Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų paieška / užklausa

QUOTE(spunke @ 2015 01 26, 20:51)
Labas seimininkutes smile.gif mama prase uzklausti jusu:

Dar savo uzrasuose radau, cituoju:
Ispaniska saldi (suri) Almoishavena

Plikytos teslos megejams!

Sis receptas pas mane seniai, bet tik si vakara nusprendziau iskepti si stebuklinga, skaniausia „blyna“, nuo kurio tiesiog neimanoma atsiplesti. Kiek as save laikau rankose ir vakarais nevalgau, bet 12 val. nakties, uz abu zandus uzsikisusi kirtau.

200 ml vandens
100 ml aliejaus (ne alyvuogiu)
130 gr miltu
4 kiausiniai
ziupsnis druskos
1 pak. vanilinio cukraus (pagal nora)

cukrus ir cinamonas

I maza puoda ipilti vandeni, alieju, iberti druskos ir uzvirinti.
Nuimti nuo ugnies ir is karto suberti miltus. Maisyti mediniu saukstu, kol taps tesla.
Po viena i tesla musti kiausinius, po kiekvieno labai gerai ismaisant tesla.
Pacioje pabaigoje prideti vanilini cukru.

Orkaite ikaitinti iki 180C. Tesla sudeti i skarda, istiesta kepimo popieriumi. Pavirsiu islyginti. Sumaisyti cinamona su cukrumi ir apibarstyti tesla. Kepti ~30 – 40 min (man kepe 35 min).

Kepimo momentu tesla iskils bangomis – taip turi buti. Kepti kol paruduos ir pavirsius apdzius.
Atvesusi „blyna“ supjastyti porcijomis, man gavosi 16 kvadrateliu. Viena puse padariau saldzia, kita – suria, su suriu, viduje ir virsuje.

P.S. Kadangi is Word'o negaliu ideti nuotrauku, tai ivedziau i google.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 27 sausio 2015 - 20:21
Wow! Aciu labai labai jums! Mano mama bus labai patenkinta smile.gif:aciu dar karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spunke @ 2015 01 27, 22:53)
Wow!

Dziugu, kad padejau! bigsmile.gif Tik idomu, kuris receptas ir bus tas "smuras", ar ta karpatka, ar almoishavena?
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2015 01 28, 00:08)
Dziugu, kad padejau! bigsmile.gif Tik idomu, kuris receptas ir bus tas "smuras", ar ta karpatka, ar almoishavena?


butinai parasysiu kai mama perziures smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif taigi mama sake, kad tas tikrasis smuras tai almoshavena (ar pan kazkaip) tik be jokio kremo smile.gif bet isbande jau ir karpatka tai sake nerealus tikrai smile.gif aciu labai dar karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spunke @ 2015 02 01, 00:11)
Sveikos smile.gif

Smagu, kad patiko Karpatka. As ja uzrasuose pora metu laikau ir vis planuoju, planuoju... ja issikepti. Nes, mano skoniui, ji atrodo nuodemingai skaniai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2015 01 27, 20:20)
Atvesusi „blyna“ supjastyti porcijomis, man gavosi 16 kvadrateliu. Viena puse padariau saldzia, kita – suria, su suriu, viduje ir virsuje.



sveiki,
kreipiuosi dėl Almoishavena recepto
Gal galite išsamiau parašyti, kaip darėte tą saldų ir sūrų įdarą. Mane labai suintrigavo šis Jūsų receptas.
dėkui 4u.gif

o tarkim visai be įdaro, iškeptą paprastai, nelabai skanu valgyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantine Saule: 14 vasario 2015 - 19:10
Sveiki,
rasiau, kad "savo uzrasuose radau, cituoju", sio recepto pati dar nesu isbandziusi. Kas liecia saldu varianta, tai cia paprasciausiai cukrus su cinamonu bus sumaisytas ir pries kepant (dar zalia tesla) apibarstyta. O kas liecia suru varianta, manau, kad gal zalia tesla tiesiog apibarstyta tarkuotu suriu arba dar pries tai aptepta kokiu tomatu. g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinote šio pyrago receptą?

http://i5.photobucke...i/PICT41861.jpg

Atsakyti
QUOTE(Makra @ 2015 03 03, 14:43)
Sveikos, gal žinote šio pyrago receptą?

http://i5.photobucke...i/PICT41861.jpg

Medaus - riesutu kvadrateliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 03 kovo 2015 - 17:21
QUOTE(Renata123 @ 2015 03 03, 17:20)


Aciu labai bigsmile.gif
Visokiais pavadinimais bandziau i paieska vesti, bet, kad riesutu kvadrateliai niekaip nesugalvojau... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti gal kas nors zino receptuka pyrago 'Prisiminimas'? Va kaip jis atrodo http://giraiciokepyk...simtalapis.html Niekaip nerandu recepto o airijoi sito pyrago nera ir labai noreciau pasigaminti. essen.gif birthday.gif
Atsakyti