Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Ni-ko, visi labai gražūs torčiukai, ir aišku gėlės wink.gif mano erkėtrožes vyras sudaužė verysad.gif tiek visiems nešiojo, kas į večius užeidavo, tiek gyrė mane, kol galiausiai krito vargšės ant žemės iš taurės...net apsiverkiau...
Atsakyti
tinulia84 - labai grazus thumbup.gif
Auksiuke - supratau kai jau parasiau biggrin.gif pati nebijau to baltimo visai, gerai nuplaunu visad kiausini tai ir nebijau, o del to kad "zalias" tai kiek gi jo ten tepas biggrin.gif be to cia gi ne trinys kuris gret genda, baltimas dziuna ir viskas.
QUOTE(Rasskee @ 2012 04 20, 10:24)
*nuo pacio kartoniuko tortas neslysta, nes vistiek kazkiek paslampa, o tada to kartoniuka apacia patepat pastilazu ir prilipenat prie turimo padeklo? smile.gif Jei taip, tuomet viskas aisku smile.gif
**Svarbiausia gerai nuplauti kiausinio luksta, nes visos bacilos gyvena ne kiausinyje, o ant jo luksto, bent jau man taip aiskino  4u.gif

*taip.
** 100% taip smile.gif trinys ir baltimas yra sterilus, visi blogumai ant luksto (nebent jis buvo pazeistas), pries vartojjima REIKTU nuplauti ji siltu vandeniu (aisku mazai kas tai daro smile.gif ) o del sventos ramybes isplauti sodos tirpale. Kita kalba, kad "zalias" baltymas pages, bet jis tik dziuna, jokiu blogu kvapu ar pan. jis neskleidzia (senais laikais juk su kiausiniu baltymais ir klijus darydavo ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 20 balandžio 2012 - 12:22
ne i tema, bet gal kuriai pravers :norfoj 33proc nuolaida dr.oetker 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2012 04 19, 22:46)
Jauna, grazi ir netekejusi  lotuliukas.gif  biggrin.gif
Labai gabi mergaite esi, taves laukia stai sios moteris ateitis http://www.pasmama.l...027?category=42

P.S. as nepamirsau ka tau esu zadejusi...  ax.gif o gal jau isigijai ta iranki?


Oi kokia faina senute, noreciau but tokia ir as ateity biggrin.gif aciu uz pagyras, o del to ka zadejai, sakau 100-aji karta, nepergyvenk biggrin.gif

QUOTE(tinulia84 @ 2012 04 20, 00:20)
šaunuolė, Nevute, man  taip pat labai patinka tavo tortai, jei kada atidarysi savo


Butinai thumbup.gif

QUOTE(*Keila* @ 2012 04 20, 07:51)

Nevute - lb grazus tortai wub.gif Man jie lb primena vienos kepejeles tortsu. ta prasme puosimas, spalvu derinimas. Liuks thumbup.gif


Aaaaciu! I ka panasu? Man labai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 04 20, 12:23)
Taciau......kai isspaudziau ir bandinejau ivairiausius antgalius, jie man laikesi puikiai, bet kai pabandziau zolyte padaryti tai isejo tikru tikriausias snipstas......pradzioje spaudziasi atskiri 'plaukeliai' ir toliau susilieja.....
Tai cia dabar as mastau:
Ar visgi dziugauju bereikalo ir man tas bezas nepavyko?
Ar tiesiog nemoku elgtis su zolytes antgaliu?

smagu kad pavyko, nes suprantu kad pavyko, bet su zoles angaliu teks dar susidraugauti, kaip ir man doh.gif biggrin.gif
Bridz smile.gif - daug kremu yra santrauku temoj, galit ir sviestiniu, jei jum nebus per riebu smile.gif
smile.gif+2012 04 20, 13:15-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 04 20, 13:15)
ne i tema, bet gal kuriai pravers :norfoj 33proc nuolaida dr.oetker 4u.gif

bet nieko jau neber (bent pas mus) lotuliukas.gif
ingutia - ner cia ko nepatogintis, fainas aviukas, o dar kai antras tortas thumbup.gif cia ir ateinam minciu pasisemti smile.gif
jumakavec - grazus, o kamuolys doh.gif thumbup.gif
NI-KO - tortai wub.gif nu bet geles... smile.gif dar viena tortu floriste smile.gif tos paskutines tai visai doh.gif saunuoles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 20 balandžio 2012 - 12:36
QUOTE(Rasskee @ 2012 04 20, 09:24)
Aciu labai, dabar jau viskas aiskiau, tortas ant kartoniuko tiesiai, kaip suprantu va tokio: http://www_cake-deco...o...t&Itemid=54
nuo pacio kartoniuko tortas neslysta, nes vistiek kazkiek paslampa, o tada to kartoniuka apacia patepat pastilazu ir prilipenat prie turimo padeklo? smile.gif Jei taip, tuomet viskas aisku smile.gif

