Įkraunama...
Įkraunama...

Ezoterinė literatūra

QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 06 06, 13:10)
gal gali trumpai apie ta knyga kanors? rusiskai nemoku 4u.gif

daug pasakoti biggrin.gif pabandyk išsiverst internete, tikrai verta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mc Lovin @ 2009 06 07, 17:16)
daug pasakoti biggrin.gif pabandyk išsiverst internete, tikrai verta 4u.gif



gal kokia nuoroda i ta ISSIVERTIMA? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 06 07, 18:22)
gal kokia nuoroda i ta ISSIVERTIMA? g.gif

My Webpage čia pabandyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 10, 22:32)
as dar ne tokia sena lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=EOs2TSXTOkQ

ir neminek mano sunaus. jo nebera. nebent nori, kad uzmusciau tave.

ar verta svaidytis tokiais zodziais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuolinė: 13 birželio 2009 - 14:22
na man tai vienareikšmiškai geriausia yra Swami Rama Gyvenimas su Himalajų mokytojais rolleyes.gif
Atsakyti


Mūsų pasaulis švietimo žaidimas. Visi lygiai civilizacijos ir Dievų "A" iki "Z", atnešė savo patirtį ir žinias kuriant mūsų žmonių rūšis, ty iki "Aš", jeigu konstrukcijos, aš - "O" = idėja turi viršenybę "L" - asmens jausmus, kurie priklauso nuo jų ir gyventi vienybę.
Kol mes gyvename kūno - ji savo įstatymus - tačiau šie įstatymai gali būti atliekamas įvairiais būdais! Taigi, kaip buvo teisės aktų - yra toks puikus ir žmogus, ir tokiu būdu pagerinti dvasia. Žmogaus kūnas - šventyklos Šventosios Dvasios, ir tik į vienybę ir pagerinti kūno ir proto harmoniją yra gimęs.
Jūs negalite daryti nieko ir nereikia atlikti jokių juda. Šiuo vidinis pasaulis cluttered į Brzydota, ir žmogus tampa našta taikai. Vadinasi, pasaulis bus pradėti ieškoti galimybių, siekiant sukurti ir pakeisti perspektyvos grotuvo-simbolių. Tačiau bet pažanga gyvenimo procesai turi būti tiksliai ir laiku. Jis matė galimybę laiku, nenaudokite jo - viskas! Gal ir prarasti. Kai kurie žmonės, kai kuriose žaidimus, kurie yra arti vienas žmogus, kad praėjo tam tikras ciklų normos Išlikimas, gyvenimas.
Visi žaidimai, pavyzdžiui, kompiuterį, sukurtą tam tikrus įstatymus gyvenimą. Pagrindinis dalykas, bet žaidimų - nėra Bezmyślnie atlikite žaidimą ir net ne pergale, bet suprasti įstatymų kūrimo Žaidimai - kaip teisė statybos Life.




tai schmoll.gif vercia. tu cia ka nors supranti???? visos tos vertimo programos Š,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxPATRICIJAxx: 13 birželio 2009 - 21:35
QUOTE(Obuolinė @ 2009 06 13, 16:22)
ar verta svaidytis tokiais zodziais?

verta
Atsakyti
QUOTE(xxPATRICIJAxx @ 2009 06 13, 22:32)
tai  schmoll.gif  vercia. tu cia ka nors supranti????  visos tos vertimo programos Š,

Aš neverčiau, skaičiau rusų kalba smile.gif O tie vertimai, tai tikrai š...Na, bet tu pati prašei, tai pagoglinau ir radau kažką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 22, 16:26)
tiek daug knygų perskaitei, ir niekas tau nepadėjo. sad.gif

Jai tai tikrai padejo, o jums tai reiktu skaityti ir skaityti. Tiesiog galima butu viska is eiles. Matau, kad pas jus intelekto O blush2.gif
Atsakyti
tai kiek tada pas tave??? minusas?
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 20, 20:44)
tai kiek tada pas tave??? minusas?

Jusu mastymas ir komentarai primena paauglyste.O gal tokio amziaus ir esate? Tada atsiprasau, isaugsite is to amziaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 20, 20:44)
tai kiek tada pas tave??? minusas?

Pagal komentarus pasakyciau, kad esate pauglystes amziuj. Jei tai teisybe, tai ne beda, isaugsit. bigsmile.gif
Atsakyti