Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai

Aš turiu dukrytę 2 metukų, neseniai atšventėme. Labai norėčiau vežtis į vestuves, bet nuvešiu savo mamai pasaugoti. Pirmą kartą paliksiu dviem dienom, tikiuosi, kad bus tiek veiksmo, kad neturėsiu kada labai nerimauti.
Vestuvės mums jau rytoj. Finišo tiesioji. Kad ir kaip nemažai dirbau šiuo klausimu, bet šiandienai darbų dar daug turiu, kaip tikra studentė vistiek gavausi..
Palinkėkite sėkmės, grįšiu su lauktuvėmis ir įspūdžiais. Šiandien man jau ko tais vidurius suka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ką darot nuo streso? biggrin.gif
Atsakyti
Ziulyte, kur pirkote taures ir kiek mokejote. man jusu taures labai grazios smile.gif Tkiu ir as noriu smile.gif aciu.

Del vaikiuku as taip pat ju nesivesiu.... nes kad ir kas bezadetu juos ptriziureti sventeje tikrai zinau kad to nebus. nes jie patys pas mane nores buti .

Atsakyti
labas, o as vaikus vesiuos su savim, nes pasitikiu tik savo mama, o ji ir ten bus. istikruju neisivaizduoju kaip man bus ten viskas neisivaizduoju.
labai grazus darbai, paskutini gal ir as pasiskolinsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simafreitakaite: 25 gegužės 2012 - 18:03
Kokius zaidimus antra diena zaidziate?
Atsakyti
Vaikų nesivešiu. Kadangi vestuvės MB giminėje, mano mergytės pabus pas mano mamą. Kažkaip man bus ramiau, nei jos begios neaišku kur.
Atsakyti
Nuostabu scorpe, tiek visko:)net akys raibsta:)viskas taip meniska:)
as tai esu labai patenkinta kad mano jaunosios ir mano skoniai del viska labai sutampa:)net gera daryti kazka, nes zinau kad man patinka ir jai patiks rolleyes.gif
Atsakyti
gal kam pravers tongue.gif
http://webcache.goog...lient=firefox-a
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 05 25, 09:23)
Nelabai supratau klausimo  g.gif Kaip sumaketuoji tas raides, taip jos ir gaunasi... Jei po viena - pavienes, jei ne - tada ne. Ar tu turi omeny pacios pleveles spalva yra kokia ar ne? Jei taip, tai aplink raides sunkiai ka iziuresi is toliau. Visai arti sioks toks konturas aisku yra.

Gerai, kad kirpeja dirba su sausais plaukais. Maniske nedirba - ji tik pati plauna ir jai reik slapiu plauku. Negali rinktis... Tokiu atveju kur jau ten su makijazu kad ir kirpciukai... Busi pusiau nuplauta paskui  doh.gif Nors man neaktualu - makijaza darysiu pati,  nes nemegstu dazytis, o visazistes pavaro uz tevyne spakliaus. Nekenciu as jo...  doh.gif As pati kukliai, kaip man patinka... O ka daryt, tokia esu - kam nepatinka, tegul neziuri i mazai dazytas moteras...  tongue.gif Net jei jos ir svocios...

jo jo man fonas aktualus, tai gaunasi raides kokias darai ir kokios nori spalvos, o palink tiesiog permatoma plevele kuri prsisilydo prie audinio taip? rolleyes.gif
as viena karta dariausi makiaza pirmoms vestuvems turbut, bet prasiau kad nerysku darytu , tai gerai kai kita diena nereikejo prie veidrodzio stoveti, o visus kitus kartus pati daziausi, tai visaip kita diena buvo smile.gif)) dabar kadangi visi stebes, nutariau, kad reikia to sluoksnio ant veidelio, nes jau isivaizduoju, kaip atrodysiu.... biggrin.gif

QUOTE(Skorpe @ 2012 05 25, 10:05)
as pas kirpeja 5-6 (ziurint kuti priims, makiaza berods 7.30, 9 pas jauniki turiu buti, 10 pas nuoataka, 11.30 baznycioje;)


jau kelis kart prasiau slapuko tavo, nes taip ir likau nemaciusi tavo grozyviu padarytu, tai ne visada aisku apie ka kalba eina blush2.gif



Del vaikiuku, tai paliksiu su babom, ne gimines vesele, tai bus kam pabuti, o jei reiktu vestis , tai man jau stresas butu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, registruojuos i temos pabaiga smile.gif pirsliausiu rugsejo 29d. perskaiciau beveik visas temutes, nes kai kurias permeciau tik 4u.gif Man nusimato dideles vestuves netoli 100 tems turbut.. ir busim dvi poros pirsliai ir svotai, mes is jaunikio puses. Reikia pasiruosti pagrinde tik iki sodybos, nes ten viska ves muzikantai, nors komendandus teks rinkti pirsliams ir svotams, gal dar kas.. truputuka truksta konkretumo snekant su jaunaja, nelabai noriai ji man ka pasakoja, ale bus staigmenos, tai truputi sunkoka man kazka planuojant doh.gif Gal kas buvo tokioj situacijoj ir duos patarimu kokiu, nes labai pergyvenu 4u.gif Ideju prisirinkau labai daug, aciu jums visom group.gif bis.gif
Atsakyti
Sveika prisijungsi:)as manau jei jau ji nori staigmenu ir nieko labai nesneka, tai tu daryk, kaip tau atrodo gerai ir kaip tu noretum... smile.gif
Papildyta:
Mane irgi jei galima prirasykite, svociausiu rugpjucio 25 d 4u.gif
Atsakyti
Diana S, as turbut ruosciausi, tiesiog visko po truputi, kad turet ir tada jau stebeti situacija, o geriausia tai primesti mazdaug programele ir rodyti jaunajai tegul , ko mentuoja kam butu laiko ir ka reiktu, o ko ne, jei jau tokia sictucija:)

manes lygir nera irgi sarasiuke, tai jei ne velu galite prirasyti prie liepos 28 4u.gif
Atsakyti
mergaites,o is kokio popieriaus islankstot tas pazadu torto detales,ar is kartono iskerpat ar is kokio kitokio,ir buciniu dezutes? g.gif
Atsakyti