Įkraunama...
Įkraunama...

Rykštelės naudojimas: už ir prieš argumentuotai

QUOTE(sirdukele @ 2012 05 10, 15:55)
kaip istaisyti klaida 4u.gif mums 2,5 metuku...nebezinau kaip aukleti nebeturiu kantrybes neklauso manes visiskai absoliuciai net nesinori su juo kur ir eiti iviesuma i darzely neina,nuo vieno menesiuko labai serga dar ir dabar....vienas vaikas vienas anukas pas abi puses ir islepinom...

turiu lygiai tokį pat klecką, irgi gerokai išdykęs, tik, kad gyvenam be senelių. Susikalbėti kartais neišeina, manyčiau yra toks amžius jiems dabar kai viską patys ir tik tai ko nori. Stengiuosi tartis arba nukreipti dėmesio nuo išdykavimo, jei nepavyksta tada jau būna pakeliamas balsas, jei iš penkto karto nedaeina tai būna kad į kamputį yra pastatomas kažkokiam laikui, tada turi biški laiko pabliauti kampe, nusiraminti ir tada jau eina į kalbas. Būvo baisiai suisterikavęs, jau nepamenu dėl ko, bandau nuraminti tai žviegti dar stipriau pradėjo tai gavimas per dupcę buvo kaip šaltas dušas, baigėsi žviegimas ir pavyko susitrati nes pradėjo klausyti ką aš sakau.
Atsakyti
QUOTE(anaf @ 2012 05 11, 09:18)
turiu lygiai tokį pat klecką, irgi gerokai išdykęs, tik, kad gyvenam be senelių. Susikalbėti kartais neišeina, manyčiau yra toks amžius jiems dabar kai viską patys ir tik tai ko nori. Stengiuosi tartis arba nukreipti dėmesio nuo išdykavimo, jei nepavyksta tada jau būna pakeliamas balsas, jei iš penkto karto nedaeina tai būna kad į kamputį yra pastatomas kažkokiam laikui, tada turi biški laiko pabliauti kampe, nusiraminti ir tada jau eina į kalbas. Būvo baisiai suisterikavęs, jau nepamenu dėl ko, bandau nuraminti tai žviegti dar stipriau pradėjo tai gavimas per dupcę buvo kaip šaltas dušas, baigėsi žviegimas ir pavyko susitrati nes pradėjo klausyti ką aš sakau.


toks amziaus tarpsnis , kad "viska patys" daznas, bet amziaus tarpsnis "tik tai ka nori" tai man nelabai suvokiamas g.gif ka reiskia tik tai ka nori ? g.gif

o ne per daug penkiu pakartojimu ax.gif ? per akis dvieju - triju manau , nes 5 jau gaunasi kaip karksejimas , ne nuostabu, kad vaikas negirdi 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 11 gegužės 2012 - 08:26
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 05 11, 09:23)
o ne per daug penkiu pakartojimu  ax.gif ? per akis dvieju - triju manau , nes 5 jau gaunasi kaip karksejimas , ne nuostabu, kad vaikas negirdi  4u.gif

o tai siūlot jau po 2 į kampą vesti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anaf @ 2012 05 11, 09:25)
o tai siūlot jau po 2 į kampą vesti?  g.gif


as nesiulau nieko, tiesiog manau, kad 5 kartu vaikui per daug. jis turi ismokt isgirst jei ne iskart , tai is antro trecio karto. nes jei kiekviena karta Jus kartojat po 5 kartus, tai po trecio karto vaikas nebegirdi... as taip manau.
man visada veikia ( iki siol, nors maniskiui jau astunti metai eina smile.gif) posakis po antro pasakymo "skaiciuoju iki triju"... niekada iki triju ir nesuskaiciavau, nes kai tik isgirsdavo skaiciu 2 budavo padaryta kas sakoma. as neisivaizduoju ka buciau darius, jei viski butu nepaklauses kada ir po skaiciau 3 lotuliukas.gif bet , aciu dievui, neteko galvot eksprontu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anaf @ 2012 05 11, 09:25)
o tai siūlot jau po 2 į kampą vesti?  g.gif

Aš tai, ragana, cool.gif jau po vieno karto galima į kampą, jei su klausa problemų neturi vaikas, tai reiškia girdėjo kas jam sakoma. Kam kartoti 5 kartus, geriau išgirs g.gif ar tiesiog pripras , kad reguoti į mamos žodžius reikia tik po daugybės prašymų.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2012 05 11, 09:31)
Aš tai, ragana, cool.gif  jau po vieno karto galima į kampą, jei su klausa problemų neturi vaikas, tai reiškia girdėjo kas jam sakoma. Kam kartoti 5 kartus, geriau išgirs  g.gif ar tiesiog pripras , kad reguoti į mamos žodžius reikia tik po daugybės  prašymų.


nu as ne tokia kategoriska, dazniausiai kartoju 2 kartus... bet penkiu nekartociau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 05 11, 09:33)
nu as ne tokia kategoriska, dazniausiai kartoju 2 kartus... bet penkiu nekartociau  schmoll.gif

O pas mane būdavo toks pasakymas...Trečio pakartojimo nebus...Užtekdavo du kartus pasakyti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 05 11, 09:36)
O pas mane būdavo toks pasakymas...Trečio pakartojimo nebus...Užtekdavo du kartus pasakyti. biggrin.gif


QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 05 11, 09:30)
man visada  veikia ( iki siol, nors maniskiui jau astunti metai eina smile.gif) posakis po antro pasakymo "skaiciuoju iki triju"... niekada iki triju ir nesuskaiciavau



tai veikia ne man vienai sitas variantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 05 11, 09:30)


Mergos vaikui 2,5 metukų, jis skaičiuoti dar nemoka norėčiau apie tai priminti biggrin.gif Įsivaizduokit aš jam sakau skaičiuoju iki 3-jų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anaf @ 2012 05 11, 09:40)
Mergos vaikui 2,5 metukų, jis skaičiuoti dar nemoka norėčiau apie tai priminti biggrin.gif Įsivaizduokit aš jam sakau skaičiuoju iki 3-jų  lotuliukas.gif


2,5 metu vaikas nezino triju skaiciu reiksmes bigsmile.gif ? nu jai tik nereikia pasaku sekt, mano drauges mergaitei poryt sueina 2 metai. gal mamai ir atrodo jinai mazyte labai, bet supranta nemazai mirksiukas.gif

butent tas amzius, kai vaikas "breziasi" ribas, kas galima, kiek galima ir pan. tevam labai mazi atrodo tokie vaikai, bet jie gurduciai is tikruju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 11 gegužės 2012 - 08:54
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 05 11, 09:41)
2,5 metu vaikas nezino triju skaiciu reiksmes  bigsmile.gif  ? nu jai tik nereikia pasaku sekt, mano drauges mergaitei poryt sueina 2 metai. gal mamai ir atrodo jinai mazyte labai, bet supranta nemazai  mirksiukas.gif


Skaičiuoti mokam iki 6 blush2.gif bet tokio grąsinimo tikrai nesuprastų...
Atsakyti
QUOTE(anaf @ 2012 05 11, 09:43)
Skaičiuoti mokam iki 6  blush2.gif bet tokio grąsinimo tikrai nesuprastų...


Vaikas neskaičiuotų kiekmkartų mama pasakė, bet puikiai suprastų, kad kai mama kažką sako, galima ir neklausyti iš karto, nes ji gi kartos , kartos ir kartos... Paklausysiu jos vėliau...O gal ir ne. smile.gif
Atsakyti