Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras nenori vaiko

Norejau galbut patarimu,nes nezinau kur daugiau kreiptis,cia as naujoke!Siuo metu gyvename uzsienyje auginame 4 vaikus,3 dukras ir viena sunu,nuo 16 iki 2,5.vyresnes dukros is pirmos santuokos,sunus ir mazoji dukryte gime dabartineje santuokoje.sunus buvo planuotas,issvajotas vyro,bet kai pastojau pastebejau kad mano vyro visai nedomina kaip as jauciuosi kaip ten mazasis tik pastebedavo kaip as vis puciuosi ir tinsta kojos!atejus gimdymo laikui noro didelio taip pat nepareiske,bet kadangi i ligonine man reikejo atvaziuot jau ryte tai lydejo mane.visa tai uzsitese iki vidurnakcio nes buvo komplikaciju,mb pareiske "tu greiciau gimdyk as pavargau,pats tenke durim ir isejo i masina miegot,atejo kai mazylis jau buvo maudomas.Dukryte buvo netyciukas praejus 1,5keiciant man kontaceptines,nes daugumos negaliu vartot.vyras pasiule darytis isvalyma,bet neverte.man nesutikus gime dukryte,bet kaip ir pries tai mano vyro nebuvo salia visom prasmem,viena rupinausi kraiteliu lovyte vezimeliais.bet negalvokit kad noriu cia tik verkslent man tai palaima!Ir tik praeita menesi mazaja nustojus maitint krutim ir velgi keiciant kontaceptines pastojau,nes mano vyras kitokiu apsisaugojimo budu nepripazysta!Vyrui tai pasakius,buvo vienintelis atsakymas neee,ir daugiau jokio pokalbio sia tema net nenori pradet.As ta pati suvokiu 5vaikai jau daug,bet pagalvojus kad reikia daryt isvalyma zeme slysta is po koju!labai sunku atrodo turetume su vyru apie tai kalbetis bet jo nera salia,eilini karta!prasau bent kokio patarimo,prasau! verysad.gif
Atsakyti
Zinau turbut sunku kazka pasakyt,turiu tik viena sunuti...bet kaip noreciau toki gausu seiminele..jus saunuole! 4u.gif Del vyro, maniskis irgi nenorejo vaikelio cia ir dabar,pastojom netyciai... irgi didelio palaikimo neturejau..buvo sunku, dabar viska apsiverte aukstyn kojom,kai praradom antra mazyli...noriu pasakyti tik tiek, vienai buti be palaikymo sunku!Bet prarasti/atsisakyti jau uzsimezgusi givybe bus dar sunkiau,nes ziuriu kad jus labai mylite savo vaikucius..cia tarsi nupjaustas pirstas..turbut daugeli merginu pasakys kad reikia keisti vyra, ..na nevisada cia pasiteisina..tiesiog jus turite skirtinga poziuri i vaikus ...jeigu mylite vyra ,reikia tiesiog dar karta viska gerai apsispresti..
Atsakyti
4u.gif Vaikai tai dievo palaima...Nežinau ką ir patart, tik iš savo mamos esu girdėjusi daug kartų-kaip ją graužia visą gyvenimą sąžinė dėl kažkada tai padaryto aborto...Nenusimink-bandyk kalbėtis su vyru...Pas mane situacija kitokia-turiu viena vaiką...ir vyras nenori daugiau..bet tada jis ant savęs ima apsisaugojimą...Nežinau, bet manau, kad dėl vaiko gimimo turi priimt sprendimą abudu...
Atsakyti
nesuprantu, kaip taip vyras gali sakyt taigi vaikas nuo jo, ir siaip juk yra kontracept.ziedai, kodel jis nepriima tokios apsisaugojimo priemones? ka jis gal ka jaucia? bigsmile.gif baikite juokus, ir kaip jis nenori apie tai sneket juk tai begalo svarbus dalykas , o ne siaip sau, suseskite ir pakalbekite, pasakyk jam kaip gali jaustis jei pasidarytum isvalyma, ir kaip jis pats jaustusi kai prarastu savo vaikuti, pakalbekite ramiu tonu, ramioje aplinkoje, isvardinkite pliusius ir minusus, jei salygos leidzia tai prasom, juk vaikai sventas reikalas!
Atsakyti
sunku ką patarti. juk ne taip lengva pakeisti suaugusio diedo mąstymą.
aš aborto nesidaryčiau vis vien. ypač žinant, koks jūsų požiūris į tai, savijauta.

