Įkraunama...
Įkraunama...

Besilaukianti ir Stilinga

Turiu pasisiuvus kelnes ir sesei siuvau. Labai gerai gaunasi. Imu tiesiog pazemintu liemeniu kelniu iskarpa, pasiuvu pagal ja kelnytes ir vietoj juosmens prisiuvu apvaliai megsto trikotazo juosmeni. 4u.gif
Atsakyti
Imeskit kas prasau tikrai graziu rubu nestukems - vasara tuokiasi sesuo ir dvi drauges doh.gif o mano pilvas tuo metu bus jau kaip begemoto. Nezinau ka reiks rengtis, help! smile.gif
Atsakyti
Perverciau visa "stiliaus ir aprangos" tema kiek eina, bet - kaip keista - nors ir mamu forume, neradau nieko apie nesciuju rubelius. Bandziau uzklausti nuotrauku ir modeliu temoje, bet kadangi atskiros temos tam nera, nusprendziau, kad butu neblogai ja isskirti.
Pasidalinkite prasau rubeliu nuotraukomis, patirtimi, kokiu rubu neverta pirkti, be kokiu - bus neimanoma issisukti.
Ir dar. Nors nestumas tikrai trumpas laikotarpis ir nesinori prisipirkti brangiu rubeliu, kuriuos devesi labai trumpa laika, bet taip jau nutiko, kad beveik pacioje mano nestumo pabaigoje teks sudalyvauti trijose vestuvse doh.gif Kur ieskoti vakariniu rubu nestukems? Tinka visi saltiniai, ypac - internetines parduotuves. Pasidalinkit viskuo, ka kur matet ypatingo, busiu labai dekinga 4u.gif




P.S. Forumo administratorei: atsiprasau, kad temos pavadinimas nelietuviskomis raidemis (mano kompiuteryje nera lietuvybes), gal galetumete pakoreguoti pavadinima ir istrinti sita mano komentara? blush2.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Nėštukėms mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Nėštukei user posted image wub.gif
Papildyta:
Va čia neblogų modeliukų yra nėštukėms nestuke.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Oi, nepamačiau šios temos ir į kitą idėjau nuorodą blush2.gif
va čia yra neblogų modeliukų mirksiukas.gif manau, gera siuvėja pasiųtų bet kurį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaaa @ 2006 03 07, 09:07)

Sita suknele jau buvau nusiziurejus, visai patiko, bet kai pamaciau ne ant manekenes... doh.gif Eilinis maisas pasirode:

user posted image

Atsakyti
Aciu Ingaaa ir Supergirl uz idejas. Yra graziu sukneliu, bet kazko "tokio", kad pamaciusi pirkciau neabejodama, dar neuztikau. Buvo keletas graziu sukneliu Blossom puslapyje, bet kainos blink.gif 995£ blink.gif Tektu i visas tris vestuves eit su ta pacia suknele ir dovanas pamirsti lotuliukas.gif O siuvejoms, deja, galimybes greiciausiai nebus unsure.gif Brangu cia siutis, o be to nezinau ir geru siuveju, o Lietuvoj per viena vakara greiciausiai irgi niekas nepasius sad.gif
QUOTE(Sorceress @ 2006 03 07, 12:48)
Ta rausva suknia is neriniu, nu pasaka smile.gif


Papildyta:
Jeigu kalbam apie ta pacia, tai man ji kaip tycia nepatiko doh.gif Va ten tai uzuolaida biggrin.gif Nu kaip supratau, baliuje vienodomis suknelemis nesusitiktume drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kokios grazios tos lengvutes tunikos wub.gif O Jus man pasakykit, kokio mazdaug menesio pilvukas yra sioje nuotraukoje? Neisivaizduoju, ko tiketis is savo pilvo suejus mazdaug 6-7 menesiui?

QUOTE(vytule @ 2006 03 10, 13:18)
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
as zinau parduoduve kur padevetu yra, bet daug ir su etiketem - vadinasi nauji.
prie juozapo, pasilaiciuose. netoli maximos. uzvakar buvau - gan nemazai nestukems.
Atsakyti