Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 119 tema

Lanarte ''Magnolia'',linas ,dmc siulai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 06 19, 14:10)


pritariu visom merginom,eina sau,kaip butu gaila ideto darbo

QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 19, 16:16)
cia pirmas is triju ,arba keturiu, dar galvoju  mastau.gif noriu juos bendrai sujungti ax.gif dizainas SODA (indonezu)  ax.gif


koks skanutis wub.gif

QUOTE(lauramedis @ 2012 06 19, 17:20)


zveris labai graziai ziurisi iremintas thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 19, 18:11)


svelnu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dekui smile.gif
Ant lino dar neteko siuvineti, Uodegyte, ar sunkiau nei ant Aidos? Kryziukas = viena gijele? Labai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 19, 19:16)
cia pirmas is triju ,arba keturiu, dar galvoju  mastau.gif noriu juos bendrai sujungti ax.gif dizainas SODA (indonezu)  ax.gif


Net apetitas sukilo thumbup.gif O magnolija labai švelni wub.gif

QUOTE(lauramedis @ 2012 06 19, 20:20)
Na, atnesu jums savo zveri smile.gif Realiai siek tiek tamsesnis.


Puikiai įrėminta thumbup.gif



O dėl to piešto paveikslo- aš tokiam bijočiau ryžtis, o kas jei bloga schema?
Atsakyti
aciu merginos 4u.gif jos mano mylimiausios geles wub.gif

lauramedi patogiau ant lino,smulkesni ,grazesni kryziukai.aida tai siurksti buna kol ja istampai.tik man ant smulkaus lino nervina siulu pritvirtinimas,nera uz ko uzgriebti.ant lino siuvineju 2 gijom smile.gif
Atsakyti
Uodegyte, kaip grazu, svelnu, trapu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 19, 21:33)
ant lino siuvineju 2 gijom  smile.gif


Kad siuvinejimo siulu 2 gijos supratau, o pacio lino kaip langeli skaiciuoji? 1x1 ar 2x2 medziagos gijos?
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 06 20, 08:08)
Kad siuvinejimo siulu 2 gijos supratau, o pacio lino kaip langeli skaiciuoji? 1x1 ar 2x2 medziagos gijos?

taip smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Negirsiu as kitu darbu, nes ir taip aisku, kad visi nuostabus ir is karto rodausi savo naujausia.
http://images51.fotk...078245/4-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniuu3: 20 birželio 2012 - 07:44
QUOTE(lauramedis @ 2012 06 19, 19:20)
Labai grazios Doviem geles, kad tik schema butu kokybiska. Tik jau prasom plana greiciau ivykdyti, mes 5 metus neislauksim smile.gif

greiciau nelabai iseitu blush2.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 06 19, 19:25)
neee  sad.gif sita nesinaudok,ja dariausi vaiko nuotrauka.netikusi programa.viena forumiete taipat ja nusivyle.siulau originalia pattern maker,bet kaip sakau paciai daryti neverta,reikia ismokti ja naudotis,o ne tik perleist per programa.nuotrauka reikia atidirbti,pasalinti nereikalingus kryziukus,suderinti spalvas ir t.t. nezinau ju terminu.

o tai kas tada moka dirbti su ta programa? kaip pasidaryti ta schema kokybiska? dabar pagal bendra vaizda atrodo gerai turetu buti ta schema bet velniai zino kaip butu kai issiuvineciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2012 06 20, 10:50)
greiciau nelabai iseitu blush2.gif
o tai kas tada moka dirbti su ta programa? kaip pasidaryti ta schema kokybiska? dabar pagal bendra vaizda atrodo gerai turetu buti ta schema bet velniai zino kaip butu kai issiuvineciau verysad.gif

taip tik atrodo,man taipat rodes kad gerai bus.o kas moka tas uz dyka nedarys ax.gif yra video kaip daryti,bet vien rusu arba anglu pamokeles.


agniuu3 puikiai iremintas ir grazus darbelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 birželio 2012 - 09:26
Sveikos siuvinetojos seniai jau pas jus besilankiau. Man reikia jusu pagalbos siand gavau uzsakyma issiuvineti zodzius taciau salia ju man reikia issiuvineti bucki, gal kas schema zinote kur rasti???? Aciu
Atsakyti