nėra garantijos, kad šeima šiaip ar taip neiširs, paskaičius, kas vyko ligi šiol. todėl gimdyčiau, užuot aukodamasi dėl tokio vyro. blogiausiu atveju jam teks mokėti alimentus. o ir vakaruose gyvenant, sąlygos turbūt neblogos daugiavaikėms šeimoms. soc. parama ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 05 11, 20:18)
sunku ką patarti. juk ne taip lengva pakeisti suaugusio diedo mąstymą.
aš aborto nesidaryčiau vis vien. ypač žinant, koks jūsų požiūris į tai, savijauta.

nėra garantijos, kad šeima šiaip ar taip neiširs, paskaičius, kas vyko ligi šiol. todėl gimdyčiau, užuot aukodamasi dėl tokio vyro.  blogiausiu atveju jam teks mokėti alimentus. o ir vakaruose gyvenant, sąlygos turbūt neblogos daugiavaikėms šeimoms. soc. parama ir visa kita.

labai idomus jo tas poziuris i kontracepsija, ziurint i tai, kad su paskutine mergaite butent gerdama tabletes pastojot... o situacija jusu tikrai sudetinga, manau nei viena mes cia negalim patarti, tai yra butent jusu sprendimas... mano mama padare isvalyma, ir po poros men. zuvo mano brolis, ji dar dabar sventai tuo tiki, kad dievas ja nubaude del to, kad ateme vaikucio givybe...
Atsakyti
Dekoju merginos visoms tikrai nuosirdziai,as tai zinau pati puikiausiai suprantu kad nusprest reikia man paciai,tiksliau pasitarus su vyru,tiesa isejo pakalbet su juo,jis kategoriskai pries motyvuodamas tai,kad jau gana gyvent tarp pampersu ir triuksmo!tiesa mano nestumas jau 6 sav.Ir tiesiog man tai tikrai sunkiausias momentas mano gyvenime' verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 11, 21:47)
Dekoju merginos visoms tikrai nuosirdziai,as tai zinau pati puikiausiai suprantu kad nusprest reikia man paciai,tiksliau pasitarus su vyru,tiesa isejo pakalbet su juo,jis kategoriskai pries motyvuodamas tai,kad jau gana gyvent tarp pampersu ir triuksmo!tiesa mano nestumas jau 6 sav.Ir tiesiog man tai tikrai sunkiausias momentas mano gyvenime' verysad.gif

o jei nuspresit gimdytiti jis ka skirsis?
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 11, 20:40)
Norejau galbut patarimu,nes nezinau kur daugiau kreiptis,cia as naujoke!


Marryen, pasvarstykite, ką darytumėte, jeigu vyras jus pailktų. Aš nemanau, kad taip atsiiks, bet jis neatrodo patikimas iš jūsų pasakojimo, todėl verta pasvarstyti, kas būtų, jeigu būtų.

Valymo idėja svarstytina nebent tuo atveju, jeigu be vyro tikrai neišgalėtumėte visų penkių išlaikyti. Bet jeigu yra galimybų (uždarbis, parama daugiavaikėms šeimoms, gera alimentų išmušinėjimo sistema šalyje) - žinoma, patariu gimdyti, nes nėštumo nutraukimas vyrui paliepus taps trauma visam gyvenimui... Jeigu jaučiatės gerai, jeigu jaučiate, kad galite, kad norite, kad vaikelis augs mylimas - niekas neturi teisės uždrausti, o ypač toks vyras, kuris nepalaiko savo vaikų gimdytojos...

Esate stipri moteris, visko matėte. Pati puikiai žinote, kad ir be vyro gyvenimas kažkaip klostosi ir vaikus juk, faktiškai, viena ir taip auginate.

BET: jeigu konfilktas su vyru gali labai neigiamai paveikti esamų vaikų gerovę - tuomet verta kruopščiai pasverti visus "už" ir "prieš", nes jau gimę vaikai reikalauja meilės, rūpesčio ir materialinio pagrindo taip pat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylabusle: 12 gegužės 2012 - 00:19
Marryen. o kokio amžiau jūsų vaikai? sakėt, vienai 16, o kitų? ar yra kokių artimų žmonių, galinčių kiek nors padėti, skirti dėmesio vyresniems

visais atvejais pirmiausia ieškočiau galimybės gimdyti unsure.gif
Atsakyti
Mano vyresnem dukrom 16 ir 11 maziesiems sunui greitai 5 o maziausiai 2,7 metu.Sunkiausia man moraliskai,ne finansiskai.Padeti be mano dukru nelabai yra kam,mama gyvena lietuvoje ir budama 70 tikrai jau nebe anukus padet augint,savo atvargus gyvenime mus 3 viena uzaugino.Didziausios mano padejejos dukros,bet istikruju jauciuosi kalta prasydama kartais priziuret mazuosius,atrodo jos to neturetu daryt.Nesakau kad vyras nepriziuri nepadeda, ne nera taip,bet ir padedt pradejo kada maziesiems mazdaud po metus buvo,kada jau vaiksciojo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 12, 13:21)
Mano vyresnem dukrom 16 ir 11 maziesiems sunui greitai 5 o maziausiai 2,7 metu.Sunkiausia man moraliskai,ne finansiskai.Padeti be mano dukru nelabai yra kam,mama gyvena lietuvoje ir budama 70 tikrai jau nebe anukus padet augint,savo atvargus gyvenime mus 3 viena uzaugino.Didziausios mano padejejos dukros,bet istikruju jauciuosi kalta prasydama kartais priziuret mazuosius,atrodo jos to neturetu daryt.Nesakau kad vyras nepriziuri nepadeda, ne nera taip,bet ir padedt pradejo kada maziesiems mazdaud po metus buvo,kada jau vaiksciojo unsure.gif



Sudetinga jusu situacija, ir tikrai sunku ka pasakyti, taciau jeigu tai tik morales klausimas, nes kaip suprantu finansiskai jums jokiu problemu, tuomet klausykit sirdies, vyrai ir liks vyrais, jie juk patinai smile.gif Mergaites jusu dideles, laikas greitai bega, netruks, o jau ir berniukas bus pagalbininkas. Be to, juk visad yra iseitis pasisamdyti aukle, kad padetu namu ruosoj, jei vyras atsisako, o jus jauciates blogai prasydamos mergaiciu.
Psichologinis skausmas visad didziausias uz bet ka, o ypac, kai pradedi gailetis to ka padarei, o sugrazinti yvykiu atgal jau nebera kaip...

Linkiu jums buti stipriai apsisprendziant ir apsvarstant viska nuo...iki, kaip butu jei butu. Bandykite dar apeliuoti i vyro sazine, kaip jis reaguotu jei jam paduotu vaikuti ir lieptu atsikratyti, kaip jis jaustusi, ka darytu?

As pati neturiu vaiku, taciau su vyru ju labai norime, stengiames ir kalbame apie daugiavaike seima, taciau nezinia kaip bus, ne visiems skirtas toks, mano nuomone, gyvenimo dziaugsmas tureti kelis vaikus. Vaikai uzaugs, ir su kiekvienais metais tas rupestis ir "pampersu" kiekis vis mazes.

Jus stipri moteris!
Atsakyti