Įkraunama...
Įkraunama...

PAYOT kosmetika

ant bonkutes nera sudeties o dezutes nebeturiu
Atsakyti
naudoju šį fluidą user posted image

oda mišri, bet visą dieną išlieka neblizgėjusi, man patinka.
Atsakyti
user posted image

rankų kremas wub.gif pasaka,o ne kremas, nesu dar tokio turėjus gėrio rankom rolleyes.gif rankų oda švelni, mikšta,neišpasakytas jausmas wub.gif
Atsakyti
user posted image
laukiu atsiliepimu apie sita, cia sveitiklis ania? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 29 birželio 2008 - 20:02
QUOTE(Vitulka @ 2008 05 07, 15:40)
gal yra bandžiusių?  ax.gif
user posted image


Aha, yra, man buvo per riebus, bet sausesnei odai gal tiktu. Maloni tekstura ir drekina gerai, bet kazin ar vertas savo kainos rolleyes.gif
QUOTE(node @ 2008 05 08, 17:34)
naudoju šį fluidą user posted image

oda mišri, bet visą dieną išlieka neblizgėjusi, man patinka.


Nu tikrai nera toks stebuklas, bent jau man. Kremas geras, drekina oda ir siaip malonus, bet jis nera toks, kuris sulaikytu blizgejima visai dienai, net ir sausesnei odai. O kaip gali misriai - nelabai isivaizduoju g.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu nusipirkti is Payot lasteliu atnaujinimo serijos creme anti rides ir serum anti rides, ar jie tiktu normaliai/misriai odai (man 33 metai), ir dar krema hydratation 24. Ka manote g.gif
Atsakyti
Turėjau akių makiažo valiklį Payot, labai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 05 09, 22:14)
user posted image

rankų kremas wub.gif  pasaka,o ne kremas, nesu dar tokio turėjus gėrio rankom rolleyes.gif rankų oda švelni, mikšta,neišpasakytas jausmas wub.gif



kaip kvapas? kaip susigeria?
Atsakyti
Pasiskaiciau nors ir negausiu, bet geru atsiliepimu apie sia kosmetika, tai uzsisakiau kauke veidukui... o kad pigiau siuntimas gautusi, tai dar sio to pasiemiau. ax.gif Laukiu dabar siuntinuko, o gavus galesiu pakomentuot. 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau sulaukiau savo PAYOT siuntinuko - nors kai ka pirkausi vesesniems orams, kai odyte labiau issauseja, bet neiskenciau nepabandzius thumbup.gif Siaip norisi atrast viena gamintoja, kurio produktus naudot, tai uzsisakiau siek tiek daugiau nei reikia.

-'Hydratant originel' drekinantis fluidas kunui (odyte jauciasi padrekinta, labai lengvas ir svelnaus kvapo),
-'Hydrofluide' intensyviai drekinantis serumas (bandziau tik ant rankos, bet patiko),
-'Masque creme hydratant' drekinanti kauke (nelabai reikejo siuo metu, nes odyte nera issausejus, bet norejosi isbandyt-padrekino tai tikrai gerai (tepiau plonu sluoksniu,tai beveik sugere ja oda),
-'Gommage fondant' svelnus veido sveitiklis (labai idomus, nes be granuliu, bet patiko),
-'Emulsion reconciliante' oda raminanti emulsija (cia is jautrios odos produktu serijos),
-'Hydratation 24 protection' drekinanti emulsija su SPF 10,
-'Nutricia' kremukas veidui.

Zodziu likau laaabai patenkinta pirkiniais - svarbiausia, kad svelnus, malonus kvapas ir lengva konsistencija ant odytes. thumbup.gif
Atsakyti
merginos, gal kuri esate turejusi sia krempudra? raso kad tinka riebiai odelei ir kad matiskuma islaiko visa diena.... noreciau atsiliepimu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2008 08 04, 14:15)
kaip kvapas? kaip susigeria?

kvapas labai labai wub wub
ir susigeria gerai
turėčiau atliekamų pinigų pirkčiau ax.gif
Atsakyti