Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

user posted image
[/quote]




[url=http://www.part.lt/perziura/1eaec9a01ce62018de8133c7f2eae60429.jpg]user posted image[
/quote]

Sveiki,susidomėjau olia garnier dažais, kiek girdėjau,labai geri atsiliepimai, be amoniako, plaukai blizga, su aliejais. Dažiau su preference loreal, būtent tokiais,kokie paveiksliuke, tikėjausi nusidažysiu šią,į mano natūralia spalva artima spalvike ir nebedažysiu plaukų,o atsiuginsiu savo, bet ką, jau po poros savaičių spalva nusiplovė,o po kokių 5 - 6 sav buvau vėl šviesoka.....bet užtat patys dažai nerealūs, drinks_cheers.gif dabar vėl noriu tamsiai nusidažyti, bet nuojauta sako kad olia garnier bus tas pats kaip su loreal - nusiplaus greit...Žinau,kad Lietuvoje dar nėra olia garnier, bet gal kas bandėt ir turit pakomentuoti ? kiek žiūrėjau youtube, visi giria šiuos dažus, bet apie spalvos išlaikymą radau tik vieną klipą, šviesios spalvos, tai laikė gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Double Swallow: 12 balandžio 2013 - 12:56
Sveikos, esu čia naujokė ir dar tik vis skaitinėju temas.. smile.gif Tačiau kreiptis pagalbos sugalvojau smile.gif esu natūraliai tokia tamsokai ruda su pilkuma, nu tokia tamsiai ruda, bet prieš gerus metus tik nustojau šviesint plaukus, kelis metus alinau plaukus peroksidu, nes norėjau būti blondinė. Dabar plaukus jau atsigaivinau plius minus smile.gif kirpėja man kelis kartus dažė natūralios plaukų spalvos dažais, bet aš sau jaučiuosi per tamsi, nes esu baltos odos savininkė. Laukiau kol dažai nusiplaus, bet jau maždaug pusmetis praėjo nuo paskutinio dažymo, o nusiplovė gana minimaliai. Taigi turiu klausimėlį , kaip manote keliais tonais ar atspalvį prisidėt namų sąlygomis įmanoma? Jei taip kokius dažus rekomenduotumėte? Mano kirpėja dabar dekretinėse, o pas kitas eit nenoriu.
Norėčiau kažko panašaus user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Iš anksto ačiū iš anksto , jei kas padės man savo atsakymais 4u.gif
Atsakyti
Daziau l'oreal sublime mousse 41 numeriuku ,ant naturaliu pelenu spalvos plauku, gavosi toli grazu ne ant pakuotes pavaizduota spalva, tamsi daug daugiau ir negana to neaisku is kur raudonas atspalvis,baisu doh.gif Per kiek laiko tiksliai kam atsiplove sie dazai ir ar yra vilties jog atiplaus iki naturaliu ? g.gif smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kreminee: 14 balandžio 2013 - 19:48
QUOTE(monimoni @ 2013 04 08, 20:32)
merginos, kirpejos, kaip isgauti tokia plauku spalva? koks galetu buti dazu nr ? smile.gif kirpykloje sake nr.8.44, bet jie ale issimti is gamybos, kitoj kirpykloj dazancioj kitais dazais vel taspats.. nieko nesuprantu smile.gif
user posted image


green light 9.34 kazkaip panasiai atrodo http://www.beautyfor...40002-3114.html
, bet ziurint ant kokiu nori dazyt. As dabar daziau su 8.34, norejau lapes, bet pergeltona gavausi tai irgi su klausimu. Gal galit man tuos skaiciukus po kablelio paaiskint.. blush2.gif Ant tamsesniu be spalvos nuemimo su 7.4 daziau tai nelabai supratau, dabar su 8.34 (realioj paletej man spalvos grazesnes nei kompas rodo g.gif ) pergeltona gavaus, bet kazkaip man rodos tokiam atspalviui per daug man spalva nueme, vos ne iki blondines sad.gif man labiausiai patikdavo kai dazydavau faberlik 7.35 dazais tai ryzumas man tobulas buvo https://faberlic.com...f...lp=78&rp=79 bet patys dazai tikriausiai man netiko, nes labai plaukai skilinet pradejo, dabar apsitvarkiau ir vel bandziau tokia tapt... ne visai sekmingai. kazin 7.4 panasu gautusi?
Atsakyti
user posted image

daziau su sitais,kas blondines su pilkais plaukais naturaliais-spalvyte labai grazi gavosi,svelni sviesi be jokiu geltonumu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(burondukas123 @ 2013 03 27, 17:47)
Sveiki, gal žinot Vilniuje parduotuvę kur galima būtų įsigyti kirpyklinių plaukų dažų ?

