Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego vežimėliai

Reikes ryt visur perskambinti,nes laiko visai nebera.Gaila,kad siandiena dar issimete diena unsure.gif
O beja,tai ka galite pasakyti,ar geresne ta istisine rankena,ar ragai?Pries tai mamytes diskutavo,kad ta rankena nera labai jau gera.
Realiai tai PP Pliko Switch Easy Drive ir PP Pliko Switch Compact niekuo nesiskiria,isskyrus rankena ir ratukais.Ar jau atradote kenkretu P.S.E.D. pliusa?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 05 01, 09:51)

Tai va.Mergaitei melyno jau tikrai nenoriu rolleyes.gif Kazko nesiseka mums su sio vezimelio paieska schmoll.gif
Atsakyti
Rykliuke zinokite, cia sunku ka tiksliai ir konkreciai pasakyti, nes dazniausiai yra taip... kas turi su istisine rankena, tos mamytes sakys, kad tik ji patogi, o kas turi su "ragais", tai tos sakys, kad tie "ragai" patogus. Jus rinkites pagal savo nuoziura ir skoni, kas arciau sirdies. mirksiukas.gif Nes realiai tie vezimeliai f-jomis niekuo nesiskiria, apart rankenos ir ratu skaiciumi dar.
As pirkau specialiai PP Switch ir man tie "ragai" absoliuciai netrukdo, vezimelis patogus ir praktiskas. smile.gif Be to, nereikia kvarsintis galvos del tos rankenos, nulus ten kas nors, ar ne... smile.gif
Papildyta:
Be to, spalvyciu yra tikrai nemazai, tai mergaitei tikrai galima issirinkti viena is ju, kad ir atrenta t.melyna. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 05 01, 17:33)
As pirkau specialiai PP Switch ir man tie "ragai" absoliuciai netrukdo, vezimelis patogus ir praktiskas.  smile.gif Be to, nereikia kvarsintis galvos del tos rankenos, nulus ten kas nors, ar ne...  smile.gif

O tai jusu yra PP Pliko Switch Compact?Jai taip,kaip tie ratukai,kai yra po du?
As pirmajai savo,turejau Chicco Ct 0,1.Rankena buvo-ragai.Pamenu tik viena minusiuka,kad kalbant telefonu,tikrai ant bordiuriuko budavo sunkoka uzkelti.Ir ne tik kalbant telefonu,bet tiesiog su ragais budavo sunkeliau uzkelti vezimeli su vaikiuku ant bordiuru.Bet jai primini su koja,dar igauni patirties,tai viskas sekasi gerai.Siaip as tuo vezimu buvau nerealiai patenkinta.Ratukai taip pat buvo po du,kaip ir PP P.S.C. Aisku,ziema budavo sunkeliau pro sniega pravaziuoti,bet taip,kaip siemet maciau mama,kad nese visa vezima su vaiku,niekad man nebuvo,pravaziuodavome.Taciau paskaicius nuomones ir paklausius vyro patarimo ir savo ziniu,susidaro ispudis,kad ratukai esantys po viena,visuomet duoda mazesni pasipriesinima.Tai realiai turetu buti zenklus pliusas musu nelabai gerai valomiems saligatviams ziemos metu.
O dabar del tos istisines rankenos:tos mamytes,kurios turite PP Pliko Switch Easy Drive,ar dar kokiu minuseliu neislindo be to,kad kazkuri minejote,jog "ji nera stabili ir,kad neuzsifiksuoja,bei yra jausmas,kad gali luzti"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykliuke: 01 gegužės 2012 - 17:12
QUOTE(Rykliuke @ 2012 05 01, 17:11)

O dabar del tos istisines rankenos:tos mamytes,kurios turite PP Pliko Switch Easy Drive,ar dar kokiu minuseliu neislindo be to,kad kazkuri minejote,jog "ji nera stabili ir,kad neuzsifiksuoja,bei yra jausmas,kad gali luzti"?

daugiau jokių minusų nematau schmoll.gif o ir prie tos rankenos jau pripratau,normaliai ten viskas irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2012 05 01, 17:11)
O tai jusu yra PP Pliko Switch Compact?Jai taip,kaip tie ratukai,kai yra po du?
As pirmajai savo,turejau Chicco Ct 0,1.Rankena buvo-ragai.Pamenu tik viena minusiuka,kad kalbant telefonu,tikrai ant bordiuriuko budavo sunkoka uzkelti.Ir ne tik kalbant telefonu,bet tiesiog su ragais budavo sunkeliau uzkelti vezimeli su vaikiuku ant bordiuru.Bet jai primini su koja,dar igauni patirties,tai viskas sekasi gerai.Siaip as tuo vezimu buvau nerealiai patenkinta.Ratukai taip pat buvo po du,kaip ir PP P.S.C. Aisku,ziema budavo sunkeliau pro sniega pravaziuoti,bet taip,kaip siemet maciau mama,kad nese visa vezima su vaiku,niekad man nebuvo,pravaziuodavome.Taciau paskaicius nuomones ir paklausius vyro patarimo ir savo ziniu,susidaro ispudis,kad ratukai esantys po viena,visuomet duoda mazesni pasipriesinima.Tai realiai turetu buti zenklus pliusas musu nelabai gerai valomiems saligatviams ziemos metu.
O dabar del tos istisines rankenos:tos mamytes,kurios turite PP Pliko Switch Easy Drive,ar dar kokiu minuseliu neislindo be to,kad kazkuri minejote,jog "ji nera stabili ir,kad neuzsifiksuoja,bei yra jausmas,kad gali luzti"?

Taip, musu PP Pliko Switch Compact naujas modeliukas. Na, juk realiai pamascius, o kiek jau daznai buna tokia situacija, kad kalbi telefonu ir tuo tarpu butinai reikia ant bordiuro uzvaziuoti? biggrin.gif Man asmeniskai tikrai nesunku jo uzkelti, netgi koja neprilaikau keldama ant bordiuru (nors tiesa pasakius net nebandziau ir net nezinau kam to reikia biggrin.gif ) Sia ziema vaziavom prie kalno misko takeliu ir visai sauniai pravaziavom, tempti ir nesti nereikejo, galbut tarpais sunkiau pastumti ir tiek. Traukiant, stumiant ir pan., vezimelio ratai neganau pasipriesinimo, rieda labai smagiai ir tiesiai. Na, nezinau, as po kol kas su jokiais trukumais nesusiduriau, esu patenkinta. O ir kiekvienam skirtingai atrodo. ax.gif Dar del ko nepirkau Easy Drive apart tos rankenos, tai tie vieni ratukai, kurie yra be guoliu. Man jie nepatikimai atrodo, o svori gana nemaza reikia stumti, taigi jie gauna...kaip cia pasakius, "issizergima", todel si varianta atmeciau. Bet vel gi, cia skonio reikalas... mirksiukas.gif
Sekmes pasirenkant patogiausia ir patikimiausia varianta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 05 01, 17:26)
daugiau jokių minusų nematau  schmoll.gif  o ir prie tos rankenos jau pripratau,normaliai ten viskas  irnesakyk.gif


Aš ir kai pavažinėjau, tai ta rankena ne tokia jau bloga. Pripranti kaip su ja elgtis.
Papildyta:
Kadangi turiu ir P3 ir Switch Easy Drive, tai galiu pasakyt, kad viengubus ratus pasukt į šoną lengviau.
Easy Drive vistiek ant bordiūro viena ranka neužkelsit rolleyes.gif
Patys ragai nėra jau toks nepatogus dalykas. Galima maximos maišelių prisikabinėt biggrin.gif
Ir šiaip prie kiekvieno vežimo priprantama, jei jis nėr tragiškas smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 05 01, 19:25)
  ax.gif  Dar del ko nepirkau Easy Drive apart tos rankenos, tai tie vieni ratukai, kurie yra be guoliu. Man jie nepatikimai atrodo, o svori gana nemaza reikia stumti, taigi jie gauna...kaip cia pasakius, "issizergima", todel si varianta atmeciau.

Ar galite dar truputi patikslinti del tu ratuku g.gif Kaip pas ka tenai yra?As kazkaip maniau,kad pas Easy Drive yra visi keturi su guoliukais?Hmm.. g.gif O tai kaip yra pas Compact?Dabar jau susimeciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2012 05 01, 21:52)
Ar galite dar truputi patikslinti del tu ratuku  g.gif Kaip pas ka tenai yra?As kazkaip maniau,kad pas Easy Drive yra visi keturi su guoliukais?Hmm.. g.gif O tai kaip yra pas Compact?Dabar jau susimeciau  ax.gif


Easy drive 4 ratukai, compact 8
Atsakyti
Laba vakareli,gal kuri galetu pagelbet patarimu blush2.gif Vyresnelei pirkom sketuka P3,labai juo patenkinta,rugsejo gale-spalio pradzioje turetu vel gandrai aplankyt bigsmile.gif nenoriu pirkt antro vezimo,tik galvoju dasipirkt lopsi tinkanti ant vaziuoles,kedute turiu,tai butu komplektas bigsmile.gif Tik va devetus parduoda paprastus Navetta,XL deveto nerandu,tik nauji uz kosmine kaina doh.gif Gal turi kas patirties,ar labai skiriasi Navetta ir Navetta XL dydziai,ar nebus ziemos metu maziukui ten anksta,ar pakankamai vietos? Tinkami jie ziemai ar tik siltajam sezonui? Neapsisprendziu niekaip,gaila mest pinigelius i bala,jei ta lopsi galesiu panaudot 2-3 menesius tik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 05 01, 23:23)
Easy drive 4 ratukai, compact 8

Ne,ne,as zinau,kad pas viena 4 ratukai,o pas kita 8.Klausimas eina apie guolius juose.Tuoj pasivartysiu interneta ir pasidomesiu 000164.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 04 30, 12:24)

Na,uzsisakeme is cia.Zadejo kita savaite pristatyti.Ziuresime ar nepaves
Atsakyti