Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Beta1 @ 2012 05 09, 14:06)
Sakyciau net kieciausias narkomanas vargu ar galetu su tavim lygiuotis biggrin.gif


Narkomanas ir nuo vienos dozes uzsikaifuoja, o man ir triju mazai biggrin.gif


QUOTE(Triumfante @ 2012 05 09, 14:09)
drinks_cheers.gif man paskutines dvi dienos buvo kancia, tai tau Cituk balionas tikrai priklauso.  4u.gif


As jau pati kaip balionas ir dar margaspalvis lotuliukas.gif Aciu 4u.gif


QUOTE(Terze @ 2012 05 09, 14:25)
ojojoj...tai jau adatos baigia riebaliukus subadyti... linkiu tau daug daug jegu ir pilvukui stiprybes  4u.gif Jeigu pritruktum lasinuko ant pilvuko, kreipkis-perleisiu ir atgal nepaprasysiu  biggrin.gif  o clenaxe irgi i pilvuka? gal galima i uzpakaliuka?
Papildyta:
sutinku..man ypac paskutine diena kazkaip kanciose buvo... nezinau, ar saves gaila buvo, ar uzkniso tos adatos, bet pamenu paskutine adata ciut ne su asarom duriau...


Aciu, bet jau riebaliuko tai uzteks per akis lotuliukas.gif Tie nauji kedai vis dar stovi nelabai naudojami ir tie 4 kg vis dar pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės wub.gif
Pereinu pas jus iš IUI skyrelio. Paskaitydavau dažnai ir jūsiškį, sergu už visas senbuves wub.gif
Po trečio IUI gydytoja davė lapuką, kokius tyrimus pasidaryt abiems su vyru bei spermogramą. Nežianu, ar gerai darau, bet spermogramą atšaukėm, nors jau buvom užsirašę. Kam ją daryt vėl, jei per visus tris IUI buvo lygiai 1 mln. o paskutinė IUI prieš mėnesį atlikta. Po paskutinio IUI kalbėjom, kad jei nepavyks, bandysim IVF +ICSI, gydytoja sakė taikys trumpą schemą. Sakykit, ar dar verta eit pasikonsultuot prieš IVF, ar eit tiesiai kaip prasidės mmm? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 05 09, 14:51)
Sveikos mergaitės wub.gif
Pereinu pas jus iš IUI skyrelio. Paskaitydavau dažnai ir jūsiškį, sergu už visas senbuves  wub.gif
Po trečio IUI gydytoja davė lapuką, kokius tyrimus pasidaryt abiems su vyru bei spermogramą. Nežianu, ar gerai darau, bet spermogramą atšaukėm, nors jau buvom užsirašę. Kam ją daryt vėl, jei per visus tris IUI buvo lygiai 1 mln. o paskutinė IUI prieš mėnesį atlikta. Po paskutinio IUI kalbėjom, kad jei nepavyks, bandysim IVF +ICSI, gydytoja sakė taikys trumpą schemą. Sakykit, ar dar verta eit pasikonsultuot prieš IVF, ar eit tiesiai kaip prasidės mmm?  blush2.gif



Sveikutė,

Na,jeigu visi tyrimai padaryti ir viskas ok su hormonais ir t. t. tai manau, gali eiti,kai prasidės mmm ax.gif



