Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 05 13, 00:50)
Aiskumelis  ax.gif
Tai kuriam gale visgi trioba  g.gif ?


Trioba musu Telsiu rajone. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 13, 09:40)
Trioba musu Telsiu rajone.  mirksiukas.gif

Yra gabaliukas rolleyes.gif
Jei yra noro, junkis, bendrausim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 05 13, 10:25)
Yra gabaliukas rolleyes.gif
Jei yra noro, junkis, bendrausim  drinks_cheers.gif


Tai, kad labai neatsiklausus isiverziau pas jus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 13, 10:46)
Tai, kad labai neatsiklausus isiverziau pas jus blush2.gif

Viskas ok drinks_cheers.gif . Man tik nepatinka kai kas isdygsta, nei labas, nei viso gero, tik, rekomenduokit santechnika ir prasom dar i az biggrin.gif (ar panasiai)
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 05 12, 20:22)
SYRI, tavo parasas nerealus  lotuliukas.gif  thumbup.gif

ax.gif
QUOTE(Plaukia laivas @ 2012 05 12, 20:48)
... Bet dabar jau svrastom apie 1 auksto. 1- senatvej zadam but sukresusiais senukais ir laiptais nepabegiosm  mirksiukas.gif 2. Vieno auksto nama lengviau apsildyti. 3. Pigiau pastatyti. Kaip manot?

aš visada tik už 1 aukšto (kai tik bus galimybė - ateity bus tik taip), nes tas laipiojimas tai užknisa jau dabar, o kas bus, kai senatvė atsliųkins???

Dėl Jaukurų (naujai narei čia) - o kodėl Jūs iš ten imate? Mūsų santechnikas irgi - jaukurai jaukurai !!! Aš ten gaunu nuolaidas, lal la la !!! Sakau, palauk, kokia to ir to kaina su nuolaida? O kai pasižiūri Anagoj, tai ten ne dešimtimis, o šimtais pigiau gaunasi. Tai pirma santechnikas pasako kainą, kokia jis gauna, o po to jau googlinu, kas siųlo pigiau. Tiesa, buvo keli atvejai, kai Jaukurai buvo geriau, nes kiti tiesiog tos prekės neturėjo, o šiaip taI NIEKUOM NEGALIMA PASITIKĖTI - PASIKLAUSI, PALYGINTI KITUR IR TIK TADA PERKI 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 13 gegužės 2012 - 10:22
Spindulele, bet tikrai, kaip jus taip aklai viska imat is vienos vietos ax.gif ?
Mes kol visko neapsiskambindavom, neissiaiskindavom kainu, tol nepirkdavom ax.gif
Atsakyti
Vaikus statybu metu reikia priziureti, nes jiems viskas idomu biggrin.gif
(foto is interneto)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 13 gegužės 2012 - 11:23
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 05 13, 11:41)
Spindulele, bet tikrai, kaip jus taip aklai viska imat is vienos vietos ax.gif ?
Mes kol visko neapsiskambindavom, neissiaiskindavom kainu, tol nepirkdavom ax.gif


Jei cia man del jaukuru, tai is ten tik paveiksleli paemiau.

O kas del is vienos vietos, kad nelabai kazkaip kitaip iseina. Imam viska paciuose Telsiuose, gaunam nuolaida. Aisku, kad kitka gal rasciau pigiau, bet dar i transportavima atsiremia viskas. Nors, aisku, ziurejaus kiek toj parduotuvej gipsas, kiek vata ar profiliai. Grindiniam sildymui irgi vamzdzius pigiau uzmaciau, tai jau po to dar nuolaida papildomai pritaike.
Aisku, radiatorius kai pirkom, ar jungtukus 2 aukstui, tai jau ne is ten emiau. O ir laidu visokiu dali su elektriku kitur lekem. Visoki metalu reikejo, tai irgi laksciau. Palanges irgi per kitur uzsisakinejau. Apie apdailos medziagas, kokias duris ar plyteles nekalbu. Tikrai nezadu santechnikos, vonios ar kazko panasaus is ten imti. Jau ieskaus kas patinka, kainas ziurineju. Net UK vyro sesuo pvz parsiunte tapetu, grindu, laukiam dar plyteliu. Jau tapetus nupirko miegamajam. Tai vienas galvos skausmas atkrito. doh.gif
Aisku, kad ziuri kur pigiau. Bet zinot, nesuziuresi gi kiekvieno varzto, vamzdzio nesulakstysi. Ir taip tu problemu visokiu islenda eigoj. Tuo labiau, kad vienas turi rupintis viskuom.
Jau i pabaiga eina tas bendradarbiavimas su ta parduotuve, nes jau nuspakliuota viskas, tai...

Atsakyti
Spindulele, buvau ne taip supratus, galvojau viskas imama is vienos vietos kainom nesidomint.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 05 13, 12:35)
Spindulele, buvau ne taip supratus, galvojau viskas imama is vienos vietos kainom nesidomint.


Domiuosiu, domiuosiu lotuliukas.gif Kiek as jau suspeju suziureti blush2.gif

Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(salamandra07 @ 2012 05 13, 00:47)
Paprasykit seimininku detalaus plano ir kuo greiciau.

Tu teisi... g.gif Padavem renkpinigius, nepaziureje visu dokumentu. Visas rajonas jau apstatytas, tai pasirode kad su statybom problemu neturetu buti.
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 05 13, 13:23)
Vaikus statybu metu reikia priziureti, nes jiems viskas idomu  biggrin.gif

lotuliukas.gif Na, mums taip buna virtuveje su kokiu istirpintu sokoladu, ar tesla. Bet cia dazai!!!!!..... blink.gif lotuliukas.gif
Merginos, as zadu nusisamdyti kokia statybu bendrove, kuri pastatys nama nuo A iki Z. Ar as cia isisvajojau, ar tai realu?
Atsakyti
QUOTE(Plaukia laivas @ 2012 05 13, 12:54)
Sveikos,

Tu teisi...  g.gif Padavem renkpinigius, nepaziureje visu dokumentu. Visas rajonas jau apstatytas, tai pasirode kad su statybom problemu neturetu buti.

lotuliukas.gif  Na, mums taip buna virtuveje su kokiu istirpintu sokoladu, ar tesla. Bet cia dazai!!!!!.....  blink.gif  lotuliukas.gif
Merginos, as zadu nusisamdyti kokia statybu bendrove, kuri pastatys nama nuo A iki Z. Ar as cia isisvajojau, ar tai realu?

aisku, kad realu, jog tau pastatys nama kokia bendrove, norinciu bus daug.. jei pinigai neriboja , tai super, nes kaina isaugs tikrai kaip minimum apie 20%...
Atsakyti