Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

man ta katė su cukrum wub.gif Labai myliu kates, mano mėlynos, rusiškos.


O šiaip tai nekreipiant dėmesio į autorių ir spaudą kur tai išsakyta, mums labai aktualus ir svarbus klausimynas. Kaip va Germinė kad turėjo konfliktą su ta ciocia.
http://www.komentaras.lt/?p=18452
Bet kokiu atveju klausimai profesionalūs ir daug dalykų išdėstyta- kas galima kas ne. Čia kai nori daug susitikimų organizuoti su močiutėm, biotėveliais, dar kažko nori. Neatstoja. Savas teise globėjams žinoti labai ir labai verta.
Atsakyti
Alfija - kai kas. pvz - 5 metrų atstumas ir policijos pasirinkimas - apskritai skamba juokingai.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 05 07, 21:30)
Alfija - kai kas. pvz - 5 metrų atstumas ir policijos pasirinkimas - apskritai skamba juokingai.


tu atsiek viską nuo Venckienės. Ir nuo Stankūnaitės. Pvz. kai aš pagalvoju jei taip kada nors iš kur nors ta bio mažiaus atsirastų. Tai žinai norėčiau irgi, kad nuo vaiko per tam tikrą atstumą laikytųsi. Ne kad vaiką čiupinėtų, nes net neįsivaizduoju kokiu ligų kratiniu gali apdovanoti.
Lygiai to pačio norėčiau iš bomžų delegacijos. Žiūriu grynai iš savo praktinės, savanaudinės pusės. Na ir vaiko pusės taip pat.
Atsakyti
matai, jeigu imtų - tai ir pasiimtų - užkrėstų viskuo, kuo serga patys.
o susitikimus apskritai nemanau, kad namuose organizauoja kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 05 07, 21:50)
matai, jeigu imtų - tai ir pasiimtų - užkrėstų viskuo, kuo serga patys.
o susitikimus apskritai nemanau, kad namuose organizauoja kas doh.gif


Manau kad patys susiorganizuoja. Va pas Germinę močiutė Pupos su dėde ėmė ir atsigrūdo. Ir tupi paskui vaikas po lova. Bijo.
Bomžams savo vaikų nei vieno neatiduočiau. Ir kitiems asocialams. Kad nė karto neauginę vaiko, ir net mėnesį kaip negeriantys bandytų eksperimentą- geri tėvai. Ačiū, nereikia.
Atsakyti
bet manau kad prieš tai vistiek buvo kažkokie derinimai su Germine.
mėnesį negeriantys ir neturėtų šanso susigrąžinti, ten gi savi kriterijai susigrąžinant.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 05 07, 22:02)
Manau kad patys susiorganizuoja. Va pas Germinę močiutė Pupos su dėde ėmė ir atsigrūdo. Ir tupi paskui vaikas po lova. Bijo.

Mdas, atsirado mat "zdraste, ja vaša tiotia"
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 05 07, 22:06)

mėnesį negeriantys ir neturėtų šanso susigrąžinti, ten gi savi kriterijai  susigrąžinant.


Karusia, nežinočiau tokių atvejų- nesakyčiau. vilniuje gal sunkiau, bet mažame miestelyje kaip dabar yra. Kas nors parašė į vietinę spaudą- o ten VTAT nežiūri, ten tėvai geria, vaikus kankina- nulekia vaikus paima. Kokia pijokė kokiam psiaudo žurnalistui pasako- o mano vaikus atėmė, aš ten negeriu dar kažko nedarau- trynkt vaikus atidavė. Gi rajone visi saugo savo kėdes, kurios ir taip pagal partinę priklausomybę padalintos. Žinau ne vieną šeimą- kuriai tai gražina, tai atima tuos vaikus.

