Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės, pirktos iš grupinių apsipirkimų svetainių

Pradejau ziureti kas parduoda preke, neperku niekada jeigu kazkas pagal patenta pardavineja, pavarde ir t.t. .... nes kiek teko susidurti tai visiska slamsta bando prastumti.... perku girdetu ir zinomu firmu, jeigu nezinoma pasidomiu..... pvz bohemia, higeja ir pan. nesenai pirkome badmintona, patiems juokingai susirode musu pirkinys nes mes jo ne nezaidziame, siaip..... o gavosi kad per atostogas nei viena diena nepraejo be badmintono, superinis zaidimas, kokybiskas.... viena karta ziurejau firma kazkokia negirdeta paklodes su guma aprdavineja buvo viena kaina dabar tik tiek...... o tos firmos internetiniam psl ta pati zemesne kaina ta pati paklode... o tos aukstesnes kainos net ner niekur.....
Atsakyti
ar verta sita antklode pirkti?

http://grupinis.lt/p...antklode-merino
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2012 08 19, 14:46)

neverta, nes merinosis š... greit susivelia ir šiaip schmoll.gif

Turiu patalynę iš kupranugario nepalyginsi
Atsakyti
Sveiki,
na gal aš siek tiek ne i tema, bet gal kam teko su tuom susidurti.. g.gif
nusipirkau preke is grupinio.lt, apmokejau uz ja ir laukiu kol pareis kodas i el.pasta... ziuriu nepareina, supratau kad irasiau klaidinga el pasta (nuo zioplumo vaistu ner) doh.gif rasiau ir pardavejui, kad tokia ir tokia pavarde preke apmoketa, tik el.pasta neteisingai parasiau..
kaip manote, ar prekę as gausiu? ar kupono koda man dar atsius? ar jo nereikes, ir uzteks tik parasyti adresa?
Atsakyti
QUOTE(Rugio_gele @ 2012 08 19, 22:06)
Sveiki,
na gal aš siek tiek ne i tema, bet gal kam teko su tuom susidurti..  g.gif
nusipirkau preke is grupinio.lt, apmokejau uz ja ir laukiu kol pareis kodas i el.pasta... ziuriu nepareina, supratau kad irasiau klaidinga el pasta (nuo zioplumo vaistu ner) doh.gif rasiau ir pardavejui, kad tokia ir tokia pavarde preke apmoketa, tik el.pasta neteisingai parasiau..
kaip manote, ar prekę as gausiu? ar kupono koda man dar atsius? ar jo nereikes, ir uzteks tik parasyti adresa?


o ką jie atsakė?
Atsakyti
o prisijunge prie savo accounto grupiniam, nerodo nepanaudoto kupono? siaip pas mane, visi kuponai ten issaugoti, kurie panaudoti, kurie nepanaudoti irgi dar raso, juos atsidarius ir matau visus kodus 4u.gif
Atsakyti
na, atsakymo dar jokio negavau...
prisijungus, rodo, kad nepanaudoti jokie kuponai..., bet nuo saskaitos litai tai nurasyti. as is kart pirkau, nedejau i krepseli, gal todel ir nerodo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugio_gele @ 2012 08 19, 22:16)
prisijungus, rodo, kad nepanaudoti jokie kuponai..., bet nuo saskaitos litai tai nurasyti. as is kart pirkau, nedejau i krepseli, gal todel ir nerodo... g.gif
Kur Jūs jungiatės?
Reikia registruotis https://grupinis.lt/register
po to prisijungti https://grupinis.lt/login
Paprastai perkant ir nurodant el.p. adresą ta registracija įvyksta automatiškai.

Jums reikia rašyti/skambinti tiesiogiai pardavėjui, iš kurio pirkote prekę ir aiškintis. Bent jau pinigus turėtumėt atgauti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 08 19, 18:12)
neverta, nes merinosis š... greit susivelia ir šiaip  schmoll.gif

Turiu patalynę iš kupranugario nepalyginsi



Turiu merinoso is Flokati. Pirkau per akcija. Kol kas niekas nenusivele. smile.gif

QUOTE(Rugio_gele @ 2012 08 19, 22:06)
Sveiki,
na gal aš siek tiek ne i tema, bet gal kam teko su tuom susidurti..  g.gif
nusipirkau preke is grupinio.lt, apmokejau uz ja ir laukiu kol pareis kodas i el.pasta... ziuriu nepareina, supratau kad irasiau klaidinga el pasta (nuo zioplumo vaistu ner) doh.gif rasiau ir pardavejui, kad tokia ir tokia pavarde preke apmoketa, tik el.pasta neteisingai parasiau..
kaip manote, ar prekę as gausiu? ar kupono koda man dar atsius? ar jo nereikes, ir uzteks tik parasyti adresa?


Man taip buvo. Paprase pavedima atsiusti bankini. Atsiunciau, atsiunte ir kupona.
Nepergyvenk. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugio_gele @ 2012 08 19, 22:06)
Sveiki,
na gal aš siek tiek ne i tema, bet gal kam teko su tuom susidurti..  g.gif
nusipirkau preke is grupinio.lt, apmokejau uz ja ir laukiu kol pareis kodas i el.pasta... ziuriu nepareina, supratau kad irasiau klaidinga el pasta (nuo zioplumo vaistu ner) doh.gif rasiau ir pardavejui, kad tokia ir tokia pavarde preke apmoketa, tik el.pasta neteisingai parasiau..
kaip manote, ar prekę as gausiu? ar kupono koda man dar atsius? ar jo nereikes, ir uzteks tik parasyti adresa?


Aš manau, kad atsiųs Jums kodą į tikrąjį el. paštą, nebent kas nors naudojasi tuo el. paštu, kurį įvedėt kaip klaidingą. Man taip buvo, tik ne su grupinis.lt portalu, o su kitu. Įvedžiau neteisingą el.paštą. Kitą dieną parašiau laišką, kad suklydau. Man labai maloniai atrašė, kad jiems kodas sugrįžo atgal, mat toks el. paštas neegzistavo ir persiuntė kodą į mano tikrąjį. Manau, kad ir Jums taip turėtų būti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Jums labai, kad pasidalinote informacija, kadangi su tokia klaida neteko man susidurti. pardavejui parasiau, gavau atsakyma, kad reikia kreiptis tik i portala, nes jie tik tiekejai...tikiuosi, kad gausiu kodą, nes kreipiausi pagalbos į grupinio portalą.
o bėda, ta, kad grupinis preke leido pirkti, nors ir nebuni prisiregistravęs ju portale, nes kitaip man butu rode, kad turiu kuponą.
Atsakyti
QUOTE(Rugio_gele @ 2012 08 19, 23:08)
Ačiū Jums labai, kad pasidalinote informacija, kadangi su tokia klaida neteko man susidurti. pardavejui parasiau, gavau atsakyma, kad reikia kreiptis tik i portala, nes jie tik tiekejai...tikiuosi, kad gausiu kodą, nes kreipiausi pagalbos į grupinio portalą.
o bėda, ta, kad grupinis preke leido pirkti, nors ir nebuni prisiregistravęs ju portale, nes kitaip man butu rode, kad turiu kuponą.


Reikia iš karto rašyti portalo administracijai, nes jie paskirsto kodus, o ne prekės tiekėjai. Parašykit paskui kaip Jums sekėsi. Jeigu rašėt vakar ar penktadienį popiet, tai natūralu, kad dar negavot atsakymo, nes nemanau, kad savaitgalį jie dirba. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti