Įkraunama...
Įkraunama...

Papildomas uždarbis

QUOTE(bliuskė @ 2012 07 31, 10:59)
Parašyk No Comment arba man privačiai, bandysim padėt kuo galėsim smile.gif
O beje, kiek pavyko už dainų atsiliepimus uždirbti ir kiek darbo įdėjai? Aš vis ieškau naujų būdų, kaip nors kiek uždirbt smile.gif

padirbau gal kokia savaite,uzdirbau 2 dolerius ir kazkaip dingo upas.. rolleyes.gif rasyt ilgiausius komentarus anglu k.vertinant dainas is profesionaliosios puses,o moka centus.0,10cento uz daina pan. Pabandykit,gal patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 07 31, 13:09)
padirbau gal kokia savaite,uzdirbau 2 dolerius ir kazkaip dingo upas..  rolleyes.gif rasyt ilgiausius komentarus anglu k.vertinant dainas is profesionaliosios puses,o moka centus.0,10cento uz daina pan. Pabandykit,gal patiks  ax.gif

o kox puslapis? Man tai netinka, nes pagailejo gamta man klausos hihihi.gif
bet gal kam tix wink.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2012 07 31, 13:12)
o kox puslapis? Man tai netinka, nes pagailejo gamta man klausos hihihi.gif
bet gal kam tix wink.gif

Man turbūt irgi nelabai, aš tik popsą pripažįstu beveik biggrin.gif O ir iškalbos turbūt reikia rašant ilgus komentarus... Kas su mano skurdoku anglų žodynu turbūt nelabai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2012 07 29, 20:51)
Zeekomanų mėgstamas dalykas - dienos pelnas biggrin.gif

Kaip bendramintei pranešu, gerą daiktą komanda šiandien atkasė. Gal bus įdomu pasiskaičiuoti maždaug pinigėlius.
http://www.zeekcalc.com/

Tik geriau rinktis advance mode, ten daugiau visokių skirtingų funkcijų yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 07 31, 15:09)
padirbau gal kokia savaite,uzdirbau 2 dolerius ir kazkaip dingo upas..  rolleyes.gif rasyt ilgiausius komentarus anglu k.vertinant dainas is profesionaliosios puses,o moka centus.0,10cento uz daina pan. Pabandykit,gal patiks  ax.gif

cia kur? slicethepie? dainos kaina ~20 centu, 2 doleriai per 10-20 min susirenka. Nebent cia kazkur kitaip. Siaip vertint ir man atsibodo, bet kai netingi, tai 10 min per diena ir iseina per savaite kokiu 20$. Ismoku gavus virs 100$


ps jei galima ir man apie ta zeek ar koki ten biggrin.gif parasykit. Buciau refas, jei paaiskintumet papunkciui ka ten ir kaip. Ieskotis pati ir tingiu, bet jei kas ant lekstutes pades, tai kodel gi neprisijungus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2012 08 25, 08:19)
cia kur? slicethepie? dainos kaina ~20 centu, 2 doleriai per 10-20 min susirenka. Nebent cia kazkur kitaip. Siaip vertint ir man atsibodo, bet kai netingi, tai 10 min per diena ir iseina per savaite kokiu 20$. Ismoku gavus virs 100$
ps jei galima ir man apie ta zeek ar koki ten biggrin.gif parasykit. Buciau refas, jei paaiskintumet papunkciui ka ten ir kaip. Ieskotis pati ir tingiu, bet jei kas ant lekstutes pades, tai kodel gi neprisijungus  biggrin.gif


O galima butu gauti nuoroda, kur dainuskas reikia ivertinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*mazyle* @ 2012 08 25, 16:37)
O galima butu gauti nuoroda, kur dainuskas reikia ivertinti wink.gif

slicethepie.com
Atsakyti
ir man butu idomu daugiau suzinot apie zeekwards ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaqwe. @ 2012 09 17, 12:01)
ir man butu idomu daugiau suzinot apie zeekwards  ax.gif   biggrin.gif

Sveika, dziugu, kad yra norinciu padirbeti online.
Siuo metu puslapis neveikia, bet labai tikimes, kad artimiausiu metu , atsinaujine jie vel gris pas mus. Tai tikrai saunus darbas, leidziantis paciam pasirinkti patogiausia strategija.
Kai tik viskas vel prades veikti, butinai visas naujienas cia idesiu. 4u.gif

Bet kuriuo atveju, yra nemazai kitu projektu internete. Svarbiausia surasti sau tinkama ir laikytis toliau nuo nelegaliu pramidziu cool.gif
Atsakyti
Sveikos,

kadangi nemegstu 'metyti' savo laiko pildydama anketas ir rasydama vertinimus, mano papildomas pinigeliu uzdirbimo budas yra ...dalinis pinigu susigrazinimas prekinantis internetu.
Lyg nemaciau, kad kazkas butu apie tai rase (atsiprasau, jei kartosiuos).

TopCashBack
tai tokia internet. sistema, kuria naudojantis galima siek tiek susigrazinti pinigeliu nuo pirkiniu. Viskas vyksta labai paprastai: uzsiregistruoji TCB puslapyje (pradzioje nereikia jokiu svarbiu duomenu suvedineti), tada perkant internetinese parduotuvese pirmiausia eini i TCB ir IS SITO puslapio i bet kuri tau reikiama, t.y. paieskos laukelyje ivedi pvz ebay, paieska suranda ir atvercia atskira ebay puslapi. Tuomet tiesiog perki kaip iprasta. Esme tokia, kad Top Cash Back'as turi uzfiksuoti tavo pirkima (pilnai uzbaigta , su ampokejimu). Stai taip viskas paprasta.
Taippat, turint laiko, galima isbandyti ir 'free cashback', t.y. pildant anketas, naudojantis kainu tikrinimo puslapiais ir pns.

Veliau, kai tavo saskaitoje susikaupia tam tikra suma, ja galima persivesti i savo banko saskaita (arba pvz pasiimti Amazon voucher'i).
Vienintelis minusas - kol pinigai realiai atsiranda saskaitoje, praeina keletas savaiciu ar menesiu (kol sutikrina, patvirtina ir pns).

Pvz. Boots siuo metu siulo susigrazinti 7.07 % nuo sumokamos sumos,

Nuo saves labai saziningai galiu pridurti, kad verta (saugu, patikima!!). Naudojuosi TCB jau ketvirtus metus. 4u.gif
Sudarius mobilaus telef. sutarti su Carphone Warehouse galima atgauti iki £80 !
Uz Orange Home Broadband Cashback gaunama £ 101 (zinoma reikia skaityti salygas) ir tt...
Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ast_alaus: 24 spalio 2012 - 00:22
QUOTE(ast_alaus @ 2012 10 24, 00:13)
Sveikos,



Sveika, katik prisijungiau. Ziuresiu kaip seksis, nes internete perku tikrai labai daug!
Atsakyti
QUOTE(Gabado @ 2012 10 28, 20:23)
Sveika, katik prisijungiau. Ziuresiu kaip seksis, nes internete perku tikrai labai daug!

manau, jog tikrai nesigailesi mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti