Įkraunama...
Įkraunama...

PAYOT kosmetika

Mano kosmetologė naudoja šią kosmetiką, kadangi labai tinka mano veidui, nutariau šį tą pabandyti užsisakyti pati. Kol kas pabandysiu vieną produktą, toliau jei patiks, imsiu daugiau bigsmile.gif
Kol kas laukiu Payot Dermforce Eau Extreme Tolerance Toning Cleansing Micellar Water bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2009 06 23, 08:37)
Mamytės, gal kuri šitą valiklį bandėt?? Kaip atsiliepimai būtų???
Payot Eau Demaquillant Express
user posted image

turiu sita, man patinka, tikrai gerai nuvalo tiek akiu, tiek veido makiazo likucius po prausiklio,netempia veido ax.gif
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2009 04 19, 15:59)
Rodos Hydratant 24 krmeo likuti dar tebeturiu - man jis patiko, labai lengvai susigeria, pakankamai padrekina, nelieka riebumo jausmo  thumbup.gif


drinks_cheers.gif man ir jis patinka ax.gif
Atsakyti
Esu naudojus si seruma
Payot Hydrofluide Intensive Hydrating Serum
user posted image

ir naktine kauke
Payot Creme de Reves Night Cream
user posted image

Po daznu skrydziu buvau visiskai nualinus oda. Ji issausejo, serpetojo, parausdavo nuo bet kurios naudojamos prieziuros priemones, kosmetikos. Kosmetologe patare man panaudoti sias priemones, galiu pasakyti tik sios ir isgelbejo mano oda thumbup.gif labai greitai atsate dregme, sutvarke idealiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 16 vasario 2011 - 12:04
QUOTE(Ryuk @ 2011 02 16, 01:49)
Esu naudojus si seruma
Payot Hydrofluide Intensive Hydrating Serum
user posted image

Po daznu skrydziu buvau visiskai nualinus oda. Ji issausejo, serpetojo, parausdavo nuo bet kurios naudojamos prieziuros priemones, kosmetikos. Kosmetologe patare man panaudoti sias priemones, galiu pasakyti tik sios ir isgelbejo mano oda  thumbup.gif labai greitai atsate dregme, sutvarke idealiai smile.gif

as ir sita serumuka nusipirkau, kakta labai issausejo sia ziema, reikejo greito dregmes atstatymo doh.gif naudoju dar neilgai, bet jau atsigavo odele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryuk @ 2011 02 16, 00:49)
ir naktine kauke
Payot Creme de Reves Night Cream
user posted image




labai geras naktinis kremas thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju Payot ranku krema, geresnio nesu turejusi wub.gif
Tikrai pirksiu dar syki.
O paakiu kremukas - man nieko ypatingo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryuk @ 2011 02 16, 01:49)
Esu naudojus si seruma
Payot Hydrofluide Intensive Hydrating Serum
user posted image


Po keliu kartu naudojimo jokio dar rezultato nepastebejau. Net galiu pasakyti, kad keistas pojutis pasitepus juo, man labai greitai isigeria ir toks jauciasi tempimo pojutis ir oda reikalauja kremo g.gif Gal as netaip naudoju..Gal ir kremu reikia pasitepti po serumo?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2011 03 21, 10:29)
Po keliu kartu naudojimo jokio dar rezultato nepastebejau. Net galiu pasakyti, kad keistas pojutis pasitepus juo, man labai greitai isigeria ir toks jauciasi tempimo pojutis ir oda reikalauja kremo g.gif Gal as netaip naudoju..Gal ir kremu reikia pasitepti po serumo?

jei per maža drėkinimo po serumo, tada taip, reikia tepti kremą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2011 03 21, 10:29)
Po keliu kartu naudojimo jokio dar rezultato nepastebejau. Net galiu pasakyti, kad keistas pojutis pasitepus juo, man labai greitai isigeria ir toks jauciasi tempimo pojutis ir oda reikalauja kremo g.gif Gal as netaip naudoju..Gal ir kremu reikia pasitepti po serumo?


Po sio serumo butinai reikia tepti kremu smile.gif serumas tik 1 zingsnis.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2011 03 21, 11:29)
Po keliu kartu naudojimo jokio dar rezultato nepastebejau. Net galiu pasakyti, kad keistas pojutis pasitepus juo, man labai greitai isigeria ir toks jauciasi tempimo pojutis ir oda reikalauja kremo g.gif Gal as netaip naudoju..Gal ir kremu reikia pasitepti po serumo?


Vadinasi reikia kremo dar - per mazai is serumo jums drekinimo. As ji kai naudojau, tai oda labai sausa buvo, net papleiskanojanti, tai naudojau tik seruma ir man truko drekinimo, oda negrazejo, o buvo tokia pat sausa ir pleiskanojanti kol nepradejau dar kremuku tept.
Atsakyti
Aciu uz patarimus, o as jau seruma ispeikiau ax.gif Galvojau visos taip giria, o man jokios poveikio nematyti. O jus kremu tepaties is Payot serijos ar kitos firmos?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2011 03 22, 12:24)
Aciu uz patarimus, o as jau seruma ispeikiau ax.gif  Galvojau visos taip giria, o man jokios poveikio nematyti. O jus kremu tepaties is Payot serijos ar kitos firmos?


As tuo metu labai daug produktu is Payot susipirkus buvau, tai tos pacios firmos krema naudojau. Nors tuo vienu pirkimu viskas ir baigesi - man nebuvo kazkuo ypatingi produktai ir uz pigiau zymiai tinkamesniu randu...
Atsakyti