Prekybos centras VCUP mirksiukas.gif
Atsakyti
esu lietuviskai pilka. kokie visiskai juodos spalvos dazai laikytusi ilgiausiai ir kuo maziau gadintu plaukus?
Atsakyti
merginos sveikos, turiu info, jog nedazytumet garnier firmos dazais. Nezinau, kokios ten chemijos privaryta ir kokios alergines reakcijos gaunas, bet tik issitepus galva pakyla spaudimas iki 200/100. Gal ir ne visiems taip gali atsitikti, bet jei taip buna kai kam, tai rodo, jog dazai ziauriai kenksmingi.
Atsakyti
Ne vien Garnier, yra mirusiu ir nuo L`oreal dazu, kiek alergiju turejusiu schmoll.gif

Moteris mire po metu laiko, praleistu komoje, sukeltu Preference dazu:

http://www.globalpos...s-her-coma-year

Mergina mire per 20 min. nuo plauku dazymo, PPD alergija

http://news.asiantow...g-her-hair.html

Alergija ne firmos dazams, bet butent sudetinem dalim, ypac PPD 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, is kur perkate Milkshake plauku dazus Vilniuje, kokia kaina? Sorry, jeigu buvo rasyta, bet neradau niekur.
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2013 04 15, 07:16)
...Gal galit man tuos skaiciukus po kablelio paaiskint..  blush2.gif
... ne visai sekmingai. kazin 7.4 panasu gautusi?


...imesiu rytoi "paaiskinima" mirksiukas.gif
...nea,tas 4kas neduoda tokios sodrios spalvos schmoll.gif dar reiktu 3,ar 45,35 mirksiukas.gif
kiekviena firma turi savo spalvu ir palete,ir numeriukus 4u.gif

QUOTE(levrete @ 2013 04 24, 10:37)
esu lietuviskai pilka. kokie visiskai juodos spalvos dazai laikytusi ilgiausiai ir kuo maziau gadintu plaukus?

Bet kokia juoda spalva laikosi ir "kanda" super cool.gif Nepatarciau tik dazyt sampunu,ar putom-nes kai prades plautis spalva,tai oj-oj,gali but deme ant demiu doh.gif 4u.gif Jei dazai,kad nekenktu,tai ir su 3% peroksidu gerai. Yra dazu ir su 1,9% 4u.gif

Gal kas zino,kur rasti professionaliu dazu ESTEL firmos? Ar kas zino,Vln koki vadibininka? rolleyes.gif Aciu! 4u.gif Reikia man is ten "kedzio" spalvos biggrin.gif Kitos firmos jos neturi unsure.gif (cia kaip Luxuri-Lilac bigsmile.gif )
Papildyta:
QUOTE(forestberry @ 2013 04 09, 20:57)
Norėčiau išgauti tokią spalvą http://www.efashions...as-682x1024.jpg. Gal galėtumėte rekomenduoti plaukų dažus kurie mažiausiai bluktų ir spalva ilgai išliktų ryški?

Grazi labai spalva thumbup.gif Is dazu galite issirinkti panasia,beeeet! biggrin.gif Turekit dazomaji balzama,ar tonika,nes tokia spalva reik "palaikit" smile.gif (greit prasiplauna labai rolleyes.gif ypac,jei pries tai buvo sviesus plaukai) 4u.gif
Atsakyti
[quote=juliciukas666,2013 05 01, 21:29]

Bet kokia juoda spalva laikosi ir "kanda" super cool.gif Nepatarciau tik dazyt sampunu,ar putom-nes kai prades plautis spalva,tai oj-oj,gali but deme ant demiu doh.gif 4u.gif Jei dazai,kad nekenktu,tai ir su 3% peroksidu gerai. Yra dazu ir su 1,9% 4u.gif


Aciu 4u.gif

Nusipirkau siuos

user posted image

Tikiuosi nesusigadinsiu plauku ir spalva bus grynai juoda

rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo levrete: 02 gegužės 2013 - 08:33