Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų žurnaliukai

laba,
vas vis dar Jus pakankinsiu.smile.gif man spaustuvej sake, kad jei noriu, kad supjaustytu saldainiu popieriukas ir sampano etiketes, reikia kazka uzdet as apvedziot....smile.gif gal glait paaiskinti ka? 4u.gif buciau dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vile201 @ 2012 05 21, 14:06)
laba,
vas vis dar Jus pakankinsiu.smile.gif man spaustuvej sake, kad jei noriu, kad supjaustytu saldainiu popieriukas ir sampano etiketes, reikia kazka uzdet as apvedziot....smile.gif gal glait paaiskinti ka? 4u.gif  buciau dekinga. 4u.gif


Laba mamukai,

reikia uzdeti kropsus ( spaustuves zargonu ) arba vadinamasias uzlaidas. Reikia 2-3mm nuo visu krastiniu. Jos reikalingos tam jog pjaunant neliktu parasciu baltu, nes skaitmenine pati spauda gali sokineti 3mm paklaida. Bet man labai keista kad spaustuve paprase tokio dalyko, nes patys deliodami lape uzsideda zymenis pagal kuriuos veliau pjaus spauda.
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

gal, kurios iš jūsų, esate užsisakinėję krikštukus pas dizainerį (ę), man įdomu kokia būtų maketo kaina, krikštuko + saldainio pvz? smile.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, gal kurigali imesti berniukui skirta krikstuka, PNGformatu ( atrodo taip parasiau smile.gif ) , kad tiktu persidaryti worde.
ACIU Sandrai ji buvo atsiuntus Krikstukes ziurnaliuka, jau pakrikstojom mergyte ir pasinaudojom, jos maketu smile.gif,
Dabar reikia krikstyti berniuka, taigi viliuosi gal kas vel pasidalins savo dabeliais, Juks jus supermamytes mielosios,padekit !
Man taip graziau , kaip buna jusu padaryti su PS, o as jau worde susidelioju kas kaip,nes jei worddaryt tai labai toks minimalus buna sad.gif gaila,kadpati nemoku dirbti su ta programa, pasidaryciaupati,betman ten tamsus miskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringiuks: 04 birželio 2012 - 09:47
QUOTE(neringiuks @ 2012 06 04, 09:46)
nes jei worddaryt tai labai toks  minimalus buna sad.gif gaila,kadpati nemoku dirbti su ta programa, pasidaryciaupati,betman ten tamsus miskas.

Aš tai irgi worde pati darau krikštuką, tai visai neblogai gaunasi ax.gif Nėra jau toks visai minimalus. Tuos pačius png paveikslėlius įkeliu ir liuks gaunasi thumbup.gif Pabandyk worde pasidaryti, pamatysi, kad visai šauniai gaunasi. Dar beto, jei sakai, kad kažkuri mamytė tau jau yra siuntusi vieną maketą, tai tu jį persidaryk ir bus berniukui. Juk esmė ta pati išlieka, koks skirtumas, ar mergaitei, ar berniukui. Vardus pakeisk, kelis paveiksliukus pakeisk ir bus kaip naujas g.gif
Atsakyti
ne mansiunte o buvo i foruma patalpinta egaliu as padaryto teksto keisti,nes ten jau sumaketuota Pvz.. Krikstuke", as tik kaip isikeliu i worda galiu uzdeti nt virsaus , betteikto negaliu ,nessuPS tenpadaryta g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringiuks @ 2012 06 04, 13:01)
ne mansiunte o buvo i foruma patalpinta egaliu as padaryto teksto keisti,nes ten jau sumaketuota Pvz.. Krikstuke", as tik kaip isikeliu i worda galiu uzdeti nt virsaus , betteikto negaliu ,nessuPS tenpadaryta  g.gif



ČIA yra keletas lankstinukų maketų, tai galvoju gal pasinaudosite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SDG @ 2012 06 04, 16:05)
ČIA yra keletas lankstinukų maketų, tai galvoju gal pasinaudosite  mirksiukas.gif

NEGALIU PARSISIUSTI RASO KAD NER TOKIO FAILO, NORS PRISIREGISTRAVAU VISKKAS OK, BET NEISEINANESUPRANTU doh.gif , RADAU TEN 5PSL, MAKETA IS 7 LAPU ,BET KAIP JUOS GAUTI?
Atsakyti
Tai tuomet su wordu kurkite laikraštuką. Tikrai visai neblogai gaunasi. Lenagold puslapyje susiraskite dauuuug png formato paveiksliukų ir pirmyn į darbą wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu paklausti, o ant kokio popieriaus geriau spausdinti saldainiuku popieriukus ir kokiems saldainiams jie labiau tinka? aciu blush2.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes gal galit pagelbet man nes einu is proto doh.gif liepos 21diena mano mazylio krikstynos bigsmile.gif noriu padaryti laikrastuka g.gif skaiciau daug temu apie krikstuka kaip ji pasidaryti bet nzn nuo ko pradeti doh.gif bandziau daryti wordu,bet man ten nesiseka noriu ikelt i lapa kelis paveikslelius bet viena ikeli kito neina na zodziu doh.gif per kokia programa darot? turiu ir PhotoScape bet ten tik galiu uzrasyt ar papuosima koki padaryti g.gif padekit prasau man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2012 06 04, 19:35)
Sveikos,

noriu paklausti, o ant kokio popieriaus geriau spausdinti saldainiuku popieriukus ir kokiems saldainiams jie labiau tinka? aciu blush2.gif  blush2.gif  4u.gif  4u.gif



Aš asmeniškai visada spausdinu ant 130 storio blizgaus kreidinio popieriaus. Labai gražiai gaunasi, blizgus ir tvirtas popierius. O popieriukai labiausia tinka vafliniams saldainiams, nors savo vaiko krikštynoms esu vyniojusi įvairius saldainius (griliažinius, Miglė ir t.t.), tik tada pagal saldainį reikia popieriukus pamažinti rolleyes.gif rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(1986mama @ 2012 06 05, 10:53)
per kokia programa darot?  g.gif padekit prasau man blush2.gif



Aš viską darau su PS, bet mergaitos kitos daro su wordu ir sako puikiai pavyksta mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti