QUOTE(kristal @ 2012 08 31, 07:16)
Nusipirkite metalini garaza, jis tikrai ne karve kainuoja, o pasideti daiktus,kuriu statyboms reikia galima drasiai. pasibaigus statyboms, garaza i metalo lauza priduodat arba kitiems statytojams parduodat.
Tai kad statybinių medžiagų turiai labai dažanai keleriopai viršija garažo talpą. Nors smulkesniems daiktams, įrankiams, medžiagoms pasidėti tai tikrai geras sprendimas.
Papildyta:
QUOTE(kristal @ 2012 08 30, 13:45)
Tame ir reikalas, kad neesam visai zali ir jau daugybe tasku esame apgalvoje, nusiziureje, is patirties,... Vyras apgalvojes visus vartu, signalizacijos, garso koloneliu ir t.t. taskus, o as irgi jau permasciau vidaus ir lauko, laiptu zonos apsvietima, rozeciu skaiciu ir vietas, ir Kaledu eglutes apsvietima,..... kadangi jau ruosiant namo projekta zinojau kas ir kur tures stoveti.
Todel mastom ar dar reiketu viska paderinti su sio reikalo zinovais ar uztektu su gerais elektrikais pasitarti
Kazkaip nesinoretu moketi nenormalius pinigus uz pora nauju ideju. Aisku, jei kas duotu kontakteli koki, kad nebrangiai pakonsultuotu, visai mielai tuo gal ir pasinaudotume
Man irgi aktualus klausimas. Šeip tai gerai būtų kur nors internete žvilgtelėti į įvairius pavyzdžius. Pagal juos būtų ženkliai lengviau pasirinkti kas tau asmeniškai aktualu. Gal kas turi pavyzdžių ir gali jais pasidalinti?
QUOTE
Namo isores pilna vizualizacija turime, bet spalvas rizikuosiu keisti kiek, o viduje darome pakeitimus pagal fakta, jei matome kad nesamone kazkur gaunais.
Aš tai parsisiunčiau
Google SketchUp programą, pasidariau su ja savo namo maketą ir ant jo labai nesunkiai galima dėlioti įvairias spalvas, ar tekstūras. Tikrai patogus dalykas, tik pradžiai reikia kelias video pamokėles pažiūrėti, kad pradėti dirbti.