Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 120 tema

ujujui bazaras vyksta cool.gif lotuliukas.gif

Sayonara, aš dėl tos lipnios juostos ir dvejoju labiausiai, o pasakiau apie klijavimą ant autikų tam, kad nu gal nenukreivaliosiu, nes kaip ir žinau technologiją klijavimo lotuliukas.gif vargo vakarienė su ta paroda man šį kartą ...fotkių neturiu, atspausdint nelabai yra kur ir dar su tais rėmais tragedija doh.gif


o aš kad ir kaip be proto norėčiau eit fotkint, bet turiu du tokius žiogus, kurie kartais atrodo pririšę laiko ir nei tu labai ištaikysi tarp visokių miegų ir pan., nes tada turi vieną valandą laisvą per visą dieną, tai noris bent kavos ramiai atsisėdus išgert, o jei pradedi galvot/ daryt fotosesijas, tai būtinai sutrukdys. paskui nervas jama, kad neišėjo, nespėjai ir t.t. jaučiuosi tada kaip kokia rūkorė negalėdama pabėgt parūkyt. tad fotkinu tik kai galiu ir be jokių didelių pasiruošimų kasdienius visokius įvykius. na o kai laukiuosi arba lelius mažas būna, tai net negaliu prisiverst žiūrėt ir dar analizuot kitų fotografijas. kažkas ten pas mane tuo metu užsikerta? biggrin.gif dėl to aš karts nuo karto dingstu arba vėl pasirodau eteryje lotuliukas.gif ir dar aš žiemą ne fotkinu, o mezgu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2012 05 16, 10:58)
Tai kad neveikia pavasaris manes  mirksiukas.gif pas mus jis dar neatejo  lotuliukas.gif Sakai rekauju  g.gif tai kad ne  mirksiukas.gif tik savo nuomone pasakiau,jei tylesiu ND ivertinimo negausiu  blush2.gif

Einu kelt 4ND, jau padarytas  mirksiukas.gif 5 jau mintyse sukas  mirksiukas.gif

Rekauji biski biggrin.gif

O manai netyledama gausi iverinimu? rolleyes.gif Gal va tokios ziezulos kaip as is principo nekomentuos lotuliukas.gif
Atsakyti
sudubliavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 16 gegužės 2012 - 10:16
QUOTE(sayonara @ 2012 05 16, 10:57)
ši diskusija yra viena iš kokio šimto šia tema, kai naujos merginos ateina, nori dėmesio,

Oi ne, nesuprask klaidingai ,man demesio tikrai nereikia schmoll.gif ne toks zmogus esu, man tik 3 uzkaitimu pakaks mirksiukas.gif

QUOTE(S.B.M. @ 2012 05 16, 11:10)
Rekauji biski  biggrin.gif

O manai netyledama gausi iverinimu? rolleyes.gif  Gal va tokios ziezulos kaip as is principo nekomentuos  lotuliukas.gif

Tai kad tylejau, jokios naudos nebuvo blush2.gif mirksiukas.gif

"Itza" maciau kad rasei, kad Northen Ireland, as ir Hertfordshire netoli Londono mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2012 05 16, 10:16)
Oi ne, nesuprask klaidingai ,man demesio tikrai nereikia  schmoll.gif ne toks zmogus esu, man tik 3 uzkaitimu pakaks  mirksiukas.gif
Čia jau mes niekuo negalim padėti...
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2012 05 16, 10:16)
Tai kad tylejau, jokios naudos nebuvo  blush2.gif  mirksiukas.gif


o dabar, tipo, bus naudos? smile.gif

priminei man Garfildą 2 lotuliukas.gif Kai šeimininkas prieš katiną repetavo kalbą savo mylimai merginai.

netikslios citatos:

šeimininkas: - kol nebuvau sutikęs tavęs, mano gyvenime nebuvo prasmės.
garfildas: - o dabar, tipo, yra?? (įsivaizduoti šapranausko toną)
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2012 05 16, 09:16)
"Itza" maciau kad rasei, kad Northen Ireland, as ir Hertfordshire netoli Londono  mirksiukas.gif

A aisku, na vis tiek po tuo paciu pilku debesiu sedim... Na, bet nepraraskim vilties, gal dar ateis tas pavasaris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 05 16, 11:03)
O gal tikrai nieko gerai ir verto dėm............ biggrin.gif



Tai gal ir taip, aš nesiginčyju... tongue.gif Bet stengiuosi ir esu imli, pala, po dviejų metų gal daugelį perspjausiu... lotuliukas.gif tongue.gif Niekada nesakau niekada... biggrin.gif


Ačiū, važiuosiu ieškot.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 05 16, 10:24)
Tai gal ir taip, aš nesiginčyju... tongue.gif Bet stengiuosi ir esu imli, pala, po dviejų metų gal daugelį perspjausiu... lotuliukas.gif  tongue.gif Niekada nesakau niekada...  biggrin.gif
Ačiū, važiuosiu ieškot.. mirksiukas.gif

Gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 05 16, 11:22)
o dabar, tipo, bus naudos? smile.gif

priminei man Garfildą 2  lotuliukas.gif  Kai šeimininkas prieš katiną repetavo kalbą savo mylimai merginai.

netikslios citatos:

šeimininkas: - kol nebuvau sutikęs tavęs, mano gyvenime nebuvo prasmės.
garfildas: - o dabar, tipo, yra?? (įsivaizduoti šapranausko toną)

Tai as jau supratau, kad nei taip, nei anaip, cia kelio nepraskinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti