Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

QUOTE(sachar @ 2012 07 24, 21:07)
O tu ji nenori su savim veziotis?  mirksiukas.gif As pamenu kai turejau, tai i krepsiuka ir pas tevus su savo "sugyventiniu" vazinejau. ten patinukas su juo labai fainiai sutardavo, net mazgi ismokino eiti ant dezutes reikalu daryti hihihi.gif


Na, turiu krepšiuką kelionėms, bet kad nebūtų kur jį laikyti nusivežus biggrin.gif Krepšiukas per mažas smile.gif Pas MB, kur dabar gyvena kito narvo nėra, pas tėvus irgi ne (dar reikės pasitikslinti, gal liko senas nuo jūrų kiaulytės), o dabartinis narvas labai didelis, niekas nepriims tokios pakeleivės biggrin.gif

Ar jums susitikus irgi nėra apie ką šnekėti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 24, 21:22)
O mano svajonių vyras - gydytojas. biggrin.gif sakiau kažkada mirksiukas.gif Kurmi sumaišiau pudras, dbr atrodau kaip špakliuota kavenska merga. doh.gif  doh.gif

Prašom atraportuot kaip pasimatymas pavyks biggrin.gif
Kurmi lotuliukas.gif Jėtus, mano keiksmažodis lotuliukas.gif Greit valykis!
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 24, 20:22)
Jei paskambina ir nekalba tai išvis nesuprantu kas čia per laiko gaišinimas. g.gif  doh.gif  Bet kad tyla tęsias mėnesiais nesuprantu, juk jūs taip dažnai susitinkat, atrodė viskas super, juk netylit susitikę. Gal jis stengias per prievartą?

Kurmi sumaišiau pudras, dbr atrodau kaip špakliuota kavenska merga. doh.gif  doh.gif


Leisk man degti, negaliu rusent!
ania mirksiukas.gif

beje, pakeitei avatara?

O tokie "skambuciai" pastovus reikalas doh.gif

Tai va, kad man ir atrodo, jog per prievarta, nebenoriu jo kankinti, spausti, reikalauti. Kiek gi galima doh.gif I sirdi ir mintis neilysi, jei pats zmogus tau to neleis schmoll.gif O kai susitinkam persimetam keliom frazes, bet tai tik siaip tokie "kur einam, ka darom" na be ko neapsieina diena. O as bendraujantis zmogus esu, galiu istisas valandas su draugem kalbetis, jis net kazkada stebejosi kaip as 5val su drauge prapliurpiau, jam tai kazkas is kosmoso srities buvo lotuliukas.gif

Ie, cia is Kauno yra lotuliukas.gif nors ir ne gryna Kauniete as ax.gif

Va butent drinks_cheers.gif

Aha, pries kelias dienas ax.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 07 24, 20:34)
dar reikės pasitikslinti, gal liko senas nuo jūrų kiaulytės

Ar jums susitikus irgi nėra apie ką šnekėti?  g.gif

Pasiiekok, ir tu ramesne busi, o jis pripras prie kelioniu manau mirksiukas.gif

Paskutini karta isprovokavau ji ilgesniai diskusijai, tai atklausiau apie fizikos smulkiausiais dalelytes (dar smulkesnes nei atomai) ir vos neuzmogau hihihi.gif zinoma stengius to neparodyti lotuliukas.gif O siaip jis daug ko nepasakoja, stebisi kodel as klausiu kaip jam darbe sekesi, siandien net paklausiau kodel jis nesidomi kaip pas mane reikalai per diena praejo, tai sulaukiau atsakymo "kaip tu alu skaiciuoji ir i tuos nepatinkancius man sokius eini klausti?" doh.gif Tai gaunas kad daugiau su manim nera apie ka pasneketi unsure.gif Na jei pradzioj jis buvo kalbesnis uz mane, tai dabar nieko is jo neispesi, toks kardinalus pasikeitimas man nesuvokiamas, nebent tik tai, kad zmogus tiesiog nenori su tavim bendrauti... Jis nesupranta kad is paprastu dalyku gali gautis grazus bendravimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 24, 20:34)
Prašom atraportuot kaip pasimatymas pavyks  biggrin.gif
Kurmi  lotuliukas.gif Jėtus, mano keiksmažodis  lotuliukas.gif Greit valykis!

