu as puosciau vestuvini torta marcipanu? g.gif Ar nusidazytu man jis tokia raudona? O gal per sudetinga ir neverta? Nezinau ka ismastyti,negaliu naudoti paprastos mases,nes turi buti 'vegetarian'....nebent pabandyti su vegetariska zelatina mase padaryti,bet kazkaip abejoju kad iseis g.gif Yra pirkti internete vegetariskos cukraus mases,bet kaina nenormali doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 06 gegužės 2012 - 11:36