Pas mus va ant kiemo kaip grybas po lietaus per išeigines atsirado globotinis dar vienas. Mūsų vaikų amžiaus. Su akmenim pasišvaistė. Gyvena pasgiminaičius. Tarnybos įtikino paimt ba giminaitis. Šiandien ant kiemo karaullllllllll. Vaiko likę giminaičiai prisistatė.
Papildyta:
QUOTE(jurgaite @ 2012 05 07, 22:19)
Mdas, atsirado mat "zdraste, ja vaša tiotia"


jei va taip rimtai ir nuosekliai išdėstyti pati negalėčiau. Tektų mokamai ir pas advokatą. Dabar žinau, kokius aš tuos klausimus ir reikalavimus galiu sudėlioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfija: 07 gegužės 2012 - 21:20
QUOTE(alfija @ 2012 05 07, 22:19)
Pas mus va ant kiemo kaip grybas po lietaus per išeigines atsirado globotinis dar vienas. Mūsų vaikų amžiaus. Su akmenim pasišvaistė. Gyvena pasgiminaičius. Tarnybos įtikino paimt ba giminaitis. Šiandien ant kiemo karaullllllllll. Vaiko likę giminaičiai prisistatė.

akmenys- juk smagu ir lengvai užkrečiama- kaip langas, taip pašalpa. biggrin.gif
Tik gaila, kai matai vaiką kuris tik su akmenų pilna kišene saugus ir stiprus jaučiasi...
Labas sakydamas iš užančio traukia deja ne ranką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 07 gegužės 2012 - 21:35
QUOTE(jurgaite @ 2012 05 07, 22:26)
akmenys- smagu ir lengvai užkrečiama- kaip langas, taip pašalpa.  biggrin.gif


tai kad jis kiemo vaikams į galvas mėtė. Pasižiūrėjau ir pagalvojau, jog mano mažius- pats geriausias variantas. Pats tas momentas- įsiūlė. Prieš tai tas vaikas buvo vaiknamy, paskui atidavė. Dabar įkalbėjo jau giminaičius. O vaikas įkalbėjo lengvai ir be vargo- visus likusius ant kiemo nežaisti, apskritai saugiai sėdėt savuose namuose prieš telikus. Taip daug didesnė tikimybė gyventi neperskeltom galvom.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 05 07, 22:35)
tai kad jis kiemo vaikams į galvas mėtė. Pasižiūrėjau ir pagalvojau, jog mano mažius- pats geriausias variantas. Pats tas momentas- įsiūlė. Prieš tai tas vaikas buvo vaiknamy, paskui atidavė. Dabar įkalbėjo jau giminaičius. O vaikas įkalbėjo lengvai ir be vargo- visus likusius ant kiemo nežaisti, apskritai saugiai sėdėt savuose namuose prieš telikus. Taip daug didesnė tikimybė gyventi neperskeltom galvom.

tik kad neilgai vaikai sėdės- kol sugalvos, kaip to vaiko nebijoti- greičiausiai būriu ir akmenimis atgal. Kaip tu ten sakei - karauuullll. Geresnis variantas- Teri, drauguži, eime, darbo yra, loti turėsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 07 gegužės 2012 - 21:47
QUOTE(alfija @ 2012 05 07, 21:02)
Va pas Germinę močiutė Pupos su dėde ėmė ir atsigrūdo. Ir tupi paskui vaikas po lova. Bijo.
Broliai 20 ir 17 .Skambino prieš atvažiuodami,bet močiutė man buvo staigmena.Sumąstė,kad jauniausio broliuko tėvelius reikia paduoti į teismą,nes neleidžia su vaiku matytis.Ir gal net nuteis.Ir aplamai,kam tokiems duoda...Teko priminti,kad brolių nematėm kokius 3-4m,o jos dar seniau,tai negi laikyt vaiką vaiknamy dėl dviejų pasimatymų per dešimtmetį?Nežinau,kaip aš jai pasirodžiau,bet pasakiau,kad tiems įtėviams rankas turėtų bučiuot,o ne teismais grasinti
Atsakyti