Na ką aš jau namuos lotuliukas.gif pasimatymas nesveikas lotuliukas.gif susitikom prie maxes, nusipirkom šampės - tipo gersim pas jį nors sakiau kad nevažiuosiu - pašnekėjom ir atia. biggrin.gif Visai ne mano skonio vyriokas. Nors lb linksmų plaučių, kalbėt bele ką galima, bet su mano Ignasijum palyginus tai dangus ir žemė, toli toli, skirtingi krantai.. Va jei abu sudėjus, išmaišius ir padalinus išeitų fainas protingas, linksmas, kalbus, inteligentišks vyras. bigsmile.gif biggrin.gif o šiaip draugas toks fainas būtų. smile.gif

Gerai valausi, daugiau taip nekalbėsiu. biggrin.gif

sachar, dbr man jau aiškiau. Aš panašioj stadijoj buvau lapkričio mėnesį (reikalaudavau dėmesio laiškais, norėjosi bendravimo). Bet bjauri tiesa yra tokia, kad stenkis nesistengus, jei pats nenori, nieko nebus. O gal tavasis tiesiog daug mąsto apie visą situaciją, gal kažkas jį slegia, o nepasako.
Beje, aš irgi dbr kaip ir kavenska nors pati ne iš Kauno kilmės. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2012 07 24, 20:53)
Jis nesupranta kad is paprastu dalyku gali gautis grazus bendravimas  doh.gif

pas mane tas pats. kaip dbr prisimenu, atsakymas į pastabą apie nerašymą buvo -o ką aš galiu parašyt? sekas gerai, nežinau kada grįšiu? Sakiau -parašyk, parašyk, kad nežinai kada grįši. spėkit ar parašė. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2012 07 24, 21:53)

Bliamba, nežinau.. Dabar kai mes su MB atskirai, tai mažiau pakalbam nei kad kai kartu gyvenom, kažkaip savaime mažiau tam lieka laiko, o per sms'us ne tas.. Bet kol kas dėl to nestresinu, gal su laiku pajaus, kad mažiau bendraujam g.gif
O jūsų situacijoj.. Sunku pasakyt, pati jauti, kaip kas, ar jis laiko neturi ar nenori jo turėti unsure.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 07 24, 23:17)

Ale kai turi su kuo lygint, tai netinka net gydytojas cool.gif Tai kur šampę padėjot, nebeišgėrėt? g.gif
Aš turėjau omeny špaklių per tamsų valykis greičiau biggrin.gif O kurmi leidžiu sakyt, man patinka irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 24 liepos 2012 - 21:41
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 24, 22:17)
Na ką aš jau namuos  lotuliukas.gif  pasimatymas nesveikas lotuliukas.gif

Va jei abu sudėjus, išmaišius ir padalinus išeitų fainas protingas, linksmas, kalbus, inteligentišks vyras. bigsmile.gif

O gal tavasis tiesiog daug mąsto apie visą situaciją, gal kažkas jį slegia, o nepasako.

spėkit ar parašė. cool.gif

Ale tikrai rimtas pasimatymas lotuliukas.gif As kazkada pamenu ~2 val viena puodeli arbatos geriau ir nei pyrago nepasiule doh.gif lotuliukas.gif

Jei galima butu daryti miksa... ax.gif Deja, ka turim, ta turim, auklejimu reik uzsiimti lotuliukas.gif

Na jis daug masto, tik gal ne visada ten kur reikia doh.gif nors va katik paskabino, nes is skaipo zinutes niekaip man neatejo blogas internetinis risys ten kur vaziuoja matyt, sunerimo, nes per valanda kokias sako 7 zinutes nusiunciau ir nei i viena atsakymo negavo g.gif paziuresim, gal kazka pakeis musu siandienos pokalbis, nes as lioviaus pastangas deti, jei jam svarbi, ides jis jas pats unsure.gif

Bet kokie tie vyrai kartais doh.gif Nu jei nenori buti kartu taip ir pasakyk, o ne guma tempk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 24, 22:39)
Aš turėjau omeny špaklių per tamsų valykis greičiau biggrin.gif O kurmi leidžiu sakyt, man patinka irnesakyk.gif
Ale kai turi su kuo lygint, tai netinka net gydytojas cool.gif Tai kur šampę padėjot, nebeišgėrėt?

aaaaaaaaa biggrin.gif aha apsivaliau, dienos šviesoj jis nekaip atrodo biggrin.gif be to aš vis dar neįdegus, bet jau pagrindiniai atostogų planai dbr yra įdegti, jau net raudonųjų palmių aliejų geriu. biggrin.gif
Toks ten pasirodo ir gydytojas, dar net nebaigęs ir tik odontologas, apie dantis dar pakalbėjom. biggrin.gif na taip... šiandien taaaaip priminė paskutinį pasimatymą su mano Chose Ignasijum.. sms, atrašau, nueinu į vonią, o ten jo sms kad dbr jis sportuoja ir vėliau paskambins, nu grynai viskas taip pat kaip tada buvo kai Chose laukiau. doh.gif net šiurpuliai nubėgo. cool.gif Šampę palikau pas jį mašinoj, galės sau gert. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 07 24, 22:39)
Bliamba, nežinau.. Dabar kai mes su MB atskirai, tai mažiau pakalbam nei kad kai kartu gyvenom, kažkaip savaime mažiau tam lieka laiko, o per sms'us ne tas.. Bet kol kas dėl to nestresinu, gal su laiku pajaus, kad mažiau bendraujam  g.gif

O jūsų situacijoj.. Sunku pasakyt, pati jauti, kaip kas, ar jis laiko neturi ar nenori jo turėti  unsure.gif

O kurmi leidžiu sakyt, man patinka irnesakyk.gif

Svarbu bendraujat, jus ne kiekyje esme, o kaip ta laika panaudojat kiek jo bebutu mirksiukas.gif

Sakoma, jog kai nori visada randi laiko mirksiukas.gif

Man ir graziai skamba, tik va pas amne zodyne tokio zodzio nera lotuliukas.gif nemoku as graziai keiktis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 24, 22:51)
... jau net raudonųjų palmių aliejų geriu. biggrin.gif

Šampę palikau  pas jį mašinoj, galės sau gert. biggrin.gif

Kas cia, pasakok bigsmile.gif as ir noriu idegti cool.gif

As buciau pasiemus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2012 07 24, 22:48)
Bet kokie tie vyrai kartais  doh.gif Nu jei nenori buti kartu taip ir pasakyk, o ne guma tempk  doh.gif

aš ir savam sakiau jei tie tylėjimai, neatrašymai reiškia, kad nenori su manim bendrauti, tai taip ir sakyk. sakė aš moku ir gražiai atsisveikint, tipo parašyčiau ačiū, buvo malonu susipažinti (dbr tiksliai neprisimenu) ar pan. Bet tai taip ir neparašė, o paskutinis sakinys -man ne tas pac kaip tu jauties. O dbr tyli. kurmi! biggrin.gif tai kaip gyvent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 24, 22:59)
... tai kaip gyvent biggrin.gif

As bjauri, parasyciau, pasiusciau i visas 4 puses, o po to apsimesciau slanga lotuliukas.gif juokauju zinoma :hihihi; Siaip tikrai negraziai vat taip palikti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2012 07 24, 23:48)
As kazkada pamenu ~2 val viena puodeli arbatos geriau ir nei pyrago nepasiule  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Na, jei sunerimo, tai vadinasi nėra viskas beviltiška taip, matysi dar kaip kas g.gif
Aš tai pamenu savajam tiesiai šviesiai po 2 pasimatymo pasakiau, kad nieko nenoriu šiuo metu, netempiau gumos.. Pabendraudavom kartas nuo karto ir tiek rolleyes.gif Po metų apsigalvojau biggrin.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 07 24, 23:51)

Raudonųjų palmių aliejų? Kas čia per stebuklai? g.gif Skanus, ar kaip visi aliejai? biggrin.gif
TIK odontologas lotuliukas.gif Gal susitiksit kai baigs laugh.gif

QUOTE(sachar @ 2012 07 24, 23:52)
Man ir graziai skamba, tik va pas amne zodyne tokio zodzio nera  lotuliukas.gif nemoku as graziai keiktis  blush2.gif

Aš irgi ne visada gražiai keikiuos, MB mane maroze vadina dėl to rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 24 liepos 2012 - 22:04
QUOTE(sachar @ 2012 07 24, 22:58)
Kas cia, pasakok  bigsmile.gif as ir noriu idegti  cool.gif

As buciau pasiemus  lotuliukas.gif

ivesk i google, pasiskaitysi wink.gif sako padeda idegti. Reikia gerti po sauksteli ar du per diena.

ot nepagalvojau. biggrin.gif bet nereikia, paskui dar skambinetu kada gersim. doh.gif

Turiu akiraty dar viena berniuka, toki lb mielu akiu, alia jis toks nedrasus, kartais tik pakalbam skype. O dbr bijau kad ir ji sulyginciau ir nuteisciau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 07 24, 23:59)
aš ir savam sakiau jei tie tylėjimai, neatrašymai reiškia, kad nenori su manim bendrauti, tai taip ir sakyk. sakė aš moku ir gražiai atsisveikint, tipo parašyčiau ačiū, buvo malonu susipažinti (dbr tiksliai neprisimenu) ar pan. Bet tai taip ir neparašė, o paskutinis sakinys -man ne tas pac kaip tu jauties. O dbr tyli.  kurmi! biggrin.gif  tai kaip gyvent biggrin.gif


Jam ne tas pats juk, irgi tu, nesupranti nieko ohmy.gif Lauk, juk dar pusę metų turi ar kiek ten hah.gif
Atsakyti