Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tai sakai sedejai... dabar jau laukiu rezultatu! wub.gif
O su tais varztais tikrai kartais sunku, bet gerai jog dabar tik nosiuka liko pataisyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 05 24, 14:49)
wub.gif  noreciau  wub.gif 

Buvau nuklydusi pas ragana....  Paskutine minute susigundziau... Pasake tai, ka norejau girdeti  lotuliukas.gif  Ir ant galo, po mano klausimu kortoms pasake kaina, kurios as jau nenorejau girdeti  doh.gif  lotuliukas.gif


Eik tu sau bigsmile.gif kaip faina, kad pasake ta ka reikia wub.gif As jau ir pamirsus buvau kad mano baltoji ragana man gera ispranasavo, nors is tikro tai ji ispranasavo kaip ir ankstyva pavasari o mano visi reikalai nusikele beveik i vasara , nu bet tarkim kad raganos mato tik o momento aplinkybes lotuliukas.gif

turbut pasakytu kad nibus vaikelio as vis tiek isvartyciau kad pasake jog bus lotuliukas.gif

Smagu kad susigrazinai stoga, tai dabar jau gal pabusi cia namuose ilgiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 24, 15:04)
Eik tu sau  bigsmile.gif  kaip faina, kad pasake ta ka reikia  wub.gif  As jau ir pamirsus buvau kad mano baltoji ragana man gera ispranasavo, nors is tikro tai ji ispranasavo kaip ir ankstyva pavasari o mano visi reikalai nusikele beveik i vasara , nu bet tarkim kad raganos mato tik o momento aplinkybes  lotuliukas.gif

turbut pasakytu kad nibus vaikelio as vis tiek isvartyciau kad pasake jog bus  lotuliukas.gif

Smagu kad susigrazinai stoga, tai dabar jau gal pabusi cia namuose ilgiau  wub.gif


Busiu busiu - kur as dingsiu smile.gif Siandien kaip tycia vaziuojant i Kauna per ziniu radija klausiausi laidos su psihiatre lotuliukas.gif Esme, kad pasake, jog nereikia maisyti atsakomybes jausmo su kaltes jausmu. As megstu pamaisyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 05 24, 14:52)
Nu ka as...nu ka as... nudegiau nosi ir tiek  lotuliukas.gif  Besededama ant stebuklingo akmenuko  lotuliukas.gif  organizavomes vaziuoti bet norinciu nebuvo, tai teko vienai pasvajoti lotuliukas.gif 

Čia jūs apie Lopaičių akmenuką, ar yra dar kažkoks?
Kažkokia mistinė ten vieta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2012 05 24, 15:39)
Čia jūs apie Lopaičių akmenuką, ar yra dar kažkoks?
Kažkokia mistinė ten vieta  wub.gif

Manau tas pats wink.gif Atijola zadejo vezti mus savo masina. O gal dar ir nuvaziuosim - pasiimsim maudimkes lotuliukas.gif tuo paciu, pasimaudysim per karscius, pagaudysim zarazu. As taip megstu vandeni, bet dabar sakau reikia susitureti... Maza ka..
Atsakyti
Kad ten kažin ar tinkama vieta maudynėms g.gif
Nes ten juk toks mažas siauras seklus upeliukas, tik pabraidymui tinka. nebent kažkas pasikeitė nuo pernai metų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Junetė: 24 gegužės 2012 - 14:57
Jokiu maudyniu, jokiu viesu pliazu!!!!!

Spinsa - laukiam laukiam mes spinsutes laukiam biggrin.gif labai norejosi uzdainuot, tai reikejo kazkaip surimuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 24, 16:15)
Jokiu maudyniu, jokiu viesu pliazu!!!!!

Spinsa - laukiam laukiam mes spinsutes laukiam  biggrin.gif labai norejosi uzdainuot, tai reikejo kazkaip surimuot  lotuliukas.gif


Na tai aisku, kas per kaledas maudosi?.. O mums isvis dabar nei pirciu, nei maudyniu artimiausius 10 menesiu nenusimato, ane, Cituk? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 24, 16:15)
Jokiu maudyniu, jokiu viesu pliazu!!!!!

Spinsa - laukiam laukiam mes spinsutes laukiam  biggrin.gif labai norejosi uzdainuot, tai reikejo kazkaip surimuot  lotuliukas.gif


jo jo- jokiu maudyniu, nebent cia wink.gif

Spinsa - laukiam taves su vaikuciais wink.gif

As supratau Beila vis delto pasirase ant ilgojo antibu gerimo laiko. As jau dienom neskaiciuoju, bet pakeliais, kiek liko lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Junetė @ 2012 05 24, 15:47)
Kad ten kažin ar tinkama vieta maudynėms  g.gif
Nes ten juk toks mažas siauras seklus upeliukas, tik pabraidymui tinka. nebent kažkas pasikeitė nuo pernai metų

As tik primeciau, kad jei taip karsta, tai butu galima pakeliui i kokia grazia vieta uzsukti smile.gif O matai, pasirodo nei sukti niekur nereikia, galima ir vietoj pabraidyti smile.gif
Atsakyti
O as pradejau laukti nestumo ir gimdymo atostogu... Kvankt lotuliukas.gif dabar vis dar darbe lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai ka, snieguoles, kaledu senio, matau, uzsilauket ? biggrin.gif

QUOTE(Citas @ 2012 05 24, 13:53)
Beta, Triumfante, Stryga - keliam baliu  drinks_cheers.gif kas prisijungia bigsmile.gif


O jau baliaus tai as ir nepraleisiu schmoll.gif biggrin.gif

QUOTE(Terze @ 2012 05 24, 14:45)
Beta1 - kaip tavo dziaugsmas gyvena? Matau cia vakarelis ant vakarelio  lotuliukas.gif  maitini dar pati? Ar dar tik pieno koktelius maisai ir Mojito tik virtualius geri? wink.gif


Dziaugsmas dziugina, galvoju, kad kartais galetu nakti reciau dziugint, bet siaip is esmes nesiskundziu biggrin.gif MP nemaitinu, nes po CP ir taip jo ne prudai buvo, o mano bicas prie tingesniu, liepe paciai traukt ta piena jeigu noriu, jam ir taip buvo gerai hihihi.gif Taigi galiu ragauti ir tikrus Mohito, ne tik virtualius rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(stryga @ 2012 05 24, 17:46)
O as pradejau laukti nestumo ir gimdymo atostogu... Kvankt  lotuliukas.gif dabar vis dar darbe  lotuliukas.gif


Stryga, man patiko rasytojo Remarko knygoje "Trys draugai" perskaityta mintis, kad laukti yra nebaisu.Baisu yra kai neturi ko laukti.Taigi viskas tvarkoj su tavo noru kuo greiciau sulaukti tu taip norimu atostogu mirksiukas.gif
Atsakyti
Spinsa turbut su spinsiukais guli, ilsisi, pratinasi... wub.gif
Atsakyti