Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Foto yra mano biggrin.gif
Dazai - Naturtint 10N + 7.7 lygiomis dalimis su 10N developeriu 4u.gif
Daugiau galit rast naturaliu dazu temoj, kur diskutuojame apie siuos dazus mirksiukas.gif Smeliny gan sunku isgaut, nes jis daznai balansuoja prie ryzumo ribos, priklausomai nuo pacios pigmento stiprumo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2012 08 17, 14:38)
Vakar isgirdau gan idomia informacija, viena kirpeja man aiskino, kad su 3 arba 6% oksidantu galima pasiekti lygiai toki pat rezultata kaip ir su 12%, net ir labai sviesinant plaukus, tarkim 11 Nr, tik laikymas ne 30 min, o 2-3 val, neva taip nepasizeidzia plaukas  g.gif  Kazi , cia kaip, kol kas eksperimentais nebeuzsiimu, patikrint negaliu, gydau plaukus  blush2.gif


Mano viena drauge kirpeja taip dazo, bet man jos plaukai tragiski, prastos bukles, tai matyt nelabai to sveikumo ir yra. Sviesinimas yra peilis plaukui bet kuriuo atzvilgiu, dviracio cia neisrasim. Beje, reiktu susirast kirpeja, kuri ta darytu namie, nes kirpykloj niekas neuzsiimtu tokio ilgumo dazymu arba nuluptu tiek, kad noras atsoktu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki. Mano natūralūs plaukai šviesiai rudi, bet jau ~6metus dažausi juodai (su mėlynu atspalviu). Spalva mano plaukuose intensyvi niekad neišlieka, o vasarą tai iš vis labai saulė išdegina ir ta juoda spalva visai ne juoda, o tamsiai ruda. Dabar tokia ir yra.
Kadangi šviesios spalvos man nešviečia, norėjau paklausti ar įmanoma bet kokia kita spalva nusidažyti? Aš ieškau kažko violetinio/vyšninio. Labai patinka tokia spalva kaip nuotraukoje, bet ar man nusidažytų? O gal ir šviesesnė spalva tiktų? Beje, kokios firmos geriau nudažo tamsų plauką? Dėkui už patarimus 4u.gif
P.S. dažausi namų salygom, dažniausiai Garnier dažais.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 28 rugpjūčio 2012 - 19:36
Juodos nenudazys, cia gi gryna violetine, tam reikia sviesesniu plauku. Nuotraukoj tai graziai atrodo, kazi kaip jums realybej tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 28, 22:14)
Juodos nenudazys, cia gi gryna violetine, tam reikia sviesesniu plauku. Nuotraukoj tai graziai atrodo, kazi kaip jums realybej tiktu g.gif

Išnaršiau internetą ir radau L'Oreal Hicolor for dark hair only. Šviesina 3 tonais plaukus, taip pat ir dažytus juodai. Atsiliepimai neblogi o ir kaina nedidelė. Yra puikių raudonų atspalvių, ypač Magenta wub.gif
Na tik kad teks laukti, kadangi Lietuvoje neprekiaujama. Užsakysiu tikrai ir bandysiu, nes labai noriu atsikratyti juodos spalvos. unsure.gif
Kai gausiu ir nusidažysiu būtinai papasakosiu!!! 4u.gif

Jei kam aktualu čia panelė pasakoja kaip persidažė, pabaigoje matosi rezultatas smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=tArHBWosfUI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 28 rugpjūčio 2012 - 21:39
Sveikos. Gal kas susidure su spalvos isemikliais? As su Oyster firmos tokia priemone issiemiau spalva, turiu tos pacios firmos sviesi Kazkada kirpykloj yra daze iskarto, bet gal geriau palaukti kazkiek? Aciu atsakiusioms.
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2012 08 28, 22:30)


Ji naudoja 12% peroksida, kas yra stipriausias ymanomas, naudojamas sviesinumui keliems tonams, tik kad vietoj blond spalvos dedama raudona smile.gif Jeigu plaukai silpnesni, tikrai neliksit patenkinta plauku bukle.
Papildyta:
QUOTE(someday... @ 2012 08 29, 14:53)
Sveikos. Gal kas susidure su spalvos isemikliais? As su Oyster firmos tokia priemone issiemiau spalva, turiu tos pacios firmos sviesi Kazkada kirpykloj yra daze iskarto, bet gal geriau palaukti kazkiek? Aciu atsakiusioms.


Instrukcijos neturit? Jeigu ten parasyta, kad dazyt iskart, tai taip ir reikia daryt, kitaip issiplaus y spalva, kuri buvo pries nuemima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 29, 15:08)
Ji naudoja 12% peroksida, kas yra stipriausias ymanomas, naudojamas sviesinumui keliems tonams, tik kad vietoj blond spalvos dedama raudona smile.gif Jeigu plaukai silpnesni, tikrai neliksit patenkinta plauku bukle.
Papildyta:
Instrukcijos neturit? Jeigu ten parasyta, kad dazyt iskart, tai taip ir reikia daryt, kitaip issiplaus y spalva, kuri buvo pries nuemima 4u.gif

Turiu, bet neparasyta apie dazyma. Tik parasyta, kad jei neisgautas norimas rezultatas, pakartoti. Aciu Jums uz atsakyma, manau einu dazyti, nes jus teisi, kad ilgainiui grisiu i tokia kokia buvau.
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2012 08 29, 15:37)
Turiu, bet neparasyta apie dazyma. Tik parasyta, kad jei neisgautas norimas rezultatas, pakartoti. Aciu Jums uz atsakyma, manau einu dazyti, nes jus teisi, kad ilgainiui grisiu i tokia kokia buvau.


As karta nusiemiau zalsva atspalvy, po netikusio tonavimo, per 2 sav. gryzau atgal y tokia pacia. Kaskart vis tamsejo, zalsvejo. Geriausiai dazyt iskart, nes negerai laukt yra del kitos priezasties - kuo daugiau plauko zvyneliai atidarinejami, uzdarinejami, tuo labiau plaukas praras savo elastinguma, blizguma. Nors iskart dazant zala siek tiek didesne, bet ja lengviau kompensuot. Bent jau mano plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 29, 16:33)
As karta nusiemiau zalsva atspalvy, po netikusio tonavimo, per 2 sav. gryzau atgal y tokia pacia. Kaskart vis tamsejo, zalsvejo. Geriausiai dazyt iskart, nes negerai laukt yra del kitos priezasties - kuo daugiau plauko zvyneliai atidarinejami, uzdarinejami, tuo labiau plaukas praras savo elastinguma, blizguma. Nors iskart dazant zala siek tiek didesne, bet ja lengviau kompensuot. Bent jau mano plaukams  4u.gif

Aciu Jums, nusidaziau vakar plaukus, jau lyg i geresne puse. Nes labai atsargiai, bemaz pusantru metu sviesinau sruogom (is tamsiu) ir viena kirpeja sako, ka tu su tom sruogom, as tau sulyginsiu spalva, bus pilka su viena kita islendancia sruoga. Na mintis patiko,bet kai nudazius isplove galva, vos nenukritau nuo kedes, buvau beveik juoda. Sako nepergyvenk, po menesio labai nusvieses, tai tas menesis jau puse metu eina, ir nlb svieseja, daziau tik saknis, kol galiausiai nusprendziau nusiimt spalva. Tai va jau arciau tiesos, tik bijau nenusidegint. Sekanti karta dar irgi per visa ilgi noreciau dazyt, tik galvoju koks tarpas geriausias palaukt. Siaip plaukai pasauseje, bet is emses su visom priemonem ir pakirptais galais, vaizdas dar labai geras.
Atsakyti
Esu susižavėjusi Nicoles Kidman plaukų spalvomis. Norėčiau paklausti, ar yra tokių dažų, kad gaučiau kažkur tokį rezultatą:
user posted image
user posted image
Ar tokios švelnios vario spalvos gaunamos tik kirpyklose? Dar įdomu, ar galima maišyti parduotuvinius dažus? Pvz. tokiai spalvai išgauti gal ką pačiai sumeistraut galima? ax.gif

P.S. labai atsiprašau už tokią didelę foto, nemoku padaryt mažesnės... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arretė: 30 rugpjūčio 2012 - 17:45
Och kokia spalva wub.gif Svaigstu dėl tokių spalvyčių, nors man visai netinka unsure.gif

Aš irgi turiu klausima dėl spalvos. Šiandien buvau pas kirpėją, man parekomendavo dažytis 7 numeriuko dažais. Gal galit maždaug pavyzdėlių įmesti kaip ji atrodo maždaug? Čia šilta ar šalta spalva? šviesi ar tamsi? Taip įsivaizduoju, kad prie šviesesniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 08 30, 20:30)
Och kokia spalva wub.gif Svaigstu dėl tokių spalvyčių, nors man visai netinka unsure.gif

Aš irgi turiu klausima dėl spalvos. Šiandien buvau pas kirpėją, man parekomendavo dažytis 7 numeriuko dažais. Gal galit maždaug pavyzdėlių įmesti kaip ji atrodo maždaug? Čia šilta ar šalta spalva? šviesi ar tamsi? Taip įsivaizduoju, kad prie šviesesniu g.gif



neautrali spalvyte. Priskiriama prie dark blond:)

user posted image
Atsakyti