Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

labas,

tai niekam nebuvo taip, kaip man, ar ne unsure.gif KAi vis galvodavau tik apie natūralų pastojimą arba IUI, galvojau, na,jei ką, pasiryšim IVF, tada jau bus viskas ok, asš gi sveika, problema vyro spermiukuose, jei ką, padarys ICSI ir bus gerai. O kol priėjau prie to IVF, tai atsirado ir adenomiozė, ir cistos,ir negana to, tokia "originali" reakcija į stimuliuojančius, kad neaišku, ar tas IVF iš viso bus. Šaunu.....
Vakar šildyklę užsidėjau tik ant dešinės puses ir užsiėmiau vizualizacija: kad didysis neauga, o kiti auga..

QUOTE(Citas @ 2012 05 27, 01:55)

Dantistas paziurinejo ta protini ir nusprende kaip tu sakei, kad buvo kazkas pakliuve buvo tarp gleivines ir danties ir sukele uzdegima. Zodzius sake skalaut, nes ten sepetuku protini nevisada normaliai pasiekiu. bet man jo visai jau neskauda, tai nurimau, gal ir antibijotikai padeda smile.gif Tai idejo dvi plombutes, dar kita karta viena plomba ir dar viena istatyt reikes danti, tai sakiau matysiu kaip cia su rezultatais ir jei testas teigiamas tai gal ta reikala biski atidesiu, ne nezinau, bijau kad tie nuskausminamieji nepakenktu? nors kazkas cia sake kad lyg nekenkia??
g.gif  g.gif Tau tik 6 stimuliacijos diena o jis jau 15mm  g.gif  didokas. O kokie tie kiti nepasake?? nes siaip citrotide tai neblogai suveikia tokiu atveju, gal dar ne viskas prarasta?? Tau gi ir gonalis mazom dozem, keista kad taip greitai isaugino ji  unsure.gif Nu laukiam antradienio, gal apsilygins ju dydziai  g.gif


smagu dėl dantuko, viskas bus ok 4u.gif
Nepasakė, kokie kiti, lyg artimiausias 14, bet sakė, per maži, tai gal ne 14... Dabar vakar dar Gonalis 112,5, o šiandien ir rytoj po 150. Laukiam..


QUOTE(stryga @ 2012 05 27, 10:35)
Del patirties stokos vienintelis mano komentaras  4u.gif , tikiuosi, viskas susitvarkys...
O tau ilgaja ar trumpaja schema taike?.. Atsiprasau, per savo "klimaksa" buvau visiskai atsijungus sodo darbais - liejau energijos pertekliu ant geliu, tai ne viska zinau...



ačiū, man taikė trumpą schemą, bet praeitą mėnesį gėriau KT.
Šiaip mano ilgas ciklas, natūraliai ovuliacija būna 16-21 c.d, tikrai mažiausiai tikėjausi tokio greito augimo. Pernai IUI dariau su gonaliu (pirmą kartą), po 75 leidausi, tai po 7 dienų buvo 5 maži tiktai, o dabar po 5 dienų išsišokėlis toks išlindęs unsure.gif Nežinau, panos, jeigu teks nutraukti........ unsure.gif
Nu gal dar...................kaip nors............
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 27, 10:55)
Sveikutes 4u.gif 
Pirmiausiai,kuo silciausi sveikinimai gimimo dienos proga Shira tau, linkiu kad tavo didziausia svajone tikrai issipildytu,kad laime ir sveikata butu kasdienines tavo bendrazyges. happybday.gif Su gimimo diena,saulyte birthday.gif
Jop,laukimas ypac kai nedirbi tampa sudetingesnis,mintis vis lenda i galva ir kaip tu sakai,vienu metu tiki,kitu pradedi abejoti,o kartais suiima tokia depresija ir asaros pacios kaip pupos rieda.Lengviau siaip istverti ta laukima kai dirbi,nes nera tiek laisvo laiko mintims.Todel nedirbt is vienos puses gerai,nes gali pagulineti,pasisaugoti,bet is kitos puses-tas laikas tau suteikia toki minciu ir jausmu lietu,kad baisu. doh.gif as negaliu duoti patarimo,nes pati nezinau kaip numalsinti nerima-pati juodai nerimauju blush2.gif
Terze, as tau pritariu del Montvydo drinks_cheers.gif O Svede ir man patiko ir dziugu kad laimejo ji, be to man pa

Papildyta:
Beje,ir as imu virusiuka  wub.gif  2.gif  2.gif Pasiemiau is Perkunelio dviguba virusiuka ,is Pinakotos, na dar truksta Iris dvigubo virusiuko ir tikrai jau PRIVALO buti HCG aukstas wub.gif


Kitty man irgi kazkur panasiu laiku buvo du dominuojantys foliai taip kad nenukabink nosytes. man cetrotide padejo wink.gif

Mergaiciukes, siunciu visoms ypac afroditei dviguba virusiuka su dviem tuksinciom sirdutem:wub:
Atsakyti
Visom geguzio zvaigzdutem po 4u.gif , ramybes ir tikejimo! wub.gif 4u.gif

Atsakyti
Sveikos merginos. KittyKitty, perskaičiau, kad turi adenomiozę. Man ją įtaria, nepastoju 2 metai po nesivystančio nėštumo. Gal girdėjai kokios prognozės sergant šia liga? Gal yra kažkokie gydymo būdai? Iš anskto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(*Iris* @ 2012 05 27, 12:48)
Kitty man irgi kazkur panasiu laiku buvo du dominuojantys foliai taip kad nenukabink nosytes. man cetrotide padejo wink.gif

Mergaiciukes, siunciu visoms ypac afroditei dviguba virusiuka su dviem tuksinciom sirdutem:wub:

Kittykitty,matai koki nuostabu pavyzdi turi thumbup.gif Sveikinu IRIS su dviem sirdutemis,nuostabu,faina,nerealu wub.gif wub.gif ir zinoma imu as taip isprasyta dviguba virusiuka,dabar tikiuosi dvigubai apsikresiu nuo judvieju su Perkuneliu nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2012 05 27, 10:19)
Zuikeli,ar zinai kaip sako? per kancias i dausas  mirksiukas.gif uz skausmiukus tau  4u.gif Laukiu laukiu tavo geru ziniu..Bet zinok tu po lapais paskui nesislepk,juk mums tai reikia zinoti kas su tavim vyksta  mirksiukas.gif Jeigu kartais nespeciau sureaguoti kada tau tas isodinimas butu pls imesk man nors trumpa zinute i AZ kad JAU! ar kazka panasaus tada jau as su dukriuku sukrizuojam visas galunes uz tave ir meldziames  mirksiukas.gif oro_buckis.gif
nespeju sekt jusu temutes ir su visom pasidziaugti,labai jau jus cia aktyvios arba as visai atsilikau blush2.gif Mano maza snaigute neduoda man nei minuteles prisesti prie pc labai jau aktyviste,visur lenda,ropoja ima..zodziu turiu ka veikt  doh.gif


Labai jau malonios pareigos tos tavo ir teisingai daro maziuke kad ima visa mamos demesi, spes dar mam prie PC biggrin.gif Nu zinant save manau kad as cia kartais garsiai pasisakysiu o kartais kokiai dienelei gal ir uzsidarysiu pamedituot, bet zinot duosiu biggrin.gif


QUOTE(KittyKitty @ 2012 05 27, 12:36)
Nu gal dar...................kaip nors............



As irgi manau kad dar cetrotide pataisys reikalus. gal ir gonali durk kelias dienas ne i ta puse kur tas didysis folikulas ssedi g.gif Ojoj kaip nermau ir man del rytojaus, nes mes cia tie musu kunai tokie nenuspejami, o dar kai pagalvoju kad jau penkta karta pumpuoju hormonus, tai visai ne miela pasidaro. Beje susilasinau intralipidus siandien ir pirma karta gyvenime leisiuos Menopur, jauciu bus ziauriai maloniai skauda siandien doh.gif

Afrodite - linkiu stebuklingo rytojaus tau, o antradieni to stebuklos patvirtinimo 4u.gif

Spinsa - pozymiu nebuvimas nieko nereiskia. Beje Faustina man vis rasydavo kad jei nera jokiu pozymiu, tik viena sona apacioj maudzia ir jau patvirtinta nestuke.gif

Stryga, Shira - 4u.gif

Terze, Atiloja, Triumfante - jums garantuoti pavasarinukai stebukliukai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 27 gegužės 2012 - 15:03
QUOTE(ingw123 @ 2012 05 27, 13:57)
Sveikos merginos. KittyKitty, perskaičiau, kad turi adenomiozę. Man ją įtaria, nepastoju 2 metai po nesivystančio nėštumo. Gal girdėjai kokios prognozės sergant šia liga? Gal yra kažkokie gydymo būdai? Iš anskto dėkoju.



Zinok, nelabai ka galiu pasakyti, tik pries menesi apie ja is Treijso isgirdau, LT niekas nera to sakes,tai sake, kAd sansai pastoti sumazeja verysad.gif gydymo, kaip supratau, nera unsure.gif jei nepavyks sitas IVF, reikes aiskintis issamiau..
4u.gif



Iris, aciu 4u.gif , paguodei 4u.gif

Afrodite 4u.gif rytoj hcg?


Citai,aciux, sakai, nuo puses priklausyt gali? As kaitaliojau, vakar kaip tik i kaire leidau, nu tai siandien ir ryt leisiu i desine, bet nezinau, ar gerai cetrotide dvi dienas leisti i kaire, sake, bus skausmingas. Tai tada leisiu abu i desine ryt, o jei nelabai skaudes,tada vel i kaire drinks_cheers.gif siandien beveik nejauciu tos desines, nu gal nesprogo,ka blink.gif arba cia mano. Intys pojucius i kaire nesa biggrin.gif

Idomiai, remdamasi savo patirtimi,tikejausi blogos savinautos, nuotaiku, temperaturu kaitos, kaip budavo su clostu. Bet vienintele bloga savijauta yra galvos skausmas, daugiau nieko blogo, na dar miego dazniau noriu, bet tai nera blogai. O jokiu karscio priepuoliu nera, atvirksciai,salta, vaikstau su vilnonem kojinem ir silta striuke biggrin.gif rygoj zmones ziurejo biggrin.gif


Cituk, sekmes rytoj!
Papildyta:
O ka daro tas Menopur?
Atsakyti
Cituk, neskauda Menopuras. mirksiukas.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Cituk,sekmes tau kuo didziausios rytoj ir kad suzinotum nuostabias naujienas mirksiukas.gif Laikau kumstukus 4u.gif As Menopur niekada nesileidau,bet man neskausmingas ir Cetrotide buvo,bet tau uz skausmiuka siunciu balioniuka ir kad Triumfantes zodziai issipildytu del menopuro 4u.gif
Kitty,viskas bus gerai.Tikiu,kad citrotide padarys savo teigiamas darba thumbup.gif mergyt,laikau kumstukus uz tave,paziurek kiek mergyciu is pirmo IVF isejo pas nestukes ir paskutines net dvigubos-taip kad nosiuka aukstyn ir tikek kad viskas isaugs puikiai ir nieko nenutrauks 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Soriukas,bet kazkas man atrodo dar is mergyciu ryt eina foliuku ziuret-sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 05 27, 16:15)
Citai,aciux, sakai, nuo puses priklausyt gali? As kaitaliojau, vakar kaip tik i kaire leidau, nu tai siandien ir ryt leisiu i desine, bet nezinau, ar gerai cetrotide dvi dienas leisti i kaire, sake, bus skausmingas. Tai tada leisiu abu i desine ryt, o jei nelabai skaudes,tada vel i kaire drinks_cheers.gif siandien beveik nejauciu tos desines, nu gal nesprogo,ka blink.gif arba cia mano. Intys pojucius i kaire nesa  biggrin.gif

Idomiai, remdamasi savo patirtimi,tikejausi blogos savinautos, nuotaiku, temperaturu kaitos, kaip budavo su clostu. Bet vienintele bloga savijauta yra galvos skausmas, daugiau nieko blogo, na dar miego dazniau noriu, bet tai nera blogai. O jokiu karscio priepuoliu nera, atvirksciai,salta, vaikstau su vilnonem kojinem ir silta striuke biggrin.gif  rygoj zmones ziurejo biggrin.gif
Cituk, sekmes rytoj!
Papildyta:
O ka daro tas Menopur?


Nu jau negalejo sprogti dar, jei sestadieni buvo 15mm, tai max per diena paauga paie 2mm tai siandien jis tik 17, o su cetrotide gal ir 16mm, o ovuliuoja mazdaug 20-24mm 4u.gif Ramiakas mergyte, manau kad gonalio gal neleisk i ta puse, o cetrotide kaitaliok g.gif

Menopur taip pat stimuliuojantys, man pakeis Gonali , sake kad gonalyje yra tik FSH o menopur'e yra ir FSH ir LH.


QUOTE(Triumfante @ 2012 05 27, 17:46)
Cituk, neskauda Menopuras.  mirksiukas.gif  4u.gif  wub.gif


tai gerai, nes clexane ne tik skauda, bet ir tokios ivairiaspalves melynes ant pilvo uztate, kad siandien isejau i soda pasidegint tai net vyras sake kad galinga cia uzsitaisiau lotuliukas.gif


QUOTE(Afrodite69 @ 2012 05 27, 18:47)
Cituk,sekmes tau kuo didziausios rytoj ir kad suzinotum nuostabias naujienas mirksiukas.gif  Laikau kumstukus 4u.gif As Menopur niekada nesileidau,bet man neskausmingas ir Cetrotide buvo,bet tau uz skausmiuka siunciu balioniuka ir kad Triumfantes zodziai issipildytu del menopuro 4u.gif 
Soriukas,bet kazkas man atrodo dar is mergyciu ryt eina foliuku ziuret-sekmes 4u.gif


Aciu Afrodite, tebunie mums abiems ir Strygai rytojau labai geras, po to Antradienis tau ir KittyKitty nuostabus smile.gif

O kokioj stadinoj Shira ir Diana_j?? Shira tau irgi tuoj pirma apziura ane??
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 27, 19:42)
Aciu Afrodite, tebunie mums abiems ir Strygai rytojau labai geras, po to Antradienis tau ir KittyKitty nuostabus  smile.gif

O kokioj stadinoj Shira ir Diana_j?? Shira tau irgi tuoj pirma apziura ane??

Cituk uz melynes ant pilvuko 4u.gif As meldziu ir tikiu,kad kita savaite butu super gera,cia vyrautu linksmos nuotaikos ir butu kuo maziau nerimo ir zinoma jokiu asaru,nebent dziaugsmo 4u.gif Tikiuos kad mane Visagalis isgirs mirksiukas.gif
Gero vakaro mergytes wub.gif
Atsakyti
labuka, mergytes, visoms kuo dideliausios sekmes! Stebuklai vyksta laksto manoji jau! Norejau Jusu paklaust dabar imam snaigutes, kodel man stebi ovuliacija, matuoja kazka, buvo per mazas apie 15cm, ryt vel bandom echo
Atsakyti