Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečių namelis

QUOTE(meskute102 @ 2012 06 10, 21:09)

na o tu kaip gumbine ? kokie jusu planai ?
mes tai poilsiaujam ... nezinau kas is to gausis nes dabar nervu daugiau ima kad nieko nedarau kad niekutr nevaziuoju... po visu stimuliaciju mano organizmas biski pabludo  blink.gif bet manau tai laikina... darausi tyrimus bet S sake nustot ir jei jau poilsiauju nuo to tai taip ir daryt .... dabar issityriau vit D ir vit E , vit D pas mane per mazai norma nuo 30 o pas mane 6 reiks biski papildomai pagert, o va E laukiu atsakymo, skaiu dar krauja tirsiuos hemoglobina ir ta ten feritina , nors manau kad cia viskas bus gerai nu bet vistiek ... nu reik kazka daryt negi sedesiu ir lauksiu.... zadejau daryt ir afs.. bet persigalvojau...skaiciau kad neapsimoka, ir geriausiai ji daytis tik tada kai pastoji iskart nu tai sakiau kai pastosiu ir pasidarysiu  blush2.gif


mes irgi poilsiaujam tik nežinau kuriam laikui. Ketvirtadieni bus dar tik mėnuo kai dirbu naujame darbe, atostogų dar greitai nenusimato, o ištrūkti, kad nuvykti iki daktarų šansų 0. Kad Šiauliuose darytų IUI procedūras būtų kas kita.
Dabar ir smegenėles bandau perprogramuoti, kad dabar ATOSTOGOS nuo planavimų. O tu žiūrėk pailsėsi, kad ir suveiks akmenuko magija iš Lopaičių mirksiukas.gif tada jau ir man reikės ten važiuoti pasėdėti thumbup.gif Kiek laiko skyrėte "atostogomis" Pas mane tai neterminuotos, bet tikiuosi, kad ne iki klimakso lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dabar kažkaip su SB turime šiaip visokių malonių rūpestėlių tai apie vaikus net nekalbame ir jau smileysex.gif nebe iš reikalo, o jau savo malonumui. Progresas, aišku, dar į vaisingų dienų kalendorių pasižiūriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 06 10, 21:09)
dabar issityriau vit D ir vit E , vit D pas mane per mazai norma nuo 30 o pas mane 6 reiks biski papildomai pagert, o va E laukiu atsakymo, skaiu dar krauja tirsiuos hemoglobina ir ta ten feritina , nors manau kad cia viskas bus gerai nu bet vistiek ... nu reik kazka daryt negi sedesiu ir lauksiu.... zadejau daryt ir afs.. bet persigalvojau...skaiciau kad neapsimoka, ir geriausiai ji daytis tik tada kai pastoji iskart nu tai sakiau kai pastosiu ir pasidarysiu  blush2.gif

kur dareisi vit.D tyrima,cia tas vit.D3 ? g.gif Nes man liepe seimos gyd.pasidaryt ji,tai galvoju kur geriau-rezus'e gal ? g.gif
O uz onkocitologini as M&V klinikoj 35lt mokejau,pasirodo buvo jis man darytas,bet pries 3m (kai nesivystanti turejau...)

Labas.
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2012 06 10, 21:39)
kur dareisi vit.D tyrima,cia tas vit.D3 ? g.gif  Nes man liepe seimos gyd.pasidaryt ji,tai galvoju kur geriau-rezus'e gal ? g.gif
O uz onkocitologini as M&V klinikoj 35lt mokejau,pasirodo buvo jis man darytas,bet pries 3m (kai nesivystanti turejau...)

Labas.


dariaus rezus , bet ten daro vit D bet kad kitokio nedaro tai sutikau ir su tuo ..
Papildyta:
QUOTE(Gumbine @ 2012 06 10, 21:23)
mes irgi poilsiaujam tik nežinau kuriam laikui. Ketvirtadieni bus dar tik mėnuo kai dirbu naujame darbe, atostogų dar greitai nenusimato, o ištrūkti, kad nuvykti iki daktarų šansų 0. Kad Šiauliuose darytų IUI procedūras būtų kas kita.
Dabar ir smegenėles bandau perprogramuoti, kad dabar ATOSTOGOS nuo planavimų. O tu žiūrėk pailsėsi, kad ir suveiks akmenuko magija iš Lopaičių  mirksiukas.gif tada jau ir man reikės ten važiuoti pasėdėti  thumbup.gif Kiek laiko skyrėte "atostogomis" Pas mane tai neterminuotos, bet tikiuosi, kad ne iki klimakso  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Dabar kažkaip su SB turime šiaip visokių malonių rūpestėlių tai apie vaikus net nekalbame ir jau smileysex.gif nebe iš reikalo, o jau savo malonumui. Progresas, aišku, dar į vaisingų dienų kalendorių pasižiūriu  blush2.gif



nu zinoit mergaites man tikrai dar myliukai netapo darbu.. na gal po iui 4d is eiles kai reikia va ta 4d tai gal biski.... bet siaip mes dar neseniai kartu tik 6 metai tai myliukai dar labai smagus cool.gif na o atostogos tai per vasara zadam grizt rugseji jei nepavyks per vasara... vasar daug darbu , tai nera kada vazinet... o del skaiciavimo tai zinai.... kai matavau BT beveik metus tai jau ir taip aisku kada ta O vyksta lotuliukas.gif neskaiciuot nemoku... atsimenu va pirmus metus planavimo va tada tai tikrai nieko nezinojau.... net kada ta O vyksta blush2.gif na o si cikla man isvis O nenusimato , na o gal bus ji veliau ai... koks skirtumas... bus kaip bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif

QUOTE(paliulaite @ 2012 06 10, 20:59)

2014 vasara laukia kazkas ipatingo? ax.gif kazka praleidau - ar nusimato atostogos tik tada ? blush2.gif sorry uz smalsuma 4u.gif

QUOTE(Gumbine @ 2012 06 10, 20:59)

Viskas pagal plana mirksiukas.gif


Visoms atostogos, kam kiti darbai smile.gif miela - malonu klausyti, visos optimistiskai nusiteikusios , ilsisi pries didzius darbus rolleyes.gif

Laikom kumstukus uz Afrodite, siandiena gal kas paaiskes 4u.gif

Mona kaip jusu paieskos katytes? 4u.gif

Wingele, Meskute, Sky, MonCheri - visoms balionai , nuotakai pakelti ir siaip kam reikia 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Gumbine, mes irgi ilsimes siuo metu nuo visu reikalu, planuojame rugpjucio gale ar rugseji bandyti, bet irgi, bus matyti kaip su siuo reikalu bus smile.gif
Atostogu man ir nenusimato, MB tuo labiau naujame darbe. Siaip tik koki savaitgali i Platelius paleksim ir tiek.
Visoms grazios savaites, kad ir oras ne koks, bet ale vasara biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta,

vis dar laikom kumstukus uz Afrodite. Kaip suprantu, jai echoskopu nemate g.gif Bet man abu nestumus labai velai pamate, gal tik 8-ta savaite doh.gif Irgi labai jaudindavaus, kad nebutu negimdinis, bet paskui pamatydavo viska.
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2012 06 11, 08:44)
Mona kaip jusu paieskos katytes? 4u.gif

Sveikos visos... pas mane tai nemazai darbu, tai kartais tik permetu,kas ka parase, ir nebelieka laiko parasyt... ax.gif
pritariu zirziliux, Afroditei galejo nematyi, nes dar labai mazai laiko... taigi, laukiam suspaude kumscius...
nusipirkom mes katyte... po Joniniu vaziuosim i Kauna pasiimti... stai ji... tik dar vardo neturime - gal kas pasiulymu kokiu duoti gali? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 06 11, 11:17)
Sveikos visos... pas mane tai nemazai darbu, tai k
artais tik permetu,kas ka parase, ir nebelieka laiko parasyt...  ax.gif
pritariu zirziliux, Afroditei galejo nematyi, nes dar labai mazai laiko... taigi, laukiam suspaude kumscius...
nusipirkom mes katyte... po Joniniu vaziuosim i Kauna pasiimti... stai ji... tik dar vardo neturime - gal kas pasiulymu kokiu duoti gali?  blush2.gif
user posted image


Dekite Zibute varda, labai jos akys grazios ir ziba melynai kaip zibute biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes mergytes 4u.gif
MONAJ,kokia nuostabi katyte tikrai BELA wub.gif Na,o as ir toliau gyvenu kazkokioj nesamoningoje agonijoje verysad.gif Nieko nesuprantu... mano HCG siandien yra 221.Bet pagal nestumo laika tai mazai-nes man tipo siandien 5 sav. ir 2 d.Dieve,nieko nesuprantu- jis auga toliau,tik kur-o jei visdelto tai negimdivinis nestumas unsure.gif unsure.gif zodziu,nesupykit uzeinu tik pasakyti kad skaiciai auga ir dingstu vel,nes na pacios suprantate kad dabar gyvenu kaip pragare,ramybes nera,vien asaros,baime,neviltis ir beprasmiai klausimai.Aciu labai visoms uz palaikyma 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(MonaJ @ 2012 06 11, 12:17)
Sveikos visos... pas mane tai nemazai darbu, tai kartais tik permetu,kas ka parase, ir nebelieka laiko parasyt...  ax.gif
pritariu zirziliux, Afroditei galejo nematyi, nes dar labai mazai laiko... taigi, laukiam suspaude kumscius...
nusipirkom mes katyte... po Joniniu vaziuosim i Kauna pasiimti... stai ji... tik dar vardo neturime - gal kas pasiulymu kokiu duoti gali?  blush2.gif
user posted image

wub.gif Mila biggrin.gif Agutė (nes akys kaip sagutes),Bona g.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 06 11, 11:37)
Sveikutes mergytes 4u.gif 
MONAJ,kokia nuostabi katyte tikrai BELA wub.gif Na,o as ir toliau gyvenu kazkokioj nesamoningoje agonijoje verysad.gif Nieko nesuprantu... mano HCG siandien yra 221.Bet pagal nestumo laika tai mazai-nes man tipo siandien 5 sav. ir 2 d.

pala, bet skaiciukas normaliai daugeja? ta prasme, kaip turi dideti, taip? ar per mazai?
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2012 06 11, 12:17)

koks grozis wub.gif labai grazi katyte jusu 4u.gif kaip smagu, namai bus pilni rupesteliu smile.gif thumbup.gif
Man Bella grazus smile.gif Mila bigsmile.gif


Atsakyti