Viska gerai supratai smile.gif

QUOTE(etoile @ 2012 04 20, 11:23)
Super super !!!! Pagaliau pavyko slapia beze  thumbup.gif  thumbup.gif  o jau laimes  blush2.gif  blush2.gif
Taciau......kai isspaudziau ir bandinejau ivairiausius antgalius, jie man laikesi puikiai, bet kai pabandziau zolyte padaryti tai isejo tikru tikriausias snipstas......pradzioje spaudziasi atskiri 'plaukeliai' ir toliau susilieja.....
Tai cia dabar as mastau:
Ar visgi dziugauju bereikalo ir man tas bezas nepavyko?
Ar tiesiog nemoku elgtis su zolytes antgaliu?

Tikiuosi kas nors suprato ka as cia tauskiu ir gales patarti  4u.gif

Oj, man viskas tas pats buvo bigsmile.gif skonis ir vaizdas super, o zolyte nesigavo blush2.gif

QUOTE(ingutia @ 2012 04 20, 11:30)
Vakar iškepiau tortą. Su panašiu avinuku, kurį Erikiuxxx lyg darė.. Baisiai susinepatoginau, kai prakalbot apie plagijavimą.. Bet kad pagooglinau, pilna tokių avinukų. Aš galvoju, kad šiais laikais labai sudėtinga kažką naujo savo sugalvoti, praktiškai net neįmanoma, kad darbas nebūtų panašus kažkuo į kitą..
http://hotimg23.fotk...05/kitas-vi.jpg[/img][/url]

SUper pavyko, o man malonu kad kaskam patinka mano tortukai ir bando kaska panasaus padaryti bigsmile.gif thumbup.gif
del plagijavima, tai manau kad 95% musu ima kitu idejas, (tiksliau ne manau, o zinau ir maciau pati !!! ) net senbuviai ir profai daro indentiskus tortukus is google bigsmile.gif


QUOTE(tinulia84 @ 2012 04 20, 12:01)
Ni-ko, visi labai gražūs torčiukai, ir aišku gėlės wink.gif mano erkėtrožes vyras sudaužė  verysad.gif  tiek visiems nešiojo, kas į večius užeidavo, tiek gyrė mane, kol galiausiai krito vargšės ant žemės iš taurės...net apsiverkiau...


O nuotraukytes nebus ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 20 balandžio 2012 - 13:09
QUOTE(dzokada @ 2012 04 20, 10:41)
Merginos,gal kas zinote is kur gauti toki na ar bent jau kazkiek panasu stova kaip SITAS ? Nelabai net isivaizduoju ko ieskoti,nezinau kaip jis turi atrodyti be torto  blush2.gif  galit ir i az jei cia negalima  4u.gif



Tik dabar daejo,kad jum turbut neatidaro,tai va TOKIO ieskau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 04 20, 13:07)
Tik dabar daejo,kad jum turbut neatidaro,tai va TOKIO ieskau  4u.gif

Man toks jausmas , kad normalus triaukstis tortas, tiesiog sutvirtintas ir papildomai tos kolodos detos mirksiukas.gif

QUOTE(jumakavec @ 2012 04 20, 11:36)

Paprastuciai, bet grazuciai wub.gif thumbup.gif

QUOTE(NI-KO @ 2012 04 20, 11:50)

TORTUKAI faini thumbup.gif wub.gif bet geles tavo, tiesiog FANTASTISKOS wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 20 balandžio 2012 - 13:12
QUOTE(NI-KO @ 2012 04 20, 11:50)

Tortukai fainuoliai 4u.gif Bet geles, as be zodziu, tiesiog... wub.gif Niekaip nesupratau erketroziu viduriuko, bet turbut neman suprasti, as tokiu geriu niekad nenulipdysiu biggrin.gif

QUOTE(ramune.v @ 2012 04 20, 12:12)
** 100% taip smile.gif

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 04 20, 13:07)
Viska gerai supratai smile.gif

Belieka tik igyvendinti pamoka smile.gif Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 04 20, 12:10)
Man toks jausmas , kad normalus triaukstis tortas, tiesiog sutvirtintas ir papildomai tos kolodos detos mirksiukas.gif


Mano atveju,turi buti 4 stori aukstai ir 5 mazo noretu va ant tokiu kolonu doh.gif neissuka mano galva kaip cia toki sustatyti statini unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 04 20, 14:19)
Mano atveju,turi buti 4 stori aukstai ir 5 mazo noretu va ant tokiu kolonu  doh.gif neissuka mano galva kaip cia toki sustatyti statini  unsure.gif

Tai paprašyčiau,kad duotų stovą unsure.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles gal galetumete atskleisti paslapti nepatyrusei kepejai smile.gif su kuo nutepti papuosimus kad igautu blizgesi, aciu 4u.gif
Atsakyti