Įkraunama...
Įkraunama...

Kovinukai, 51 tema

tai saunu, cia del darzelio, o mes su nekantrumu ir baime laukiam kitos savaites, pradesim eit i darza
Atsakyti
Mantas jau trečią dieną lanko darželį, o aš antra savaitė jau darbuojuos. Savaitėlę auklytė su visais trimis pabuvo, o šią savaitę vyras pasiėmė savaitę atostogų mažiuką prie darželio pratint.

Negaliu sakyti, kad didelė tragedija mažiui yra darželis, ir kažkiek paverkia, ir užsižaidžia, ir palieka tėtis po pusdienį (nuo rytojaus bandys pietų migdyt), bet negaliu sakyt kad labai ten būti veržias - vis tik namuose jam buvo labai gera. Broliai visą vasarą buvo šalia, ir tėveliai kartu, o ir kaimynų vaikų tiek, kad vaikų darželį kieme galėjau atidaryt lotuliukas.gif

Bet nori nenori viskas keičiasi, o ir linksmiau jam, nes su Ryčiu į tą patį darželį eina - kartu tėtis nuveža, Rytį į grupę palydi, lauke žaidimų aikštelėj susitinka, tai didelės tragedijos ir nėr. Iš kitos pusės dar linksmumas galbūt laukia po kokios savaitėlės, kai naujumo efektas išblės, nauji vaikai ir nauji žaislai taps įprasti - dažnai tada mažiukai pririmena kaip namuose pasilikt nori biggrin.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

Del ugio ir svorio, kazkas cia domejos, mes 1 metras ir 15 kg 4u.gif

Del darzelio...net neturiu ka sakyt. Labai blogai pratinas , siandien atlpesiau nuo saves, vaziuojam namo, vaziuojam namo, nenori net batuku autis, striukes rengtis, nenoriu mama, nenoriu, visi vaikai rekia Mama mama, verkia, tas irgi..atplesiau nuo saves plystancia sirdim. Ryt jau bandysiu palikt ir pietums, ka daryt, man jau kita sav. i darba doh.gif Auklytes 2, pakaitines, geros tikrai, bet pakol pripras..paskui dar stresas kai manes nebus, kai tetis ves, kai as isvaziuosiu. Nu zodziu, sirdis plysta, ka daryt, neparodau vaikui, bet kelios mamos per duris asarojancios islekem doh.gif. Vakar nieko nevalge per pietus, luzo bevezant namo, akys visos raudonos. Siandien eisiu pasimt, kai pietus pavalgys, ka daryt, reks nereks, paliksiu ir viskas ryt doh.gif ir kalbejau, pasakojau, kd leles, kad darzelis, kad lyg ir viskas ok, bet kaip bus toliau, matysim.
SEkmes visoms , kas vedat savo pipirus i darzus kuo dideliausios 4u.gif
O siaip Lukas musu spalvas visas skiria, iki 3 suskaiciuoja biggrin.gif guvus ir greitas, viskuo domisi.Daug kalba lietuviskai biggrin.gif grupej tik keli vaikai, kurie raiskiai klba, taip grupe didele, 21 vaikas uzrasytas, nzn tik ar visi lankys, bet vakar ju buvo 16, per daug tokiu pypliuku vienai auklytei doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Maniske siandien irgi jau 4 diena darzelyje smile.gif. Tik dar iki pietu sia savaite buna - labai daug verkianciu vaikuciu, sunkiai besipratinanciu, tai paprase kas gali dar po pusdieni palikineti. O nuo pirmadienio jau pasiliks visai dienai.
Visai gerai sekasi thumbup.gif . Po pirmu 2 dienu aukletoja sake, kad auksinis savarankiskas vaikas. Tokie 2 grupej, o visi kiti paasaroja. Goda tik atejus pora minuciu pasisparde, kad nenori eiti, bet paskui uzsizaide, as pabegau. Pamate, kad nera manes... nu ir nereikia irnesakyk.gif -nuejo toliau zaist be asareles. Atejus pasiimti vel prasidejo: nenori persiaut batu, nenori megztinio rengtis... doh.gif Antra diena viskas idealu. Pati valgo, kelnes maunasi, batus aunasi, rengtis bando. Trecia diena nenorejo nusirengt atejus (su batais grupej but norejo doh.gif ), tai palikau aukletojai nurengt. Leidosi, viskas ciki. Siandien per kiema darzelio jau nesiau, nes nenori sake pas leliu, gatava krist ant zemes. Verke. Atejus idaviau aukletojai verkiancia saltais nervais, kad nusirengtu pacios ir uzdariau duris. lotuliukas.gif Kaip mygtuka buciau paspaudus - tyla iskart. Paskui nuvedus Ryti eidama pro jos grupes langus jau maciau manksta bande daryti su aukletoja smile.gif.
Isvada: issidirbineja su manim ne tas zodis kaip doh.gif . O tik dingstu is akiu - viskas stoja i vietas.
Grupeje dviese su kita mergaite tokios dideles (paal ugi), o visi kiti maziukai kleckiukai atrodo. nemazai su pampersais. Bet amziaus nezinau dar kitu.
Zodziu, viskas normaliai bus.
Sekmes visiems kitiems besipratinantiems 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Nu ir didziulis , Shliopke, tavo bachuriuks, mano Ainis metras plius 10 cm tongue.gif
O mazyte mano 87 cm ir 12 kg, kolkas galiu su nesiokle padeti, bet ir tai sunku darosi po 2 km biggrin.gif
Pas mus viskas puikiai, dziaugiames gyvenimu kaime ir nenoriai vaziuojam i miesta reikalu cool.gif
Sveikinu visus su nauju gyvenimo etapu - darzeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2012 09 06, 14:00)
Sveiki 4u.gif
Nu ir didziulis , Shliopke, tavo bachuriuks, mano Ainis metras plius 10 cm tongue.gif
O mazyte mano 87 cm ir 12 kg, kolkas galiu su nesiokle padeti, bet ir tai sunku darosi po 2 km biggrin.gif
Pas mus viskas puikiai, dziaugiames gyvenimu kaime ir nenoriai vaziuojam i miesta reikalu cool.gif
Sveikinu visus su nauju gyvenimo etapu - darzeliu 4u.gif

lotuliukas.gif
Upsss, Shliopke, nedemesinga as esu doh.gif
Atsakyti
Mantas jau ketvirta diena darželyje ir viskas, tfu, tfu, tfu kol kas gerai - kiek paverkšlena kol tėtis išeina ir tada jau bėga žaist pas vaikus. Šiandien pirmą kartą darželyje ir miegojo - auklėtojos sakė, kad iš pradžių nenorėjo, bet po to sutiko eit pasėdėt ant lovytės su savo žaisliuku (nešasi mėgstamiausią iš namų), o pasėdėjęs greit ir griuvo miegot biggrin.gif

Gerai, kad kol kas grupę lanko šeši vaikai, tai kai jų nedaug dėmėsio netrūksta, o kai susirinks daugiau, tai jau ir apsipratęs maniškis bus.

Jau pampio nebereikia - avarijos pasitaiko laaaabai retai užsižaidus biggrin.gif

Linksmiausia, kad tėtis pimiausia ateina pasiimti Manto, o tada kartu eina pasiimt į kitą grupę Ryčio. Tai sakė Mantas labai greit ir garsiai komanduoja broliui kuo greičiau rengtis ir eit į mašiną lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamos

Kazkada seniai seniai truputuka bendravau su jumis, nes turiu kovinuka kaip ir jus. Bet retai pavyksta pasisakyti, esu daugiau skaitytoja, tai niekaip neisiliejau i jusu gretas, bet dabar pribrendo reikalas blush2.gif lotuliukas.gif tai bandysiu but ne tik skaitytoja, bet kartais ir rasytoja. Ar priimsit siela paklydele? mirksiukas.gif
Kalbate apie darzeli, tai ir maniskis jau pradejo lankyti. Pirma diena buvome kartu, tai viskas ok. Kita diena palikau porai valandu viena, tai i grupe nuejo be jokiu problemu - buckis mamai ir ate. O po keliu minuciu kai pamate, kad manes nera, tai jis apsisuko ir pro duris. Aukletoja jau tik kolidoriuje pasivijo. Va tada ir prasidejo linksmybes. sad.gif Jis pas mane uzsispyres, jei nenori eiti, vadinasi nenori, tai aukletoja sake, kad ilgai asarojo, bet po poros valandu atejau, tai vaikas kaip niekur nieko duksta su kitais vaikasi ir atrodo, kad mamos ir nereiketu. Ziuresim, kaip sekancias dieneles seksis....
musiskis 97 cm ugio ir 15 kg. svorio. mirksiukas.gif

