Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 38 TEMA

mano manekenui per didele suknele,tad galiu tik taip parodyt:(


user posted image
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 05 21, 13:46)
na o aš pristatau savąją (sijoninė dalis gavos kiek siaurioka, teks svorį mest doh.gif )

drinks_cheers.gif kiek siauroka,todel kyla i virsu.Svorio mesti nereikia biggrin.gif ,reikia truputi paardyti ir paplatinti sijonuka nuo klubu mirksiukas.gif Nuostabi suknele wub.gif wub.gif wub.gif noreciau tokios...

shura ,ispudinga suknele thumbup.gif thumbup.gif gal priekio schemute galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 05 21, 13:46)
Shura, įspūdinga suknelė thumbup.gif
na o aš pristatau savąją (sijoninė dalis gavos kiek siaurioka, teks svorį mest doh.gif )
user posted image

Labai noreciau schemutes... 4u.gif
Atsakyti
Aukso Pieva 2010, labai gražu: ir modeliukas ir raštas wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
ačiū mergaitės už pastebėjimus manajai suknutei smile.gif
rasa32, galvojau pernert, bet tada reiktų nuardyt visą sijonuką ir nuo liemens dėti daugiau rašto motyvų doh.gif . kažkiek buvau paplatinus šonuose ties klubais, bet nepakako verysad.gif
Aukso Pieva, čia
Atsakyti
Ligvita, tikrai gražu smile.gif
Atsakyti
enigma3 ,perzvelgiau osinkos tema,galiu pasakyt,kad Jusu suknele pati graziausia smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 05 23, 22:45)


shura ,ispudinga suknele thumbup.gif  thumbup.gif gal priekio schemute galima blush2.gif


prieki neriau pradzioje pagal sita schema, o poto jau is savo galveles ir is panasaus gaminio nuotraukos...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 05 25, 11:01)
ačiū mergaitės už pastebėjimus manajai suknutei  smile.gif
rasa32, galvojau pernert, bet tada reiktų nuardyt visą sijonuką ir nuo liemens dėti daugiau rašto motyvų  doh.gif . kažkiek buvau paplatinus šonuose ties klubais, bet nepakako  verysad.gif
Aukso Pieva, čia

Aciu! 4u.gif Tau gavosi labai graziai! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2012 05 25, 09:06)

Grazu... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Labukas visoms SM smile.gif as naujoke jusu forume labai megstu nerti, bet nuo tada kai gime musu sunelis labai mazai laiko teturiu nerimui sad.gif esu ne LT todel net siulo tinkamo rasti sunku, bet gana apie mane blush-anim-cl.gif JUSU DARBELIAI JEGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! clap.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Todel labai noreciau paklausti gal kas zino kaip toki modeliuka numegzti My Webpage nezinau gal but cia is jusu kuri nors esate numezgusi, tiesiog pamaciau google ir man super.Tikiuosi kad pagelbesit dekoju is anksto 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Laba vakara.
Gal galit padėt blush2.gif
Niekaip nesuprantu nuo kurio galo nert šią apdailos dalį ir kaip ją prinert prie suknės blink.gif Čia auksinių pinigėlių suknės dalis..
user posted image
Atsakyti