O mane darbe užpjaus doh.gif Norėk ramybės, tai kai gausi..Gi mane turi atleisti nuo birželio 1, aš norėjau pasiimti atostogų nuo 21,kad per stimuliaciją pailsėčiau ir išsimiegočiau, ne, neleidžia,tik nuo 23 anksčiausiai, nes dar užvers darbo, o kitą didžiulį darbą, kurį turėjau padaryti iki kito penktadienio, dabar jau ,pasirodo, turiu padaryti iki šio blink.gif O atleidžia, nes atseit nereikalinga, naikinamas etatas. Nu taip..matosi. Išgręš mane iki paskutiniųjų, tada jau atleis. Nu žodžiu..Bandysiu kažkaip tvarkytis, kad per IVF būtų ramybė..
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 05 09, 14:51)
Sveikos mergaitės wub.gif
Pereinu pas jus iš IUI skyrelio. Paskaitydavau dažnai ir jūsiškį, sergu už visas senbuves  wub.gif
Po trečio IUI gydytoja davė lapuką, kokius tyrimus pasidaryt abiems su vyru bei spermogramą. Nežianu, ar gerai darau, bet spermogramą atšaukėm, nors jau buvom užsirašę. Kam ją daryt vėl, jei per visus tris IUI buvo lygiai 1 mln. o paskutinė IUI prieš mėnesį atlikta. Po paskutinio IUI kalbėjom, kad jei nepavyks, bandysim IVF +ICSI, gydytoja sakė taikys trumpą schemą. Sakykit, ar dar verta eit pasikonsultuot prieš IVF, ar eit tiesiai kaip prasidės mmm?  blush2.gif


Sutinku su KittyKitty - jei tyrimai neseni ir viskas tvarkoj, nera ko ir konsultuotis. Labai daznai mergaitem is pirmo karto bac ir pavyksta 4u.gif


QUOTE(KittyKitty @ 2012 05 09, 15:14)
Sveikutė,

Na,jeigu visi tyrimai padaryti ir viskas ok su hormonais ir t. t. tai manau, gali eiti,kai prasidės mmm ax.gif
O mane darbe užpjaus doh.gif  Norėk ramybės, tai kai gausi..Gi mane turi atleisti nuo birželio 1, aš norėjau pasiimti atostogų nuo 21,kad per stimuliaciją pailsėčiau ir išsimiegočiau, ne, neleidžia,tik nuo 23 anksčiausiai, nes dar užvers darbo, o kitą didžiulį darbą, kurį turėjau padaryti iki kito penktadienio, dabar jau ,pasirodo, turiu padaryti iki šio blink.gif O atleidžia, nes atseit nereikalinga, naikinamas etatas. Nu taip..matosi. Išgręš mane iki paskutiniųjų, tada jau atleis. Nu žodžiu..Bandysiu kažkaip tvarkytis, kad per IVF būtų ramybė..


O negali kaip nors jiem atkersyt nedadarydama iki galo tos uzduoties. Nu ***** kokie rupuzes atleidzia zmogu bet dar turi issunkti iki paskutines dienos doh.gif Arba kelias diena spries atleidima koki biuleteni pasiimk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 09, 14:44)
Narkomanas ir nuo vienos dozes uzsikaifuoja, o man ir triju mazai  biggrin.gif
As jau pati kaip balionas ir dar margaspalvis  lotuliukas.gif Aciu  4u.gif
Aciu, bet jau riebaliuko tai uzteks per akis  lotuliukas.gif  Tie nauji  kedai vis dar stovi nelabai naudojami ir tie 4 kg vis dar pas mane  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif apie kedukus lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Shira @ 2012 05 09, 14:51)
Sveikos mergaitės wub.gif
Pereinu pas jus iš IUI skyrelio. Paskaitydavau dažnai ir jūsiškį, sergu už visas senbuves  wub.gif

sveikute 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2012 05 09, 15:55)
Sutinku su KittyKitty - jei tyrimai neseni ir viskas tvarkoj, nera ko ir konsultuotis. Labai daznai mergaitem is pirmo karto bac ir pavyksta  4u.gif
O negali kaip nors jiem atkersyt nedadarydama iki galo tos uzduoties. Nu ***** kokie rupuzes atleidzia zmogu bet dar turi issunkti iki paskutines dienos  doh.gif  Arba kelias diena spries atleidima koki biuleteni pasiimk  biggrin.gif

as irgi taip daryciau blush2.gif daryciau daryciau ir nedadaryciau blush2.gif
Atsakyti
[quote=Terze,2012 05 09, 14:25]
Sekmingo pasiruosimo wink.gif
ojojoj...tai jau adatos baigia riebaliukus subadyti... linkiu tau daug daug jegu ir pilvukui stiprybes 4u.gif Jeigu pritruktum lasinuko ant pilvuko, kreipkis-perleisiu ir atgal nepaprasysiu biggrin.gif o clenaxe irgi i pilvuka? gal galima i uzpakaliuka?


Mes su vyru ir vargom-tokiom kaip as - lieknom tikrai yra minusu-jog kai reikejo leistis vaistukus, nebuvo kaip suimti ir susileisti, kadangi visai riebaliuko nebuvo, man tai atrode labai baisu, taigi mane badyti patikejau vyrui. Manau reikia tik dziaugtis, jog yra koks nors lasinukas.. Po stimuliaciju buvo pradejes augti svoris, bet dabar viskas kaip po senovei.. Na ka, kita penktadieni vaziujojam konsultacijai.. Ech, kaip greitai laikas eina..
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 05 09, 14:25)
sutinku..man ypac paskutine diena kazkaip kanciose buvo... nezinau, ar saves gaila buvo, ar uzkniso tos adatos, bet pamenu paskutine adata ciut ne su asarom duriau...

Man tas pats buvo, sukastais dantim is trecio karto idurdavau, nes tai arba jau popa arba nera lasinuko daugiau, nes irgi kudena. doh.gif

QUOTE(Citas @ 2012 05 09, 14:44)
As jau pati kaip balionas ir dar margaspalvis  lotuliukas.gif Aciu  4u.gif

biggrin.gif

Kitty, 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 09, 15:55)
O negali kaip nors jiem atkersyt nedadarydama iki galo tos uzduoties. Nu ***** kokie rupuzes atleidzia zmogu bet dar turi issunkti iki paskutines dienos  doh.gif  Arba kelias diena spries atleidima koki biuleteni pasiimk  biggrin.gif



QUOTE(Atiloja @ 2012 05 09, 15:58)
as irgi taip daryciau  blush2.gif daryciau daryciau ir nedadaryciau  blush2.gif



QUOTE(Triumfante @ 2012 05 09, 16:55)



ačiū,
matot, aš dabar čia tampausi dėl kompensacijos, kalbame apie 6 mėn, tai man prieš IVF būtų laaaabai gerai, nereikėtų kredito imti, nesimėto tokie pinigėliai (idealiu atveju būtų apie 9 tūkst.). Ir vat bijau, kad šitie kraunami darbai gali būti provokacija, kad nepadarysiu, sakys, tai va, atleidžiam už pareigų nevykdymą, kvalifikacijos stoką ar dar ką nors panašaus, arba bent jau neduos maksimalios kompensacijos.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 05 09, 03:14)
Sveikutė,

Na,jeigu visi tyrimai padaryti ir viskas ok su hormonais ir t. t. tai manau, gali eiti,kai prasidės mmm ax.gif
O mane darbe užpjaus doh.gif  Norėk ramybės, tai kai gausi..Gi mane turi atleisti nuo birželio 1, aš norėjau pasiimti atostogų nuo 21,kad per stimuliaciją pailsėčiau ir išsimiegočiau, ne, neleidžia,tik nuo 23 anksčiausiai, nes dar užvers darbo, o kitą didžiulį darbą, kurį turėjau padaryti iki kito penktadienio, dabar jau ,pasirodo, turiu padaryti iki šio blink.gif O atleidžia, nes atseit nereikalinga, naikinamas etatas. Nu taip..matosi. Išgręš mane iki paskutiniųjų, tada jau atleis. Nu žodžiu..Bandysiu kažkaip tvarkytis, kad per IVF būtų ramybė..



Nu Kitty kitty..kaip diena taip naujiena pas tave wub.gif Nestovi vietoje wub.gif Stiprybes tau tvarkantis darbe..ir naujo paieskose. 4u.gif Bet pirma aisku, sekmingo IVF 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 05 09, 16:14)
Sveikutė,

Na,jeigu visi tyrimai padaryti ir viskas ok su hormonais ir t. t. tai manau, gali eiti,kai prasidės mmm ax.gif
O mane darbe užpjaus doh.gif  Norėk ramybės, tai kai gausi..Gi mane turi atleisti nuo birželio 1, aš norėjau pasiimti atostogų nuo 21,kad per stimuliaciją pailsėčiau ir išsimiegočiau, ne, neleidžia,tik nuo 23 anksčiausiai, nes dar užvers darbo, o kitą didžiulį darbą, kurį turėjau padaryti iki kito penktadienio, dabar jau ,pasirodo, turiu padaryti iki šio blink.gif O atleidžia, nes atseit nereikalinga, naikinamas etatas. Nu taip..matosi. Išgręš mane iki paskutiniųjų, tada jau atleis. Nu žodžiu..Bandysiu kažkaip tvarkytis, kad per IVF būtų ramybė..

ačiū už atsakymą ax.gif
O dėl darbo nekas.. Linkiu, kad bent tą kompensaciją kuo didesnę tau išmokėtų. Ale ot darbdaviai - bet nieko, lazda visada turi du galus. Atseikės ir jiems kada nors gyvenimas.

QUOTE(Citas @ 2012 05 09, 16:55)
Sutinku su KittyKitty - jei tyrimai neseni ir viskas tvarkoj, nera ko ir konsultuotis. Labai daznai mergaitem is pirmo karto bac ir pavyksta  4u.gif

Ech, kaip gerai atsakymus taip greit gauti į rūpimus klausimus.. Jūs čia su toookiom patirtim, mergaitės wub.gif
Žinoma, stebuklas būtų iš pirmo karto wub.gif Va, pasiskaičiau kitam skyrely apie vaisingumo akmenį, būtinai važiuosiu ir ant jo pasėdėsiu dar prieš IVF. Ir už jus šikniuką ilgiau ten palaikysiu, kad visoms kuo greičiau pasisektų thumbup.gif
Atsakyti

Sveikutes mergytes 4u.gif
Sveika prisijungusi Shira ir linkiu,kad tau pirmas IVF butu lemtingasis,o cia tokiu atveju daznai pasitaiko-matosi net parasiuke mirksiukas.gif O kas del tyrimu ir viso kito-as pritariu mergytems drinks_cheers.gif
KittyKitty jo ir nuotykiai doh.gif Va zmogus planuoji o Dievas pertvarko kitaip. Na,as tavo vietoj jei imanoma padaryciau ir iseiciau tada kada planavau.O per stimuliacijas tai butu liux nedirbti thumbup.gif Sekmes tau,o per IVF tikrai reikia ir ramybes ir poilsio,nezinau bet man kazkaip labai kunas to reikalauja.
Cituk,bendrazyge tu mano, oho ziuriu kiek pas tave i starta vaistuku.O as siandein leisiuos 4 Gonalio doze,jau pilvas issiputes bet dar nelabai daug,niekas neduria,neskauda-atrodo kad niekas nevyksta,o jei ir vyksta tai pas mane galvoj,nes kaip galva skauda,toookia migrena turiu ir svaigsta.Darbe vos atidirbu,gryztu namo ir krentu lovon nes nebegaliu visiskai,atrodo jegu ir energijos nulis.Na,o paskui keliuosi einu gaminti valgyt-feeee kaip nekenciu sito uzsiemimo....tada ruosiuosi darbui iki geriausiu atveju 23 val. ir tada vel vos nusliukinu i lova.O sesta vel keliuosi it zombis.Jau laukiu kada galesiu paiilseti.nes ir stimuliacija nuvargino, ir darbe vos speju suktis darbai per galva krenta,o mano vyrui PMS uzejo bet tooooooks kad oi oi oi ,kiek sveikatos dabar jis man irgi sueda.Bet nieko;viena nakti sapnavau labai grazu kudikeli,jauciau jo kvapa,tos svelnutis,lygtais mergyte,negaliu pasakyti tiksliai,bet pabudusi norejau vel uzmigt.Pamenu tik labai zydras akis.
Nuotaikos kaip ir pacios suprantate -nerimo ir laukimo. Labai tikiuosi,kad mes su CItuku,pramusim ta siena,ta kelia pas nestukes visoms senbuvems ir kartu issivesime visas.O ten vel draugiskai plepesime apie pilvukus ir maziukus.Dieve,kad tik viskas butu gerai ir pagaliau,na pagaliau pasisektu mums visoms.
O del tryzniojimo tai manau as irgi Cito vieno nepaliksiu-abi trizniosime.Jau dabar kai perskaiciau kiek vaistuku naudosi-tai pradejau nervintis nes man tik Gonalis ir nieko daugiau neisrase,ima baime.
Pekntadieni vaziiuoju skaiciuoti savo derliaus ,aisku jei Usoniene pasakys kaip treisas pasakydavo kiek foliu,kokio dydzio,kokia gleivine-bet kai zinosiu prisiduosiu.
Ok,mergytes linkiu visoms sekmes dideles,sveikatos,geros nuotaikos,vasariskos silumos-viso ko geriausio-o as pati lekiu dirbti.Buckis-atleiskit kadd taip trumpam ilindau pasilabinti mirksiukas.gif
Atiloja,birzelio 6 bus tirkai laiminga diena ir visai man patinka skaicius sesi,as mokykloj visada zurnale sesta budavau.Irgi pirma kart pradejau stimuliacija 6 diena tad tikiuosi kad sis skaicius man irgi atnes laime kaip ir tau.Laikykites mielosios. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 09, 19:25)
O del tryzniojimo tai manau as irgi Cito vieno nepaliksiu-abi trizniosime.Jau dabar kai perskaiciau kiek vaistuku naudosi-tai pradejau nervintis nes man tik Gonalis ir nieko daugiau neisrase,ima baime.
Pekntadieni vaziiuoju skaiciuoti savo derliaus ,aisku jei Usoniene pasakys kaip treisas pasakydavo kiek foliu,kokio dydzio,kokia gleivine-bet kai zinosiu prisiduosiu.


Del tryzniojimo dviese bus dar linksmiau thumbup.gif

Dabar jau noriu biski griezciau paprasyti arba net pasakyti - pasistenk nesinervuoti, neleisk ir vyro pms tave veikti labai. Tai kas tavo galvoje ir sirdyje labai atsiliepia ir tam ka augini pilvuke. stresas yra didelis musu priesas, blokuojantis labai daug geru pokyciu 4u.gif
Jokiu pojuciu dar ir neturi buti nuo triju duriu, kokia 5, 6 diena jau pradesi brasketi biggrin.gif
Jo vaistu si karta pas mane kaip uz tevyne, bet juk nei vienas is ju negarantuoja sekmes ir kiekvienas is ju tik papildoma nasta naturaliam procesui. Kadangi niekada neturejau snaiguciu tai si karta israse menopura kartu su gonaliu. tau nesirase, nes kokybe tavo embrioniuku buna gera ir turejot snaiguciu. Blokuojancius reikia papildomai leistis, nes toks jau tas mano ilgasis protokolas. o Clexane tai cia jau gorgio isitikinimas, mano ligonines daktaras jo neisrase.

Kaip jau anksciau minejau nepamirsk laikyti pilvuko ir pedu siltai (as pplanuoju netgi specialiai po kokia valanda vakarais pasildyti pilvuka su gumine bonka biggrin.gif ir kojas pamirkyti siltam vandeny. Cia kienieciu ir kitu rytieciu ismanas, kad kraujotaka labai gerina kai silta kojoms ir gimdai. cia grieztai tik iki punkcijos smile.gif

Na Triumantes receptura baltymu kokteiliams manau labai pades drinks_cheers.gif

Laukiam labai penktadienio ziniu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 09 gegužės 2012 - 22:26