O dabar del to reikalo : lotuliukas.gif
Turiu 1 bilieta i raganiukes teatra rugsejo 16d. Spektaklis" Mazojo dinozauriuko istorija".
Gal yra mamyciu, kurios nori savo vaikuti nuvesti? Vaikai iki 3 m. Ileidz. Nemokamai.Bilieto kaina 15 lt. , dar bus galimybe is sio spektaklio muzikini kompakta isirasyti. Cia veiksmas Vilniuje Fabijoniskese.
(Bent jau maniskiui spektakliai labai patinka, galetu kasdien eiti, gal atsirastu norinciu prisijungti mirksiukas.gif )
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

mano ziogas dabar apie 90 ugio ir 12,5 kg svorio. Kauliukus galima suskaiciuot doh.gif Nu bet gydytoja sako, kad su svoriu dar i zemiausias normos ribas pataikom, be to ir tetis - kaulu rinkinys, svorio nuo praejusios vasaros pridejo 2,5 kg, tai viskas ok thumbup.gif
Be pampiu jau nuo pavasario diena gyvenam, kazkada liepa pamirsau i sodyba vaziuodama pampiu pasiimti, tai ir nakti nebedejom, sausas ismiegojo, tai nuo to laiko ir nakciai nebereikia.
Kalba raiskiai, svepluoja dar zinoma, ilgesniu zodziu skiemenis vietom sukeicia, kai kur pats prikuria, bet susikalbeti imanoma. Jau istorijas pasakoja pakankamai risliai, tik kad tu istoriju pats prisigalvoja doh.gif Paklausiu, ka lauke veike, tai tokiu dayku suzinau doh.gif lotuliukas.gif

Paskutiniai topai: "nugarosis" (raganosis), "gemamotas" (begemotas) ir "varsketas, pingivas ir lonis" (cia juru muziejuje praplete savo vandens faunos zinias lotuliukas.gif ).

I darzeli siemet nevedu, dar su seneliais namuose lepinsis.
Kam sunku pratintis i darzeli, tai ir is savo patirties (mano vyresnioji sunkiai iprato), ir is kitu patarimu zinau, kad maziau triuksmo ir asaru una, kai veda ne mamos, o teciai, seneliai, tai jeigu yra tokia galimybe, pameginkit wink.gif

Shliopke, sekmes naujame darbe 4u.gif
Man kazkaip vis nutinka po dekretiniu grizti i kokius pokycius ar pertvarkymus, tai ir atsakomybes naujos, ir tvarkos naujos - jauciuosi kaip i nauja darba grizusi.
mumrikui ir kitoms pedagogems paveluotas 4u.gif su rugsejo 1.
Atsakyti
Sveikutes,

Seniai bebuvau cia, bet jau, kad prakalbot apie darzelius, tai manoji kovinuke nuo rytojaus prades lankyt, ziuresim kaip mums cia seksis, nes dabar tai milijonus kartu per diena klausia kada eisim i darzeli doh.gif lotuliukas.gif Musiskes ugis 102cm. o svoris 14,4kg.

Ir dar didziausi sveikinimai Eglu ir Dolphine su atzaleliu gimimu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

kaip laikotes? dziaugiates graziu rudeniu? kaip grybai? kaip vaikai? biggrin.gif

Mano mazgis vat praejusi antradieni isitaise pirma randa - prasikirto smakra pargriuves ant laiptu laiptineje doh.gif 4 siules doh.gif Ryt eisim siulu traukt.

Na, ir kas dar is naujienu, tai isigijome 2 degu peliukus. Tai dabar galima sakyti daugiavaike mama tapau cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labs 4u.gif
Makso nieks nepralenks lotuliukas.gif 103 cm ir 19 kg doh.gif
Atsakyti